Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,0%
  • erkek

OY: 95 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    200
Gözünüz aydın 💞Rabbim saglikla anali babali buyutmeyi nasip etsin,darisi basimiza olsun Allah hepimize yardim etsin.

Ayyyyy hayırlı olsun Yasemiiiin🫶🥲 ne kadar sevindim anlatamam. Sağlıkla büyütün inşallah maşallah 🧿 hayırlı olsun

Çok tebrik ediyorum ☺️ Sağlıkla büyüsün Sena 💕

Hayırlı uğurlu olsun canım benim adıyla sağlıcakla büyüsün inşallah 🙏🏻 🤗

Yasemiinn saglikla buyutun canim 🥹 ne diyecegimi sasirdim kendim dogurmus gibi sevindimm 🙏🙏

Hayırlı olsun canım. Suyun gelmeden belirtin var mmıydı pekiii?

Gözün aydın, Allah analı babalı sağlıcakla büyütsün. Tam olarak kaç haftalıktın

Canım gözün aydın🥹 ne güzel kavuştun yavru kuşuna inşallah bizlerede hayırlısınla saglıkla kavuşmak nasip olsun🤲🏻❣️🤗

Sağlıkla büyüsün inşallah. Rabbim göz aydınlığı versin hepimizin yavrularına 🤲☺️

Canımm hayırlı olsun cok saskınım allah bağışlasın 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Gözün aydın canım Rabbım analı babalı büyütsün inşallah ❤

Yasemiiiiinnnn inanmıyorummm çok çok mutlu oldum oyyyy gözüm doldu, şu süreci düşününce kendim doğurmuş kadar sevindim vallahi 🥹🥹🥹🥹 Allah’ım sizi korusun, Sena’mızı analı babalı büyütsün. Duygusal bi panda oldum şu an 🥹🥹🥹🥹
Bende de süpriz olmazsa son 4 gün inşallah🥳🥳🥳

Yasemincimm tebrik ederim sağlıklı sıhhatli büyüsün inşallah Senacığımız :)

Gözün aydın ağlattın beni 🥲 detayları anlat bize nolurr 😊 bebek de sen de iyisiniz dimi

Allah analı babalı büyütsun hayırlı olsun canım aminn 🥰

Yasemiiiinn 🥲💕💕 gözün aydın ya çok mutlu oldum çok şaşırdım 🥹 bol bol öp kokla Sena’mızı bizim için 🥹🌸💕 Allah analı babalı büyütsün , sağlıklı sıhhatli ömürler versin, şansı bol olsun, gözlerinin içi hep gülsün inşallahh 🥹🩷🧿🙏🏻💕

Yasemin çok sevindim Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin 🙏🏻

Tüm tuşlara basıcam diyordun hangisi işe yaradı sence 😂ben de doğurmak istiyorum bir an önce

Hayirlii olsun Allah sağlıkla sihhatle büyütmeyi nasip etsin 😍😍😍 aynı tarih olunca cok duygulandim 🥲🥲 bizede bugün gun verildi 29 mayis icin 🥲🥲

Yaaaaa yaseminin gözün aydın canım benim çok şükür dün hissettmistim yaaaa aklıma geldin bugün hiç yazmadı sancısı falan oldu aceba dedim aayy gözyaşım pıt 🥹🥹🥰 hayırlı evlat olsun sena kuşum Rabbim saglikli sıhhatli anneli babalı büyütsün canım🤲🏻 aayy nasıl oldu suyu nasıl anladın mesircim arada yazda merak ettim sen nasılsın iyisin dimi 🩷💐💐

Çok sevindimmm, Geçmiş olsun canım tez vakitte toparlanırsın inşallah bebeğine sağlık sıhhat diliyorumm rabbim sizi korusun 🥰😍 darısı bizeee inşallaah

Yaaaa :KK43: bu mesajları bekliyorduk kaç aydır ❤️ hadi gözün aydın olsun Rabbim analı babalı büyütsün

Ay detaylarıda merak ediyoruz. sen nasılsn ayağa kalkabildnmi bebiş kaç kilo vs nasıl hastaneye gittn maceranı bekliyoruz kendine gelince 🥰 mesirmacunu mesirmacunu

Ayyy surpriz oldu resmen🥹 cok sevindimm gozunuz aydin💕💕 Allah saglikli sihhatli anali babali buyutsun insallah🌸 sen nasilsin peki??

