Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 96 49,5%
  • erkek

OY: 91 46,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,1%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    194
Rennie duo tablet olan mıı? Ben onu kullanamıyoruz sanıyordum 😱
Aaa ateş basmalarını unutmuşum, hiç sıcağa gelemiyorum ben de hiççç 🥲 amiiin 🙏🏻
Şurubunu içiyorum canım onu kullanabiliyoruz :KK49:
İş yerinde bi şişe, yatak odasında baş ucumda bi şişe, arabada torpidoda bi şişe...
Dünyanın tüm Rennie'leri benimmiş gibi hissediyorum :KK70:

ayy ne şanslıssınnn eliiif :) ne güzell

kaçta randevun?
Evettt
Şimdi çıktım doktorun yanından bebek 31+5 günlük 1.900 gram olmuş bebek gayet iyi dedi. Ama bu kız yine derin bir uykuda bu kadar sese uyanmıyorsa doğduğundada top patlasa uyanmaz rahat bir bebekliği olacak dedi bakalım tutacak mı😂😂
Kusmam içinde saat 4-5 den sonra birşey yeme en geç 6:30 sa yiceksin çünkü hamilelerim yemeği sindirme süresi 7 saat dedi midem kazınsada yeme dedi😂🤦‍♀️

Evettt
Şimdi çıktım doktorun yanından bebek 31+5 günlük 1.900 gram olmuş bebek gayet iyi dedi. Ama bu kız yine derin bir uykuda bu kadar sese uyanmıyorsa doğduğundada top patlasa uyanmaz rahat bir bebekliği olacak dedi bakalım tutacak mı😂😂
Kusmam içinde saat 4-5 den sonra birşey yeme en geç 6:30 sa yiceksin çünkü hamilelerim yemeği sindirme süresi 7 saat dedi midem kazınsada yeme dedi😂🤦‍♀️
İyi olmanıza çok sevindim🤗🩷 maşallah kilosu da çok güzel. Ayy 4_5 ten sonra bir şey yemeden durmak da marifet

Ayyy o da var d mii doğruu.. kayınvalidem geçen çorapla gezersin diyince yoog artık demiştim. Doğru gaz geçiyor bebeğe 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Evett kuzumm ben terlikle yürüyodum ama ne farkediyorkii hiç çorap giyemedim ip ince bi çorap giymen bile yeter

benim kızın gazı olurdu ama çok degil kolay verirdi yediklerimden dikkat ederdim

X