Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,0%
  • erkek

OY: 95 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    200
Kizlar 34+4 teyim ama burda doguranlari görünce sanki her an doguracakmisim gibi bı korku saldı beni.bebek çantası dışında hiçbir hazirligim yok,temizlik falan yapacaktım.napsam önemi alsam yoksa bı hafta öncesine mi bıraksam.
Bebek çantası dediğin hastane çantası dimii, valla hiçç şu işi de sonraya bırakayım deme bence, yap gitsin çünkü ağrıdan sızıdan inan yatmak istiyorsun ama kafanda yapılacak işler varsa dinlenmek bile stresli oluyor

Bebek çantası dediğin hastane çantası dimii, valla hiçç şu işi de sonraya bırakayım deme bence, yap gitsin çünkü ağrıdan sızıdan inan yatmak istiyorsun ama kafanda yapılacak işler varsa dinlenmek bile stresli oluyor
Kafamda yapacağım çok iş var sadece doğuma ne kadar yakın olursa o kadar iyi diyorum.cunki bebek doğduktan sonra kim bilir ne zaman eski düzenim olusur.simdiden yaparsam yine kirlenir kafasindayim ama sanırım bunu göze alıp yapmaliyim

Kafamda yapacağım çok iş var sadece doğuma ne kadar yakın olursa o kadar iyi diyorum.cunki bebek doğduktan sonra kim bilir ne zaman eski düzenim olusur.simdiden yaparsam yine kirlenir kafasindayim ama sanırım bunu göze alıp yapmaliyim
Ben de öyle düşünüyordum, ama sen o işleri yaparken günlük işler de devam ettiği için tam bitmiyor bir kısmı yine sonraki günlere kalıyor, bu sefer doğum iyice yaklaşmış oluyor 🙈

Ay evett 😍 daha mayıstayız bir de, haziranda burasıı yanacakkkk 🤣🤣
Acemii sen de hareket yok muu🥲 dun doktordan 1 hafta sonrasina tekrar randevu vermesini beklerken ayin 7sine (beklenen dogumdan 1 gun onceye) randevu verdi….🤦🏻‍♀️ bi de diyo ki aa bebek erken gelebilir 29unda ebenle tekrar gorus kontrol etsin🤣🤣 ya sen niye kontrol etmiyosun kadinnnn diyemedim🥲 tribe soktu beni surekli kendimi dinlemeye basladim ben ne guzel hayatima devam ediyodum😤

Aay gerçekten miii, ben de sürekli hapşırıyorum cereyanda kaldım galiba, aynısını düşündüm yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik şifayı kaptık ☹️☹️☹️ çok geçmiş olsun wasntım sürekli ıslak tut boğazını 4 gün uzun bi süre daha iyi olursun inşallahh 🥺💕
Amin acemim valla tüm sinirim bozuk aslında ama iyi düşünmeye çalışıyorum. Az önce eşim eczaneye gitti pastil almak için, orda kbb uzmanına denk gelmiş. Nedeni belli (annemden olduğu belli) ise geçer korkmasın demiş. Bi de bi sprey aldırmış. Kesinlikle hamilelikte güvenle kullanılıyormuş. Atayım buraya, yine de doktora danışarak almak isteyen alabilir
IMG_4086.jpeg

Kizlar 34+4 teyim ama burda doguranlari görünce sanki her an doguracakmisim gibi bı korku saldı beni.bebek çantası dışında hiçbir hazirligim yok,temizlik falan yapacaktım.napsam önemi alsam yoksa bı hafta öncesine mi bıraksam.
Yap kız bitir işlerini bebek ne zaman gelir belli olmaz bende öyle düşünüyordum baktım doğuran dogurana başladım yavaştan 😁

Kontrole girdim şimdi,boyu birkaç gün ileride çıktı.kilosu 2600 dedi az gibi geldi bana ama doktor normal dedi.nst deyim şu an ilk defa girdim çok heyecanlı😁 uykum geldi resmen ses ninni gibi.2 hafta sonra tekrar kontrol istedi
Ben cuma günü nstdeyken baya bi uyumuşum. Yarım saat falan. Hemşire geldi pardon uyu canım sen dedi🤣

Oyle deme kuzumm bak gör daha güzel duzenin olcak bebek birsey etmiyorki emziriyorsun işin rast gider merak etme 🥰

X