2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    291
Bızım evde ben dalgalı esım dalgalı büyük oğlan dalgalı bıldıgın kıvırcık gıbı de gür saclı bu ufaklık dümdüz sacları acaba döküldü mu yenı gelen saçlar nasılmolcak

Sizin sütünüz mü kesildi? Nasıl oldu? Benim vücudum yanıyor belim göğüslerim cayır cayır ateşime bakıyorum yok ama sanki ateşim varmış gibi vücudumda. Doktora gittim test felan yaptı enfeksiyon yok değerler normal göğüslerim de mastit de olmamışım. Geriye sadece süt kesilmesi kalıyor acaba sütüm kesildiği için mi vücudum böyle cayır cayır yanıyor

Bnmki de anlattı ama daha çok işe odaklandı ben sakinleştiren eşim çocuğu bende bakmak istemedim ama kazara gördüm çok kötüydü eşim dışarı çıktı falan ben kendimi bu kadar güçlü bilmezdim çocuğum yalnız kalmasın travma olmasın onda diye neler neler yaptım inşallah onda izi kalmamıştır. O günden beri eşim oğluma aşık oldu resmen erkek çocuğu simartilmaz vs diye ahkam keserken şimdi canım oğlum hayatım bebeğim diye geziyo evde çok çok üzüldük 😭😭 ay deliricem
Ah canım ya 😒😪
Gelmiş geçmiş olsun, ❤️

Pipi altında et parçası gibi bşşey var mı? Benim oğlum sünnet olalı 1 hafta oldu. Bide kilolu olduğundan gömülü pipi oldu içeride kaldı 😬 parmağımla ara ara bastırıyorum yapışıklık olmasın diye ama pipi altındaki et tuhafıma gitti. Devlette yaptırdık biz
Evet alt kısımda et parçası gibi bisey var zamanla düzeliyor o.
Bazen bizimde içerii kaçıyor 😂😂😂

Eşim dün nöbetçiydi bugün geldi akşama kadar yattı sonra kalktı maça gitti yarın yine nöbetçi ertesi gün gitmesi gereken bir yer var hem yalnızlık hem çocuk nerelere atam kendimi
Benımkı vr da ne ise yarıyor ha var ha yok ınankı gece çocuk bende gündü bende bır gece uyanık oluyor tv bakıyor bebegın ahladıhını duyunca mama yapıp geliyor o bıde bulasık çok camasır çok o zaman bakıyor eskıden bulasık toplardı camasır toplardı geçen ev sıour dedıö robotun var ya dedı koltukların üstü drdım ec temız dedı kactı

Moni moni Moni moni gece uykusu dediğimiz kaçta başlıyor
Bi kitap da aldım okumaya başlayacağım ama
Benimki zaten gündüz kucağımda minik minik uykular esas uykuya 18.30-19.00 bazen 20.00 bazen de en geç 21.00 de giriyor bi suredir önceden bu uyku da yoktu direk 00.00 da uyuyordu Allahtan bunlar geldi de şükür
Gayet iyi saatlerde yatiyo. Bu şekilde devam ettirin. 4. Ay atağında uyku gerilemesi olur uyumak istemez dalaman uykuya vs siz gene de bu saat aralığında uyku öncesi yaptığınız rutinlerle devam edin. Büyüdükçe gece uykusuna geçiş saatleri daha ileriye gidecek fakat şuan en ideal zaman dilimi 7 9 arası. Tabii 6 da yatirabilirsinjz eğer gündüz uyumadiysa yada çok yorgun düştüyse hastalık varsa vs. Bebeklerde çocuklarda büyüme hormonu gece salgilanir hani uykusunda büyüsün diye ninni söylenir ya aslında o söz çok doğru yerinde bi söz. Uyudukça büyür uyanıkken aldığı bilgiler uykuda pekisir. Bu saatlerde uyuyan ve gece 1 2 beslenme için uyanan bebekler 4 5 yada 6 gibi uyanır. O saatlerde uyanması ve bakımı zor oluyo ama bebeklerin gelişimi için yatış kalkış saati çok önemli.hatta size önerim bi akşamlık oturmaya gideyim bugünlük 10 da yatirayim bebekte uslu uslu duruyo diye bi kaçamak yapmayın. 1 günlük o kaçamak bi anda her şeyi şaşırtır. Siz yorgun hissettiğinizde bebekle yatın uyuyun daha dinç hissedersiniz bebek uyusun bi kaç saat siz takılıp öyle yatın ama bebeğiniz maks 9 da uykuya geçmiş olsun. Bebekler rutini ve sınırları sever asla unutmayın bir ömür sınırlar koyarak büyütüp yetistiricez tabii kararında sınırlar.

Benımkı vr da ne ise yarıyor ha var ha yok ınankı gece çocuk bende gündü bende bır gece uyanık oluyor tv bakıyor bebegın ahladıhını duyunca mama yapıp geliyor o bıde bulasık çok camasır çok o zaman bakıyor eskıden bulasık toplardı camasır toplardı geçen ev sıour dedıö robotun var ya dedı koltukların üstü drdım ec temız dedı kactı
Ben geçen gün bebeğimi aldım annemin boş evine dinlenmeye gittim.Ay dünya varmış acıktıkca dışarıdan söyledim direk çöpü çöpe bitti.Sadece bebek bakmak yorucu değil ama ev temizlik yemek çamaşır kedi derken insanın perti çıkıyo

Kızlar sleepy 3 no (natural) artık bacakları sıkıyor diye 4 aldım stoklu aldık bir de 3 den hiç farkı yok nerdeyse aynı sıkıyor iz bırakıyor boyutları da aynı mail attım firmaya

Kızlar sleepy 3 no (natural) artık bacakları sıkıyor diye 4 aldım stoklu aldık bir de 3 den hiç farkı yok nerdeyse aynı sıkıyor iz bırakıyor boyutları da aynı mail attım firmaya
Sleepy biz de kullandık kalıbı diğer bez markalarına göre küçük ara beden aralığı çok fazla farketmiyor alt üst numara neredeyse

Benimki de öyle dün uyuttum rüzgar perdeyi salladı kornişlerden hafif ses geldi tak diye gözlerini açtı terlik giymiyorum evde ayak sesini duyuyor.
Biz evde ne zaman fısıltıyla konuşsak ses çıkarmamaya çalışsak uyanıyor. Ama ilginç bir şekilde bas bas tekno müzilk açıypruz. Bağıra çağıra konuşuyoruz mışıl mışıl uyuyor. Hatta böyle poposuna falan vuruyorum sallıyorum uyanmıyor.

Şifdetle goon bezi tavsiye ediyorum. Mükemmel bir bez. Ben hep prima kullandım. Şimdi primayı sadece gece yatarken takıyorum. Gündüz full goon kullanıyoruz. Dokusu kalitesi çok iyi bence.

Bizim de tamamlayıcı sigortamiz var. 4 ay için doktorumuz kontrole gelmenize gerek yok dedi boy kilo Kontrolü yapacağız onu da sağlık ocağına yaptırın not alsınlar dedi. 5ayda görüşelim dedi..
Ben de önümüzdeki ay götürmeyeceğim. Boşu boşuna hakkımız gidiyor. Üstelik hastane grip yuvası. Sağlam götürdüğüm çocığum hastalanıp çıkacak resmen.

X