Şimdi yine bana sorunu dersiniz ama siz olsanız ne yapardınız?

Yani bakıyorum da car car car her şeye bi cevabınız var. Aynen ovulasyon da öylesine kontrol edilen bi şey, gebelik planlamakla hiçbir alakası yok. Siz şikayetlenme seviyorsunuz galiba, sizin durumunuzda bir gebelik demek her şeyin bitmesi, yaşadığınız şeyleri kabullenmek demek olacak çünkü.

Eşiniz yüzünden guzel bir mesleğe sahip olmadığınizı kendiniz söylemiştiniz alintiladigim mesajında. Şimdiyse çalışıp yüklü miktar kazandığınizı söylüyorsunuz. Hangisi doğru?
Ayrıca 22 nişandan 15 mayisa, sadece 3 haftada 4 konu acmissiniz "esime haksızlik mi ettim" diye. Dördünde de herkes sizi haksız bulmus. Bence bu demek oluyor ki evde durmaktan, eşinizin sosyal cevrenize imkan vermemesinden kafayı bozmuşsunuz. Takılacak yer ariyorsunuz. Çünkü oyalanacak hiç bir şeyiniz yok. Ayrıca sizi sosyal hayattan sıfırladıgi için eşinizin sizsiz geçireceği en ufak bir güzel ana bile tahammulunuz yok. Sadece kadin konusjnda değil, akrabalar ya da erkekler de öyle. Bunu söyleyen konularınız da var.
Yazık cidden , 29 yaşında şu hayatı kendinize yediriyorsaniz ne ala
Evden yüklü miktar kazanıyorum diyenlere güvenemiyorum artık. Cep harçlığı anca çıkaran da burnu dik tutmak için öyle demeye başladı.

Bende üni mezunuyum güzel bir mesleğe de sahip olabilirdim falat eşim erkeklerle muhatap olmayayım diye çalışmama sıcak bakmadı.
Ve siz de böyle bir şeyi kabul ettiniz öyle mi? İyi dışarı çıkmanıza izin veriyormuş eşiniz. Sokakta da erkekler var çünkü.

Eşim ünide bir kulüp danışmanı. Cumartesi günü de şehirdışı planları var. Ve gittikleri şehirde ki çocuklara yardım için hediyelik alacaklar. Bugün eşimin mesajına baktım üniden bir bayan hocaya mesaj yazmış ben hediyelik oyuncaklar baktım isterseniz yarın ya da öbürgün birlikte de bakalım alalım. Kadında olur hocam yazmış. Ve bana da yarın araba sana lazım mı diye sordu muhtemelen kendi arabamızla bir bayan hocayla oyuncak almak için gidecekler. Şimdi siz olsanız ne yapardınız? Eşim bildiğimi bilmiyor. Eşimden anlı konum gönderip başka bir arabayla gidip karşılaşmış gibi yapsam suç kimde. Yani uygun mu böyle birşey Allah aşkına
Neden tekrar konu açma ihtiyacı duyuyorsunuz?

Çok güzel bir yaklaşım ve ben bunu yaparım. Ama yazdığım gibi istemeden mesajına şahit oldum yazmam bile eşim için yeterli bir kıvılcım. Artık yazığım gibi ya karşılaşmış gibi yapacağım ama bağırıp çağırmadan hayırdır deyip yanında ki kadınla da tanışıcam sonra da benim tatlı alıp felanca beyin yanına gideceğim deyip oradan ayrılacağım. Sonra da eşimle asla muhatap olmayacağım. Bu daha uygun geldi bana.
Hdhahhshs plan efsane eşin de orada dicek ki senin benden başka tanıdığın mı var sanki yallah eve 🤣

Yani bakıyorum da car car car her şeye bi cevabınız var. Aynen ovulasyon da öylesine kontrol edilen bi şey, gebelik planlamakla hiçbir alakası yok. Siz şikayetlenme seviyorsunuz galiba, sizin durumunuzda bir gebelik demek her şeyin bitmesi, yaşadığınız şeyleri kabullenmek demek olacak çünkü.
Ama sen bilmiyosun şu an insanlar napıyosun bu adamla dediğinde bahanesi yok çocuk olsun ki çocuğum babasız kalmasın diyebilmeli

Eşim ünide bir kulüp danışmanı. Cumartesi günü de şehirdışı planları var. Ve gittikleri şehirde ki çocuklara yardım için hediyelik alacaklar. Bugün eşimin mesajına baktım üniden bir bayan hocaya mesaj yazmış ben hediyelik oyuncaklar baktım isterseniz yarın ya da öbürgün birlikte de bakalım alalım. Kadında olur hocam yazmış. Ve bana da yarın araba sana lazım mı diye sordu muhtemelen kendi arabamızla bir bayan hocayla oyuncak almak için gidecekler. Şimdi siz olsanız ne yapardınız? Eşim bildiğimi bilmiyor. Eşimden anlı konum gönderip başka bir arabayla gidip karşılaşmış gibi yapsam suç kimde. Yani uygun mu böyle birşey Allah aşkına
Bu kadar güvenmiyorsan ayrıl kııız.
Ben diyeyim sana kocanın yanından dişi sinekler de geçiyor ne olur ne olmaz yaniii....:deli:

Bende üni mezunuyum güzel bir mesleğe de sahip olabilirdim falat eşim erkeklerle muhatap olmayayım diye çalışmama sıcak bakmadı. Haa ayrıca yok eşim torpille değil kendi emeğiyle girdi akademiye. Burada neden diplomaları vurguladığınızı anlamadım. Yani insan hislerini duygularını mesleğiyle ya da eğitimiyle mi biçimlendirmesi gerekiyor sizin için? Hayat bunlardan ibaret mi sizce?
Evet ?

X