2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    295
Merhaba. Bebegim 66 günlük. 63 günlükken 5.350 gr kilosu. Ilk ay 1.500 gr almişti ama 2. Ay 950 gr almış. Niye böyle oldu ki. Oysa birazda toparlansin diye gunde bir kere 60 cc mama bile içiriyorum. :KK43: sizin bebeler 2. Ayda kaç kiloydu

M Madamu Siz ek gıdaya başladınız mı 🙆‍♀️ sanirim grubun ilk ek gıda serüvenini ben başlatıyorum 🥰 bugun ebemiz havuc elma ve yoğurt denemelerine başlayın dedi 🥲 tabi sadece suyunu sıkıp vericekmjsjm 3 gün kuralı da geçerli. Gözyaşım pıt 🥲🥲:KK74:
Yaaa çok mutlu oldum sizin için bize ebe bir şey demedi doktor da 6 ay dolunca başlatıyorum demişti o da temmuzun başına denk geliyor nasıl mutlu oldum ben de istiyordum anne sütü neredeyse almıyor artık o kadar az alıyor ki

Son düzenleme:
Merhaba. Bebegim 66 günlük. 63 günlükken 5.350 gr kilosu. Ilk ay 1.500 gr almişti ama 2. Ay 950 gr almış. Niye böyle oldu ki. Oysa birazda toparlansin diye gunde bir kere 60 cc mama bile içiriyorum. :KK43: sizin bebeler 2. Ayda kaç kiloydu
5390 ölçmüş 2 ay 3 günlükken

Arkadaşlar bebeğim ilk 2 ay 1er kilo aldı 3. Ay 600 gram kadar aldı. Şimdi 4. Aya girecez 400 gram almış görünüyor. Neden böyle azalıyor kilo alımı normal mi? Bizim gibi olan var mı

Evet durdu kahverengi akıntı nadiren oluyor. Doktor spiral yerinde sorun yok dedi. Brufen verdi adetim çok uzun sürdü demiştim. Öyle durumlarda bir iki tane içince durur dedi. 3 ay falan böyle olabilir vücut alışana kadar daha sonra sıkıntı olmaz dedi
Benim de hala kanama var üstüne adet oldum bide. Sende yan etki yaptı mı? Yanma ateş basması var mı vücudunda

Yaaa çok mutlu oldum sizin için bize ebe bir şey demedi doktor da 6 ay dolunca başlatıyorum demişti o da temmuzun başına denk geliyor nasıl mutlu oldum ben de istiyordum anne sütü neredeyse almıyor artık o kadar az alıyor ki
Bende bu kadar erken baslayacagini dusunmuyodum ama püre şeklinde değil sadece suyunu vereceksin dedi. 3 adet ürün dışında başka hiç bi sey vermeyeceksin dedi. Kullandığımız demirin emilimini artırır hem dedi. Püre olmayınca içime sindi benimde.
Ebe anlatırken gözlerim doldu ya. Hic beklemediğim düşünmediğim bi anda anlatınca içim kıpırdadı 😍😍 belki sizinde bi sonraki aya doktor başlatır. Mama olunca erken olabiliyomus

Bende bu kadar erken baslayacagini dusunmuyodum ama püre şeklinde değil sadece suyunu vereceksin dedi. 3 adet ürün dışında başka hiç bi sey vermeyeceksin dedi. Kullandığımız demirin emilimini artırır hem dedi. Püre olmayınca içime sindi benimde.
Ebe anlatırken gözlerim doldu ya. Hic beklemediğim düşünmediğim bi anda anlatınca içim kıpırdadı 😍😍 belki sizinde bi sonraki aya doktor başlatır. Mama olunca erken olabiliyomus
Valla sizin böyle yazmanız beni cok heyecanlandırdı cok mutlu oldum ilk tadım deneyimini nolur bize de yazın 😍😍😍😍

Hayır yapmadı bende üstüne tekrar adet olmuştum şimdi normal akıntım var artık. Kadın doğum doktoruna gittin mi spirali takan? Veya bi mesaj at sor istersen vücudun tepki mi veriyor acaba
Gittim kan tahlili yaptı herşey normal spirale baktı güzel oturmuş dedi. Mastit felan da değilsin dedi ona da baktı. Vitaminlere baktı daha onlar çıkmadı ama bana galiba spiral tepki yaptı gibi geliyor ondan sonra böyle oldu

Bu kadar çok mu azalıyormuş bende gıdecem vebek uyandı mı 4.5 kadar doktor burda benım kedı her yerı batırmıs nevresım battanıye yıkıyorum küçük yokluklar var attı makınete

Her yer karıstı efe durmuyır robot ü actım artık k ndıö yapamıyorum ama sınır küpu oldum büyük oğlanla kavga ettım kedıne adam gıbı bak verecem dıye karsıös dıkılıo ver de bak gör demesi delırttı benı

Maşallah bence çok iyi kilo alımınız biz her ay 1 kg aldık 2. Ayda 5kg 3. Ayda 6 kg geldi bizimki

Valla sizin böyle yazmanız beni cok heyecanlandırdı cok mutlu oldum ilk tadım deneyimini nolur bize de yazın 😍😍😍😍
Olur tatlım. Bugun başlayabilir miyim bilmiyorum 4. Ay aşıları yapıldı huysuzlugu var akşam da deneyemem sanirim yarin başlayabilirim ama benim isim belli de olmaz bugünde yapabilirim 😋

X