Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    147
Onu da deniyim bari valla hic hareket yok
Canım 32. Haftadan önce hareket takibini doktorlar önermiyor, kaldı ki 20 küsürler de erken her hareketini hissetmen hareket ediyordur ama sen hissetmezsin mesela pozisyonu o gün farklıdır olabilir, 24 ten sonra netleşir biraz daha, Benim yakın zamanda perinotolog randevum vardı bizzat danıştım ona

Merhaba kizlar bayadir yazamadım. Dün ayrıntılı ultrason vardı benim de çok şükür bı sıkıntı yok dedi , cinsiyet kesinleşti kız mis ikinci kızım geliyor inşallah . Zaten kızım hep kız istiyordu çok mutlu şuan 🙂 Bana kız isim önerisinde bulunabilir misiniz hiç aklımda bı isim yok.
Benim de detaylı sonrası kız kesinleşti bende isim arayışındayım 🥰😊

Merhaba kizlar bayadir yazamadım. Dün ayrıntılı ultrason vardı benim de çok şükür bı sıkıntı yok dedi , cinsiyet kesinleşti kız mis ikinci kızım geliyor inşallah . Zaten kızım hep kız istiyordu çok mutlu şuan 🙂 Bana kız isim önerisinde bulunabilir misiniz hiç aklımda bı isim yok.
Canım ben ayla koyacam kısmet olursa senin adınmış zaten:))

Tetenoz yapan kızlarım sizinde kırmızı kabartılar oluştu mu kolunuzda.dün yapmıştık

Eklentiler

• AD386905-60A7-4A39-9920-3908D5F48BA6.jpeg
    AD386905-60A7-4A39-9920-3908D5F48BA6.jpeg
    46,6 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar bi hurafe duydum ne düşünüyorsunuz hamile kadın cenazeye ve cenaze evine gitmezmiş öyle dediler eşimin dayısı vefat etti yakın olduğu için haliyle gitmek zorunda kaldım oradaki herkes sen niye geldin hamile kadın gelmez felan dediler anlamadım yani

Kızlar bi hurafe duydum ne düşünüyorsunuz hamile kadın cenazeye ve cenaze evine gitmezmiş öyle dediler eşimin dayısı vefat etti yakın olduğu için haliyle gitmek zorunda kaldım oradaki herkes sen niye geldin hamile kadın gelmez felan dediler anlamadım yani
Üzüntüyle alakalı olabilir canım. Sevdigim birini kaybetmiştim taziyeye gittik 1 hafta sonra kızım dogdu ama ömrü yoktu. Baglantılı oldıgunu dusunmuyorum ama üzüntü etkiliyor

Eşim panik yapma diyor biraz daha bekliyim bakalım
Bence de panik yapma canım ben 24. Haftadayım öyle anlık takip etmiyorum doktorum da öyle söyledi. Yatarken, dinlenirken çok hissediyorum ben hareketlerini gün içinde fakrında bile olmuyorum. Her zaman hareketleri hissetmemek çok çok normal evham yapma sakın ol derim. Ama hep çok net hissediyordum bugün böyle diyorsan Dr git için rahat etsin ne diyelim yanlış yönlendirmekte istemiyor insan 🤷🏻‍♀️

X