Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,0%
  • erkek

OY: 95 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    200
Günaydın güzel annelerr, nasılsınız? 🌸🌸🌸 canım içimde mayoyla 35 derecede, parmak arası terlikle, buz gibi tatil yeri migrosuna girmek çekti. Aşermeden sayılır mı? 🤪
35+4ten sesleniyorum, fena çok fena kızlar. Kaburga kemik Allah ne verdiyse batıyor, rahat oturma, yatma pozisyonu diye bir şey kalmadı. Yorulmak korkulu rüyam oldu aynı zamanda kaçınılmazım. Bir şeyler yerken açlıktan kazınan mide geri geldi 😅 bir de hapşırırken öksürürken kaçan çiş var. Ama hala favori nefretim mide yanması. Her şey o mis koku için…💕 son düzlükteyiz hepimize boool bol sabırlar diliyorum canım kızlar 🌸
Ya ilk satırı ben de aşerdim şimdi :dondurma:
İçim yanıyor içim... Midem yanıyordu zaten 30 haftadır, o konuda Rennie Duo tek yoldaşım :dua:
Şimdi bi de ateş basmaları başladı. Daha şimdiden cam açık uyumalar, çorapsız gezmeler, yelpazesiz çıkamamalar...
Çocuklarımız sağlıkla gelsin de bağrımıza basıp unutalım hepsini :anne:

Ayy çok sükür insan seviniyoya bu durumda
İnan hemde nasıl hazır insülini bırakmışken başa döncem diye çok korkmuştum arada yükselip düşmesi cok önemli değil sanırım kullanırken de en fazla 90 a kadar çıkıyordu çünkü ara ara iki gündür yüksekti dünde böyle yapmıştım demek ki bu şekilde etkisi olcak deneye deneye öğreniyorum valla inşallah bebeğimin durumu iyi gider de böyle devam ederim

Aaayy şuan mutluyum jouummm 😍 sabah ölçtüm 85 çıktı eşimle kahvaltı yaptık o ise gitti ben hemen hazırlanıp yürüyüşe çıktım 40 dk kadar yürüdüm geldim şimdi ölçtüm 106 çok sevindim ya insülinsuz düştü elhamdülillah bin şükür bu işin sırrı bu bence doğuma kadar mümkün olduğunca böyle devam etcem artık bütün şeker problemi olanlara tavsiyemdir 🫡
Benim de iki gündür iyidir bu sabah kahvaltıdan sonra yüksek cikti:KK43:

Yok yok kiloyla alakası yok ben 50 kilo ile hamile kaldım şuan 58 im 60 i bile görmedim düşün tamamen hormonal vücudun tepkisi yani o kadar kilolu olup deli gibi şekerli şeyler yiyen insanlarda olmuyor mesela aman herkes sağlıklı olsun da bal lokmam kucağıma gelince hepsi geçsin gitsin 🥰🥰
Evettt evett kuzumm yaaa sebebimiz bu olsun başkada dert vermesin yüce rabbimm🤲🏻🤲🏻 sağlıcakla kavuşalım insaallahh

İçim yanıyor içim... Midem yanıyordu zaten 30 haftadır, o konuda Rennie Duo tek yoldaşım :dua:
Şimdi bi de ateş basmaları başladı. Daha şimdiden cam açık uyumalar, çorapsız gezmeler, yelpazesiz çıkamamalar...
Ya benimde ayakalrimin altilari çok fena yanıyor soğuk yer arıyorum maryyyy çok mu erken başladı aceba bu yanma işlemi 😅

• Komik
Reactions: Jou
İnan hemde nasıl hazır insülini bırakmışken başa döncem diye çok korkmuştum arada yükselip düşmesi cok önemli değil sanırım kullanırken de en fazla 90 a kadar çıkıyordu çünkü ara ara iki gündür yüksekti dünde böyle yapmıştım demek ki bu şekilde etkisi olcak deneye deneye öğreniyorum valla inşallah bebeğimin durumu iyi gider de böyle devam ederim
Iyi gider kuzumm sen güzel dikkat ediyorsunn maşaallahh

Benim de iki gündür iyidir bu sabah kahvaltıdan sonra yüksek cikti:KK43:
Ben artık her gün ölçmemeye karar verdim Berna anlattığım şekilde devam edip arada takip etcem yoksa streste cidden yükseltiyor kuzenim öyle demişti aceba yüksek mi çıkacak diye ölçütügun gün yüksek çıkar anında emin ol demişti biraz psikolojik olarak da rahatlamaya ihtiyacımız var bence 🤍

