2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Fetal dna hakkında düşünceleriniz neler kızlar kimler yaptırdı kimler yaptırmayı düşünüyor birde yaptıranlar ne kadara yaptırdı bizleri de aydınlatsın lütfen 🙏🏻
Sabrınız varsa yaptırın ben eurofinste yaptırdım 10-14 güne sonuç dediler bazılarının ki 5 güne 1 haftada çıkıyormuş aynı firmada ama benimki çıkmadı sonuç tarihi 17 mayısı verdiler ki kanı 30 Nisan'da verdim. İnsan şüpheleniyor yani şimdi o 3 gün nasıl geçecek bilmiyorum boş yere stres oldum ve pişman oldum açıkçası ikili test yaptırıp duruma göre yaptırsaydım keşke diyorum 10. Haftada test verdik 12 . Haftayı doldurduk sonuç yok. Çok kapsamlı yüksek doğruluk oranı var 25 binde 1 hata payı varmış vs ama gecikince de insanın ömründen ömür gidiyor yani. 14 küsür ödedik.

Sabrınız varsa yaptırın ben eurofinste yaptırdım 10-14 güne sonuç dediler bazılarının ki 5 güne 1 haftada çıkıyormuş aynı firmada ama benimki çıkmadı sonuç tarihi 17 mayısı verdiler ki kanı 30 Nisan'da verdim. İnsan şüpheleniyor yani şimdi o 3 gün nasıl geçecek bilmiyorum boş yere stres oldum ve pişman oldum açıkçası ikili test yaptırıp duruma göre yaptırsaydım keşke diyorum 10. Haftada test verdik 12 . Haftayı doldurduk sonuç yok. Çok kapsamlı yüksek doğruluk oranı var 25 binde 1 hata payı varmış vs ama gecikince de insanın ömründen ömür gidiyor yani. 14 küsür ödedik.
Detaylı açıklama için çok tşk ederim sonucunuz tertemiz gelir inşallah bende ikili test durumuna göre yaptırmaya karar verdim 🙏🏻

selam kızlar herkesler iyidir umarım.
Dün doktor kontrolümüz vardı ikili test verdik. Haftaya çıkar dedi dr. İnşallah sonuç bekleyen herkesin temiz çıkar. Ultrasonda çok hareketliydi hiç durmadı. Cinsiyet kesin değil ama kız gibi dedi bir ay sonra gidince kesinleşecek 🙏🥰

Fetal dna hakkında düşünceleriniz neler kızlar kimler yaptırdı kimler yaptırmayı düşünüyor birde yaptıranlar ne kadara yaptırdı bizleri de aydınlatsın lütfen 🙏🏻
Merhaba 11. Haftada yaptırdım 400 dolar tuttu 30 nisan da 2 tüp kan verdim 11 mayıs ta sonuçlandı. Çok şükür temiz çıktı ve bebeklerimizin cinsiyetini öğrendik. Testi Panorama’ya yaptırdık. Memnun kaldık. Eğer ikiz hamileliğiniz var ise ikili tarama testi yapmıyorlar direkt fetal dna için yönlendiriyorlar.

Ne ikili tarama de diğerleri hiç birini yaptırmadım, yeterince kaygılı süreçlerden geçtik daha fazla kaygı ile yaşamak istemiyorum. Doktorum da kararımı onayladı öyle sağlıkla sıhhatle günlerin geçmesini bekliyorum 🥲

Merhaba 11. Haftada yaptırdım 400 dolar tuttu 30 nisan da 2 tüp kan verdim 11 mayıs ta sonuçlandı. Çok şükür temiz çıktı ve bebeklerimizin cinsiyetini öğrendik. Testi Panorama’ya yaptırdık. Memnun kaldık. Eğer ikiz hamileliğiniz var ise ikili tarama testi yapmıyorlar direkt fetal dna için yönlendiriyorlar.
Neşemmm merhaba herşeyin yolunda gitmesine çok sevindim bizde 13 mayısda kan verdik nipt testi için 10 gün dediler sonuç için beklemedeyim şimdi iki bebek içinde sonuç çıkıyor değil mi? Cinsiyetleri ne oldu 🥰🧿

Herkese merhaba arkadaşlar umarım süreçleriniz iyi gidiyordur 12. Haftamı dolduruyorum bulantılar ve kusmalar yorucu bir hale geldi henüz transferden sonra kilo alımı yaşamadım sizde durumlar nasıl

