2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    237
Ben daha demir değerlerine baktırmadım canım,doktor mu istedi bunu özele gidiyorsun sanırım
Dün kan ve demir değerlerine baktırdım hepsi çok iyi çıktı.demir ve d vitamini vermeyi hiç aksatmıyorum.demiri özel ilaç kullanıyordum, d vitaminini de devletin verdiğini.Doktor dişleri çıkmış artık dedi ve bir özel d vitamini tavsiye etti

Biz ilk defa ateşlendik 3 gece üstüste 38 i geçmediği için diş ateşi sandım ama yine de dün kontrole götürdüm,boğaz enfeksiyonu dedi.Kulakta da kızarıklık varmış.Mevsimsel normal olduğunu söyledi doktor ama antibiyotik verdi mecbur kullanıcaz 5 gün hastalığın ilerlememesi için🤨

Kizlar merhabalar, kizlarim iki uykuya dusmustu ve hersey mukemmel gidiyodu 8.30 gibi uyuyoduk. Ama son 1 haftadir bi sabah uykusu bi oglen uykusu yapip mutlaka 18.30-19 da tekrar uyumak istiyorlar hatta emziklerini takip kendileri uyuyorlar 😂 bu sekilde 11-12 leri gormeye basladik tekrardan bu durumu yaşayan , tavsiyesi olan var mıdır

Biz ilk defa ateşlendik 3 gece üstüste 38 i geçmediği için diş ateşi sandım ama yine de dün kontrole götürdüm,boğaz enfeksiyonu dedi.Kulakta da kızarıklık varmış.Mevsimsel normal olduğunu söyledi doktor ama antibiyotik verdi mecbur kullanıcaz 5 gün hastalığın ilerlememesi için🤨
Geçmiş olsun benimde bı kere ateslendi ben dişten diyordum meğer değilmiş 3 gün bekledim bin pişman oldum hatta yatış yaparız dediler
Öyle durumlarda hemen götürmek daha iyi ilerlememsi icin

Geçmiş olsun benimde bı kere ateslendi ben dişten diyordum meğer değilmiş 3 gün bekledim bin pişman oldum hatta yatış yaparız dediler
Öyle durumlarda hemen götürmek daha iyi ilerlememsi icin
Çok geçmiş olsun 😢 Temkinli olmak lazım demekki ya daha çik küçükler. Çok şükür ilerlemedi şuan iyi yarın antibiyotik son gün 5 gün mutlaka kullan dedi doktor

X