Aaaa çok sevindim hayırlı olsun🥰

Yasemiin, hayırlı olsun. Çok geçmiş olsun. Ay duygulandım. Maşallah sen nasılsın, bebek nasıl. Hamilelik yolculuğunu tamamladın 🌸 Sena kuşla güpgüzel günleriniz olsun inşallah 🧿

Aaaa hözün aydın yasemınn. Allah analı babali büyütsün ya çok sevindim iyi olmanızaaa🌺❤️

Ayyyyyy mesiiirrrrrrrrrr inanamiyorumm canım benimm ohhh kokusunu cek rabbim sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin ❤️kaç kilo doğdu şuan❤️ kiz acaba bende mi sen gibi doğum seyleri yapsam hahahaha 😁😁 beklemeye tahammülüm kalmadı

Çok mutlu oldum canım Allah sağlıkla güzellikle büyütmeyi nasip etsin darısı başımıza inşallah 🙏🏻

Ayy maşallah 🧿 gözünüz aydın canım çok sevindim, şansı bahtı açık olsun minnoşun 🥰 dünyanın en muhteşem duygusu.. bize de nasip olsun sağlıkla. Sağlığınız yerinde dimi? Kaçıncı hafta oldu şimdi 37 mi? Detayları yaz bize sizi merak ederiz 🌸

Yaseminnnn
Gözün aydınnnn 🙏❤️❤️
Napıyorsunuz nasılsınızzz

Canım hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah 🙏 ❤️

Ay yasemin şimdi gördüm mesajını. Çok şükür. İkiniz de iyisiniz değil mi. Rabbım analı babalı büyütsün inşallah. Hayırlı evlat olsun. Kokla Sena kuşumuzu🥰❤️
Canım kızlar her birinize tek tek teşekkür ederim, sarılıyorum çok içten. Yaşadığımız süreç bir mucize. Bunu doğumda çok daha iyi anladım. Şuan Rabbimin hediyesi kucağımda her anımıza şükürler olsun, doğum hikayemi de anlatacağım sizlere inşallah 🤲 Rabbim her birinize sağlıklı hayırlı kolay doğumlar nasip etsin

Canım kızlar her birinize tek tek teşekkür ederim, sarılıyorum çok içten. Yaşadığımız süreç bir mucize. Bunu doğumda çok daha iyi anladım. Şuan Rabbimin hediyesi kucağımda her anımıza şükürler olsun, doğum hikayemi de anlatacağım sizlere inşallah 🤲 Rabbim her birinize sağlıklı hayırlı kolay doğumlar nasip etsin
Maşallah sübhanallah. Rabb'im analı babalı büyütmeyi nâsip etsin, darısı da bizlere olsun inşallah canım

Kızlar ben doğum yaptım🥲 iyiiyiz çok şükür🩷 dün gece suyum geldi sancım ve açılmam olmadığı için bu sabah acil sezeryana alındım. Sena kucağımda ve iyi çok şükür 🤗🩷🥲 Rabbim hepinize nasip etsin bu güzel duyguları inşallah 🤲 ❤️
Ay şimdi gördüm hayırlı olsun çok sevindim sağlıkla büyütün Senacığımızı 🤍🙏🏻

Kızlar ara ara bugün sanki rahmimin altından bi cekiyolar gibi hissettim biraz önce tekrar oldu böylebi anda acıyo yürürken flan bi duraksıyorum 2 3 saniye sürüyo geciyo sonra 🤔 😁 geliyomu gelmekte olan acaba ? Varmı bu durumu yaşayan
Bende de oluyor ama gelen giden yokk 🥲 tam olarak dediğin yerde iğne batması gibi, ince damar çekilmiş gibi oluyor özellikle yürürken. Sanki başı daha da aşağı iniyor ne bileyim bir şeyler oluyordur herhalde inşallah 😬😬

Bir tanesiyle konuştum. Eğer kafa olarak normal doğuma dönersem veya 38+5 gibi sezaryen düşünüyoruz ondan önce kendi başlarsa ebeyi arayacağım
Aniden doğum başlayınca arayınca oluyor mu bilmiyorum. Zaten doğumdan sonra alıyor ücreti buradaki. Doğumdan önce bin lira danışmanlık ücreti, geriye kalanı da doğumdan sonra alıyormuş. Toplamda 7 bin lira. Sizinki ücrete ne kadar dedi?

