Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 48,8%
  • erkek

OY: 96 47,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    201
Benimde normalde 2 hafta sonra kontrolüm ama ben haftaya cuma felan giderim. Dayanamam artık😂
Artık zaten her hafta çağırırlar diye düşünüyorum. Ben de bu haftaya alacaktım dayanamadım 🤭 ama doktorum kongredeymiş mecbur sabredicem. Hayırlı haberlerimiz olsun 🙏 Bugün hastanede başka işim vardı sekreter salı günü yarım saat erken gelin önce nst ye alıcaz sizi dedi. Seni de alırlar muhakkak

• Beğen
Reactions: Jou
Başladım başladım mesirin tuşlarının üstündeyim 🤣🤣 kız ben niye haziran annelerindeyim sanıyorsun, kardeşim de ben de 41de suni sancıyla gelmişiz 🥴🥴🥴 3 hafta daha böyle düşünemiyorum yaaa ama imkansız değil hüüüğğ
Hahahahaha bastın tuşa şimdidenn zorla 1 haziran edecek senin sıpa😁😁😁😁

Hahahahahaa benim sancım cok iyi gene 13 ü bekler gibi geliyor bana 🤣🤣 kızımdada günu bekledi böyle 03 haziran dedik tam ogüne oldu bekledi böyle sancı hiç yaşamadım normal olsa gene açılma olmaz herhalde o kesin

Sende doktoruna de de 13 e alsın seniii 15i arefe gunü çunkü dr lar yohh 🤣beraber doğuraahhhh🤣
Ya banane söylücem tatile felan gitmesinn🤣

• Komik
Reactions: Jou
Artık zaten her hafta çağırırlar diye düşünüyorum. Ben de bu haftaya alacaktım dayanamadım 🤭 ama doktorum kongredeymiş mecbur sabredicem. Hayırlı haberlerimiz olsun 🙏 Bugün hastanede başka işim vardı sekreter salı günü yarım saat erken gelin önce nst ye alıcaz sizi dedi. Seni de alırlar muhakkak
All ne güzeldir şimdi nst🤭
Bana beni nstye almaz gibi geliyor doktorum😂🤦‍♀️

X