Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 96 49,5%
  • erkek

OY: 91 46,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,1%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    194
Jouuuu
Benim haziran 10-15 i arası doğumm son dakkayı bekler mi kız bebekler ya 😂
Yoksa sona kalan dona kalır gibi olacam😂😂
Hahahahahaa benim sancım cok iyi gene 13 ü bekler gibi geliyor bana 🤣🤣 kızımdada günu bekledi böyle 03 haziran dedik tam ogüne oldu bekledi böyle sancı hiç yaşamadım normal olsa gene açılma olmaz herhalde o kesin

Sende doktoruna de de 13 e alsın seniii 15i arefe gunü çunkü dr lar yohh 🤣beraber doğuraahhhh🤣

Acemii sen de hareket yok muu🥲 dun doktordan 1 hafta sonrasina tekrar randevu vermesini beklerken ayin 7sine (beklenen dogumdan 1 gun onceye) randevu verdi….🤦🏻‍♀️ bi de diyo ki aa bebek erken gelebilir 29unda ebenle tekrar gorus kontrol etsin🤣🤣 ya sen niye kontrol etmiyosun kadinnnn diyemedim🥲 tribe soktu beni surekli kendimi dinlemeye basladim ben ne guzel hayatima devam ediyodum😤
Neee oha niye öyle yapmış 😱 ebe mi kontrol edecek sen varken hey Allahım açılman var bir de… çok garipler gerçekten 😬 kendini dinlemeye başlarsan yanarsın tam yalancı kasılmaların artıcağı haftalar 😭 ben sürekli bir şeyler yaşıyorum ama ne olduğu hakkında bir fikrim yok, nişan yok su yok 😬 38+0 olduk bugün sadece yürürken iyice aşağıda hissediyorum ağrıları o kadar 🥲
Bu arada doktoru bugün sanıyordum yarınmış… yıkıldım 😬😬

Amin acemim valla tüm sinirim bozuk aslında ama iyi düşünmeye çalışıyorum. Az önce eşim eczaneye gitti pastil almak için, orda kbb uzmanına denk gelmiş. Nedeni belli (annemden olduğu belli) ise geçer korkmasın demiş. Bi de bi sprey aldırmış. Kesinlikle hamilelikte güvenle kullanılıyormuş. Atayım buraya, yine de doktora danışarak almak isteyen alabilir
Eki Görüntüle 3428129
Ay iyi bari endişelenecek bir şey yok çok şükür, inşallah işe yarasın hemencecik geçirsinn 💕💕 okuttur kendine 🧿

Neee oha niye öyle yapmış 😱 ebe mi kontrol edecek sen varken hey Allahım açılman var bir de… çok garipler gerçekten 😬 kendini dinlemeye başlarsan yanarsın tam yalancı kasılmaların artıcağı haftalar 😭 ben sürekli bir şeyler yaşıyorum ama ne olduğu hakkında bir fikrim yok, nişan yok su yok 😬 38+0 olduk bugün sadece yürürken iyice aşağıda hissediyorum ağrıları o kadar 🥲
Bebiş sen normal doğummu bekliyorsun

Kızlar 34+1 olduk bugün şu çikolata işini halletsem mi sizce yoksa bekleyeyim mi? Bir an önce hazırlıklar bitsin son haftalarda rahat olayım istiyorum daha çok işim var gerçi 🤣

• Komik
Reactions: Jou
Yaaaa kizdada oluyomuymuş kolik 😒
Korkma kuzum hersey tam tersine yaşarlarmış hep bundan güzel olcak duzen olcak allahin izniyle
Hemde ne kolik misafirlikten kaç defa kalkmisligim var.yasimda küçüktü çok zorlandım.suan daha sabırlı ve tecrübeliyim ama bakalım nasıl olacak😊

• Muhteşem
Reactions: Jou
X