Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    200
kızlar selam anne bebek çantası olarak ne aldınız? o kadar çok model var ki sırt çantası gibiler mi daha kolay olur diğerleri mi? bir türlü karar veremedim. bir de fiyat skalası da çok değişik 200'e de var 5 bine de nasıl şey bu böyle :)

kızlar selam anne bebek çantası olarak ne aldınız? o kadar çok model var ki sırt çantası gibiler mi daha kolay olur diğerleri mi? bir türlü karar veremedim. bir de fiyat skalası da çok değişik 200'e de var 5 bine de nasıl şey bu böyle :)
Sırt çantası çok rahat oluyor. Diğeri hem cocuk hem çanta elinde kayıyor. Normal spor sırt çantası da kullanabilirsin. Göz göz yerleri olunca çok da önemli değil. Benim bebe ne biberon aldı ne emzik ne mama. O yüzden sadece bez krem yedek kıyafet tasıdım. Anne çantasına gerek yokmuş 😄

kızlar merhaba herkese
alışveriş ve doğum şekli konuştuğumuz günlere geldik zaman su gibi:)
şimdi yavaş yavaş haziran anneleri doğurmaya başladı, temmuz anneleri grubu kaldı geriye. darısı başımıza doğum hikayelerimizi paylaşırız burdan inşallah:)
ben de yavaş yavaş pazar günleri dışarı çıktıkça fln birşeyler alıyordum ama 28.haftadayım artık hızlandırmak lazım galiba.
bu arada 1 haftadır bana inanılmaz bir yorgunluk ve duygusal iniş çıkış güncellemesi geldi. 3.trimester hızlı başladı maalesef.
hastane çantası için benim doktorum 32.haftada artık hazır olmasını tavsiye ederim demişti. yavaş yavaş o meseleyi hızlandırmayı planlıyorum.
yalancı sancılar zaten vardı ama bu günlerde biraz arttı sanki. haftaya kontrolde söylerim ama bu aylarda normal sanırım artık.
bebişlerimiz sorunsuz ve zamanında gelsin dilerim. paylaşalım burdan mutlu mesut.

Ben skip-hop aldım. Evet biraz fiyatlı ama çok çok değer gerçekten ömürlük kullanılacak bir çanta

Ben de bu MCD Bag i beğeniyorum var mı aramızda alan kullanan

Eklentiler

• Screenshot_20240516_160037_Instagram.jpg
    Screenshot_20240516_160037_Instagram.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 42
Sırt çantası çok rahat oluyor. Diğeri hem cocuk hem çanta elinde kayıyor. Normal spor sırt çantası da kullanabilirsin. Göz göz yerleri olunca çok da önemli değil. Benim bebe ne biberon aldı ne emzik ne mama. O yüzden sadece bez krem yedek kıyafet tasıdım. Anne çantasına gerek yokmuş 😄
Ben de puma kullanıyorum baya okul çantası yana da suluğunu koyuyorum 🤭 anne bebek çantası da almıştım ama sırt çantasına hep elim gitti

Günaydın kızlar nasılsınız ne zamandır yazmıyorum ama takipteyim yazılanları pazartesi benimde devlete randevum var orada doğum yapan yakınım da var iki sezeryan bir normal doğum cesaret edip normal doğum yapmayı çok istiyorum (korkularım var o ayrı bi konu) bu duruma doktor ne zaman karar veriyor acaba yani bana doğum zamanı ile ilgili hala bilgi verilmedi erken mi daha 26+4deyim bende
Aslında ben normal düşünüyordum ama geçen kontrolde Dr tüp bebek oldugu için sezeryan yapariz dedi (bu benim fiziksel durumumla ilgili ) herhalde sizin doktorda zamanı gelince şöyler bende sormadan söyledi 8-9 Ağustos olabilir dedi

Aslında ben normal düşünüyordum ama geçen kontrolde Dr tüp bebek oldugu için sezeryan yapariz dedi (bu benim fiziksel durumumla ilgili ) herhalde sizin doktorda zamanı gelince şöyler bende sormadan söyledi 8-9 Ağustos olabilir dedi
Son adet tarihiniz nedir sezeryan daha önce yapılıyor diye biliyorum neye göre ayarladı acaba doktorunuz doğuracağınız zamanın kaç gün öncesi oluyor yani

Kızlar Merhaba
Bir konuda fikrinizi almak istiyorum.Pazartesi evim boya olacak.Esim boya kokusu olur bitene kadar gider annemde kalırız diyor.Sizce fazla koku olur mu?Kalmak istemediğimi eşime söyledim.
İşin açıkçası k.valideyi seviyorum ama inanılmaz çok konuşuyor.Bana gelir işin gücün var mı geliyim yapıyım diye 3-4 saat oturur nefes almadan konuşup konuşup gider.Kafam gerçekten kaldırmıyor.Karsilikli binalarda oturuyoruz kimseyi kırmak istemiyorum ama eşim her işin içine annesini sokuyor ev boya olacak annem gelir çocuklar doğunca sana zor olur annem gelir 1 sene çocuklara bakmaya yardım eder.E bende ağaç kovugundan çıkmadım bende kendi annem yanımda olsun istiyorum.Baskasinin yaninda dorumdan sonra rahat edemem birde çok kalabalık seven biri değilim.
Her yer paketleniyor canım bn yaptırdım bayramdan önce. Annemlerde kaldım inanılmaz boya kokusu oluyor hem de. Allah kolaylık versin 🙏🏻

X