Kızlar yan yatsam bile iç organlarım patlayacak gibi oluyor artık. Asla nefes alamıyorum dönemiyorum 😁😁 böyle bişi olamazz
Ben de kaburgalarımda diken varmış gibi hissediyorum 😂😂 gerçekten dediğin gibi fırsatını bulunca kuduruyorlar 😬💕💕 artık gün saydığımız için sanki karnım büyümeyecekmiş gibi düşünüyorum ama bir günde bile farkediyor, göbüş sehpası dönemime geçtimm ben 🤣🤣

Bende de oluyor ama gelen giden yokk 🥲 tam olarak dediğin yerde iğne batması gibi, ince damar çekilmiş gibi oluyor özellikle yürürken. Sanki başı daha da aşağı iniyor ne bileyim bir şeyler oluyordur herhalde inşallah 😬😬
Aynen yaa rabbim hayırlı kolay doğumlar nasip etsin inşallah Rabbim kulunun eline bırakmadan , yollarını açsın yavrumuzun aminn 😍💕🫠

Ben de kaburgalarımda diken varmış gibi hissediyorum 😂😂 gerçekten dediğin gibi fırsatını bulunca kuduruyorlar 😬💕💕 artık gün saydığımız için sanki karnım büyümeyecekmiş gibi düşünüyorum ama bir günde bile farkediyor, göbüş sehpası dönemime geçtimm ben 🤣🤣
Ay gerçekten tam dediğin gibi fırsatını bulunca kuduruyorlar 🤣🤣🤣. Kesinlikle günden güne geriliyor acemim bi gün bile fark ediyor.

Bu arada bugün annemden grip kapmış şekilde uyandım. Boğazım korkunç ağrıyor. 9 ay olmasın son 4 gün kala olsun iyi mi 🥲🥲🥲🥲🥲

Aniden doğum başlayınca arayınca oluyor mu bilmiyorum. Zaten doğumdan sonra alıyor ücreti buradaki. Doğumdan önce bin lira danışmanlık ücreti, geriye kalanı da doğumdan sonra alıyormuş. Toplamda 7 bin lira. Sizinki ücrete ne kadar dedi?
Benim zaten eskiden gittiğim doktorun yanındaki ebeydi. Önceden tanıyordum yani. Şimdi şu meşhur campalle ekibine geçmiş. Yani bana öyle dedi fikrini değiştirirsen istediğin zaman arayabilirsin gelirim dedi. Doğumda ebe desteği 10 bin. Ben hastaneden sonra evde destek için anlaşacağım asıl. Yardımcı olabilecek kimse yok emzirmeyle ilgili vs. 6 saat ev desteği de 8 bin. Emzirmenin yanında tüm bakımlarını yapmayı da gösterecek; yıkama, burun, kulak, ağız vs. Hayırlısı olsun hakkımızda 🙈

Ay gerçekten tam dediğin gibi fırsatını bulunca kuduruyorlar 🤣🤣🤣. Kesinlikle günden güne geriliyor acemim bi gün bile fark ediyor.

Bu arada bugün annemden grip kapmış şekilde uyandım. Boğazım korkunç ağrıyor. 9 ay olmasın son 4 gün kala olsun iyi mi 🥲🥲🥲🥲🥲
Aay gerçekten miii, ben de sürekli hapşırıyorum cereyanda kaldım galiba, aynısını düşündüm yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik şifayı kaptık ☹️☹️☹️ çok geçmiş olsun wasntım sürekli ıslak tut boğazını 4 gün uzun bi süre daha iyi olursun inşallahh 🥺💕

Kizlar 34+4 teyim ama burda doguranlari görünce sanki her an doguracakmisim gibi bı korku saldı beni.bebek çantası dışında hiçbir hazirligim yok,temizlik falan yapacaktım.napsam önemi alsam yoksa bı hafta öncesine mi bıraksam.

X