Herkese merhaba arkadaşlar umarım süreçleriniz iyi gidiyordur 12. Haftamı dolduruyorum bulantılar ve kusmalar yorucu bir hale geldi henüz transferden sonra kilo alımı yaşamadım sizde durumlar nasıl
Ben de 10 haftayı dolduruyorum kusma çok yok ama iştahsızlık var benim de henüz kilo almadım ama vermedim de

Neşemmm merhaba herşeyin yolunda gitmesine çok sevindim bizde 13 mayısda kan verdik nipt testi için 10 gün dediler sonuç için beklemedeyim şimdi iki bebek içinde sonuç çıkıyor değil mi? Cinsiyetleri ne oldu 🥰🧿
Merhaba canım evet iki bebeğin sonucu da çıkıyor. Kızlarımız geliyor🥹🥰 inşallah senin de sonuçların temiz çıkacak 💕🙏🏻 Bende henüz kilo almadım hatta transferden sonra 4kg verdim bile aşırı koku hassasiyeti ve mide bulantılarım vardı, bi nebze azaldı bu ara. Yarın Aret hoca’da kontrolüm var ultrasonda göreceğiz cinsiyetlerini bakalım progestan iğneyi kesmesini ümit ediyorum artık popomda hemsireler dart oynuyor resmen🙈😂

Merhaba canım evet iki bebeğin sonucu da çıkıyor. Kızlarımız geliyor🥹🥰 inşallah senin de sonuçların temiz çıkacak 💕🙏🏻 Bende henüz kilo almadım hatta transferden sonra 4kg verdim bile aşırı koku hassasiyeti ve mide bulantılarım vardı, bi nebze azaldı bu ara. Yarın Aret hoca’da kontrolüm var ultrasonda göreceğiz cinsiyetlerini bakalım progestan iğneyi kesmesini ümit ediyorum artık popomda hemsireler dart oynuyor resmen🙈😂
aa çok sevindim canım allahım sağ Salim kucağımıza aldırsın inşallah 🙏 ne güzel 2 kız ya 🥰 benimde bir kızım var bir kızım daha olsun çok isterim. Çevremdeki herkes erkek olacak diyor ama bakalım sağlıklı olsunda 🙏

Merhaba, benim transfer tarihim 7 Mart, son adet 17 Şubat.
Son adete göre 12+5 olmalı idi.
İlk haftalarda 2-3 gün geriden geliyordı, bugün ikili testte 13+0 denildi.

Burun kemiği oluşmuş, ense kalınlığı 1.2 mm.
Bunlara rağmen yaştan dolayı yüksek risk çıkabilir sizde, baştan söyleyeyim dedi (Yaşım 37).
Herhangi başka bir test yaptırmayı düşünmüyorum.

Ben 3 ayda 2 kilo aldım çünkü yedikçe mide bulantılarım bastırılmış oluyor ve rahatlıyorum. :)
Bu arada, cinsiyetini göstermedi. Bir sonraki kontrole inşaallah. :)

aa çok sevindim canım allahım sağ Salim kucağımıza aldırsın inşallah 🙏 ne güzel 2 kız ya 🥰 benimde bir kızım var bir kızım daha olsun çok isterim. Çevremdeki herkes erkek olacak diyor ama bakalım sağlıklı olsunda 🙏
Çok teşekkür ederim canım insallah sen de sağ sağlim kucağına alırsın 2. evladını en önemlisi dediğim gibi sağlıklı olması :) bende bir tane de erkek olsun isterdim ama şimdi ikiz olunca artık dururuz 3 çok zorlar bizi düşünemiyorum bi de garantisi de yok😂

İyi akşamlar arkadaşlar. Size bisey sormak istiyorum. İkiz gebelik Yaşayanlar ilaçları ne kadar kullandınız prolutex mesela

Arkadaşlar merhaba güzel hamile anneler bebislerimiz sağlıkla gelsin inşallah 🤲🤲
Bizde 10+5 olduk inşallah drum 12 haftada ikili tarama yapacağını soyledi ama ikiz gebelikte ikili tarama yapılmıyormuş başka testler soylediler ikili tarama sağlıklı çıkmazmış valla kafam çok karıştı tarama yaptıran arkadaşlar ikiz gebeler bana bilgi verebilir mi sizler yaptırdıysanız nasıl oldu 🥰🥰👼👼🤲🤲♥️

X