2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    237
Banada aynen öyle dedi ama neden dediğimde yani temel prensibe uymuyo hem hamile hem ezmiriyo falan doğru olmaz dedi pek tatmin etmedi 🫤
Beta hcg baktırmaya gittiğimde doktorun birine randevu aldım geçtim. Sonucu gösterdim emziriyorum dedim. Direkt bırak dedi bana niye dedim düşük olur dedi.😁 bi daha o doktorun kapısının önünden geçmedim 😁

Kızlar peki bebeklerinizin kilosu nasıl bizim 8.5 sürekli biseyler yapıp vermeye çalışıyorum ama çok iştahlı bir çocuk değil
Ben geçen perşembe kardiyoloji ye gittim kilosu 8 400 tu
Bide kalp deliği yüzünden gelişimi biraz gecikebilirmiş kilo bakimindan

Beta hcg baktırmaya gittiğimde doktorun birine randevu aldım geçtim. Sonucu gösterdim emziriyorum dedim. Direkt bırak dedi bana niye dedim düşük olur dedi.😁 bi daha o doktorun kapısının önünden geçmedim 😁
Hey allahım yaa bazısı full garantici işte öylesine atıyo 😑 ben dış gebelik geçirirken banada bebek tutunsun diye tüp bebek tedavisi için verilen kokteyl ilaçtan vermişti biri. Bazı ilaçlar kanama arttırıyo mesela bazısı kanama durduruyo şaka gibi doktorlar var.

Merhaba kızlar;
Bebişleriniz nasıllar,sizler nasılsınız?
Ben kilo-boy oranına takılıyorum.kilosu 10.500 ama boyu 70 cm kısa olucak sanırım amann sağlıklı olsun da diyorum sonra🤗

Hey allahım yaa bazısı full garantici işte öylesine atıyo 😑 ben dış gebelik geçirirken banada bebek tutunsun diye tüp bebek tedavisi için verilen kokteyl ilaçtan vermişti biri. Bazı ilaçlar kanama arttırıyo mesela bazısı kanama durduruyo şaka gibi doktorlar var.
O daha fenaymış ya

Merhaba kızlar;
Ben kilo-boy oranına takılıyorum.kilosu 10.500 ama boyu 70 cm kısa olucak sanırım amann sağlıklı olsun da diyorum sonra🤗
Bizde 9 aylık olduk dünkü konturolumuzde 11 kilo 80 cm boyu vardı herşeyi normaldi çok şükür kızamık aşısını sorduk doktorumuza oda gerek görmediğini 12 aylıkken burdur dedi şimdilik bizde durum böyle gebelik ise yorucu geçmeye başladı 19+5 günlük olduk iştah desen çabası 🤣🤣

Bizde 9 aylık olduk dünkü konturolumuzde 11 kilo 80 cm boyu vardı herşeyi normaldi çok şükür kızamık aşısını sorduk doktorumuza oda gerek görmediğini 12 aylıkken burdur dedi şimdilik bizde durum böyle gebelik ise yorucu geçmeye başladı 19+5 günlük olduk iştah desen çabası 🤣🤣
Maşallah bebişlere🧿🧿,sağlıkla kucagınıza alın inşallah🤗

Merhaba arkadaşlar bizde bugun kontrole gittik kan verdik demir 27 çıktı doktorumuz aramadı ama düşükmüş🥺 çok canım sıkıldı acaba sizde böyle Bi durum var mı?
Birde etmeyi sadece uyurken istiyor o da 5 dk mamayı reddediyor bende üstelememiştim mama için nasıl olsa ek gıdaya geçtik diye hoca da hayır emmesi azsa mama vereceksin dedi nasıl yapacağım canım sıkıldı yanlış mı yapıyorum 🥹

Pheebs Pheebs bu eğitim bir harika 🤣🤣
Şimdi sadece saatleri düzenledim ama yine de uyku süreleri uzadı bu bile çok rahatlatıcı geceleri uyanmıyor ya da 1 kere uyaniyor o da sabah 5 gibi acıktığı için emip hemen uyuyor 7 de zorla uyandırıyorum. Allah senden razı olsun çok dua ettim sana 🙏

Merhaba hangi eğitim acaba bu?

Maşallah bebeğinize düzelerek devam etsin 🧿

Masallah bebise 🧿 emzirmeyi bırakmıştın mama kullanıyor musun yoksa sadece ek gıdayla mı besleniyor?

Merhaba kızlar;
Daha bizimki 9 kiloya ancak ulaştı boy fa aynı nerdeyse 73 cm ama doktor gayet yeterli iyi diyor canını sıkma erkek bebiş mi bilmiyorum ama erkekler birden boy atıyor ergenlikte uzun olur inşallah kızsa da kısa olsa da bişey olmaz 😂

Merhaba arkadaşlar bizde bugun kontrole gittik kan verdik demir 27 çıktı doktorumuz aramadı ama düşükmüş🥺 çok canım sıkıldı acaba sizde böyle Bi durum var mı?
Birde etmeyi sadece uyurken istiyor o da 5 dk mamayı reddediyor bende üstelememiştim mama için nasıl olsa ek gıdaya geçtik diye hoca da hayır emmesi azsa mama vereceksin dedi nasıl yapacağım canım sıkıldı yanlış mı yapıyorum 🥹
Doğru demiş doktor canım mama vermek lazım yarı yarıya etkili şu an ek gıda ve mama ihtiyaç karşılamada mama içmezse yarısından mahrum kalmış oluyor ben veriyorum mama yatmadan önce özellikle gece de veriyorum emziriyorum da öyle takılıyoruz

X