Şimdi yine bana sorunu dersiniz ama siz olsanız ne yapardınız?

secsin ben cok kiniyorum nasil ucakta haremlik selamlik olmaz kac yilindayiz yahuu! Bu sebeple yeni bir firma kurup harem&selam jet koyayim adini diyorum sence tutar mi?
Hatta hostesler bile kadın erkek ayrı olsun uçak iki ayrı kapıdan açılsın birbirini gören erkek ve kadın olursa da uçaktan 1 yıllık banlansın uçağa binemesinler 🤣🤣

Hatta hostesler bile kadın erkek ayrı olsun uçak iki ayrı kapıdan açılsın birbirini gören erkek ve kadın olursa da uçaktan 1 yıllık banlansın uçağa binemesinler 🤣🤣
Goren olursa alttan kapak acilsin bence direk insin asagi! Terbiyesizlere 1 yil az olur 🤦🏻‍♀️

Na mümkün... Neyse... Konu sahibinin mesajları birikmesin. İnşallah... Olurum.....
Unutma bebegim herkes kalbinin ekmegini yer..bugun hicbir sey yolunda gitmiyor olabilir daha guzel kalbinin ekmegine sira gelmemistir.istedigin zaman ozelim acik bunaltma kendini konusacak birini ararsan memelimestan buralarda😍

Doğru değil ama şunu yapabilirsiniz sabah cüzdanının anahtarının her ne ise onun yanına minik bir nota “ istemeden de olsa mesajına şahit oldum eşlerin görevi birbirlerine danışmaktır ne zamandan beri bir şeyleri gizler oldun ? Hayırlı yolculuklar canım . Gibi manidar ama lafını esirgemeyen bir tavır olur .
Çok güzel bir yaklaşım ve ben bunu yaparım. Ama yazdığım gibi istemeden mesajına şahit oldum yazmam bile eşim için yeterli bir kıvılcım. Artık yazığım gibi ya karşılaşmış gibi yapacağım ama bağırıp çağırmadan hayırdır deyip yanında ki kadınla da tanışıcam sonra da benim tatlı alıp felanca beyin yanına gideceğim deyip oradan ayrılacağım. Sonra da eşimle asla muhatap olmayacağım. Bu daha uygun geldi bana.

Çok güzel bir yaklaşım ve ben bunu yaparım. Ama yazdığım gibi istemeden mesajına şahit oldum yazmam bile eşim için yeterli bir kıvılcım. Artık yazığım gibi ya karşılaşmış gibi yapacağım ama bağırıp çağırmadan hayırdır deyip yanında ki kadınla da tanışıcam sonra da benim tatlı alıp felanca beyin yanına gideceğim deyip oradan ayrılacağım. Sonra da eşimle asla muhatap olmayacağım. Bu daha uygun geldi bana.
Kocaniz gercekten bu kadar anlayissiz mi? Siz biraz buyutuyo olabilir misiniz? Yada esinizde ofke kontrol problemi mi var?

Bana biraz sabit fikirliymişsiniz gibi geldi hani bazıları vardır kendi düşüncesinden hiç şaşmaz , karşılaşmış gibi yaptığınız an eşiniz mesajları görmüş diye düşünmezse eğer boşa akademisyen olmuş derim 😁 bu fikirin işe yarayacağını sanmıyorum ama siz bilirsiniz .

Gerçekten diyorum daha önceden yaptığım için tecrübem var abartmıyorum.
Neden oturup konusamadigin fikirlerini soyleyemedigin istedigini yapamadigin bir evi yuva yapmak icin cabaliyosun? Unv mezunusun elinde isin var vur poposuna tekmeyi yasa hayatini.İnsan fikrini bile beyan edemedigi bi insanla ne paylasabilir ki?

Neden oturup konusamadigin fikirlerini soyleyemedigin istedigini yapamadigin bir evi yuva yapmak icin cabaliyosun? Unv mezunusun elinde isin var vur poposuna tekmeyi yasa hayatini.İnsan fikrini bile beyan edemedigi bi insanla ne paylasabilir ki?
Hiçbirşey. Ve bu en basiti biliyor musun? Aslında eşime maddi manevi hiçbir bağlılığım yok gayet bakımlı ve güzelimde. Ama beden hala kendini bu durumda bırakıyorum bilmiyorum

Hiçbirşey. Ve bu en basiti biliyor musun? Aslında eşime maddi manevi hiçbir bağlılığım yok gayet bakımlı ve güzelimde. Ama beden hala kendini bu durumda bırakıyorum bilmiyorum
Sevgi desem bazı şeylerle azaldı bile. Değer mi görüyorsun deseniz beklediğim ve hakkettiğim değeri görmüyorum. İlgi deseniz eee o da yok güzel vakit geçirmek deseniz o da yok. Cidden ben niye halen bu adamla evliyim ki. Bana birşey vermiyor ki. Ama ona sorsanız ben hatalı suçlu mantıksız kusurlu. Bu hep böyle oldu ama ben izin vermedim beni esmesine müsaade etmedi o yüzden benimle mücadele ediyor o da

İnsanlar genelde hayati unv.de ogrenir.Egitim veren kisilerin ilk once kendisinin egitim almasi gerekir.erkeklerle muhattap olma diye calistirmayan kisiye pardon da sana mi soracagim ben bu okulu emek vererek bitirdim beni sindiremezsin diyemediniz mi? Erkeklerle muhattap olmani istemiyorum ne demek yaaa iranda mi yasiyoruz? Kadinin en buyuk ozgurlugu okumak ve sayin cok akademik kocaniz ozgurlugunuzu elinizden aliyor? Ee o zaman okulda kadin ogrencileri de sinifa almasin malum erkek kadinla muhattap olamaz .Kocaniz 1800 lerde mi kaldi bi kontrol edin bence
Çok geç değil ve artık diyorum ve yeniden eğitimime yatırım yapacağım

Sevgi desem bazı şeylerle azaldı bile. Değer mi görüyorsun deseniz beklediğim ve hakkettiğim değeri görmüyorum. İlgi deseniz eee o da yok güzel vakit geçirmek deseniz o da yok. Cidden ben niye halen bu adamla evliyim ki. Bana birşey vermiyor ki. Ama ona sorsanız ben hatalı suçlu mantıksız kusurlu. Bu hep böyle oldu ama ben izin vermedim beni esmesine müsaade etmedi o yüzden benimle mücadele ediyor o da

Dedi ve gebelik icin ovulasyon takibi yapmaya devam etti...

Eşim ünide bir kulüp danışmanı. Cumartesi günü de şehirdışı planları var. Ve gittikleri şehirde ki çocuklara yardım için hediyelik alacaklar. Bugün eşimin mesajına baktım üniden bir bayan hocaya mesaj yazmış ben hediyelik oyuncaklar baktım isterseniz yarın ya da öbürgün birlikte de bakalım alalım. Kadında olur hocam yazmış. Ve bana da yarın araba sana lazım mı diye sordu muhtemelen kendi arabamızla bir bayan hocayla oyuncak almak için gidecekler. Şimdi siz olsanız ne yapardınız? Eşim bildiğimi bilmiyor. Eşimden anlı konum gönderip başka bir arabayla gidip karşılaşmış gibi yapsam suç kimde. Yani uygun mu böyle birşey Allah aşkına
Nerde yaşıyorsun ? Mağara mi dağ mi ? Kafa mı buluyorsun yoksa ? Sosyal hayatın içinde olan sıradan durumlar bunlar. Ne yapacaklar arabada ? Kocan sapik mi ?

X