Aminn acemiimmm ben de 35+0 bugün ve gerçekten artık hamile olduğumu dibine kadar hissediyorum 😁😁😁 yazlık yer migrosuu ayy ben de çok severim kesinlikle aşermeden sayılır bu aradaaa😍😍😍
Dimi yaaa göbek de aldı başını gidiyor zaten, bir yerden geçerken sıkışıyorum takılıyorum falan 😂😂 ayyy keşke toplaşıp öyle bir yere ışınlansak hep birlikte, kucağımızda bebelerimiz 🥹💕

Iyi gider kuzumm sen güzel dikkat ediyorsunn maşaallahh
İnşallah canısı herşey bal bebislerimiz için mecburum buna herşey doğal ve yolunda gitsin istiyorum çünkü ben elimden geleni yapmış olmak geriye dönüp baktığımda pişmanlık duymak istemiyorum

• Muhteşem
Reactions: Jou
Ya benimde ayakalrimin altilari çok fena yanıyor soğuk yer arıyorum maryyyy çok mu erken başladı aceba bu yanma işlemi 😅
Ayy mevsimim o ayak yanması bende de varr 😂😂😂. Mutfakta aniden terlik çıkarıp soğuk yere basma ihtiyacı 😁😁😁. Uyumadan koca havluyu ıslatıyorum ayaklarıma sarıyor eşim ama böyle bi rahatlama yokkk. Neyse ki yatakta plastik kaplamalı 2 kat koruyucu var. Sadece çarşaf nemleniyor 😅. Ama o rahatlama paha biçilemezzzz

Rennie duo tablet olan mıı? Ben onu kullanamıyoruz sanıyordum 😱
Aaa ateş basmalarını unutmuşum, hiç sıcağa gelemiyorum ben de hiççç 🥲 amiiin 🙏🏻

Ben artık her gün ölçmemeye karar verdim Berna anlattığım şekilde devam edip arada takip etcem yoksa streste cidden yükseltiyor kuzenim öyle demişti aceba yüksek mi çıkacak diye ölçütügun gün yüksek çıkar anında emin ol demişti biraz psikolojik olarak da rahatlamaya ihtiyacımız var bence 🤍
Haklısın canım öyle gercekten

Dimi yaaa göbek de aldı başını gidiyor zaten, bir yerden geçerken sıkışıyorum takılıyorum falan 😂😂 ayyy keşke toplaşıp öyle bir yere ışınlansak hep birlikte, kucağımızda bebelerimiz 🥹💕
Ayyy keşkeee yaa geçerim dediğim yerlerden geçemeyince çok komik oluyor ya vucudumun genişliğini kavrayamamışım diye 😂😂😂 offf keşke ışınlansak yaa 😍🥰 ayvalık bodrum çeşme 🥲🥲🥲

Ayy mevsimim o ayak yanması bende de varr 😂😂😂. Mutfakta aniden terlik çıkarıp soğuk yere basma ihtiyacı 😁😁😁. Uyumadan koca havluyu ıslatıyorum ayaklarıma sarıyor eşim ama böyle bi rahatlama yokkk. Neyse ki yatakta plastik kaplamalı 2 kat koruyucu var. Sadece çarşaf nemleniyor 😅. Ama o rahatlama paha biçilemezzzz
Hahaha bu ben hemen terlikleri çıkarıp sanki böyle coosssss diye bir ses duyuyorum 🤣🤣

patronuna byyy diyorsun artık sen tamam :) işi göster kaç :) daha evde durup sarma sarıp buzluğa atmamız lazım eliiiffff doğurduktan sonra lazım :rolleyes:
Ayy evett hiç o hazırlığım yokk.
Amaa Yaseminn benim kendi annem üst katımda oturuyor anneme anne yarına misafir gelecek dediğm an hemen sarar hazırlar😂

Aayyy bu patronların işi bitmez sen kendine ve bebeğine bak onlara kalsan is yerinde doğur masanın üzerine köy sonra devam et derler boşversene bulmuşlar çalışan adamı bırakır mı senin benim sağlığımı düşünür mü hiç 🙃
Allah mevsim işim çok rahat hiç yorulmuyorum patronlarım çok iyiler ya ondan yana sıkıntım yok tek sıkıntı gece uyuyamamak birde sabah kalkıp işe gitmek🤦‍♀️

X