2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    220
Kızlar erken doğurdu biz geç değil 😂😂ben kırkımı dolduracağımı biliyordum da , yalancı sancılarım erken başladı . Bugün doktor da erken gelecek diye diye beklerken şimdi de gelmiyor mu dedi 😵‍💫belki bir iki güne gelir , gelmese salı günü gel dedi 😅
Doğru diyosun😂 senin de pazar günü günün doluyo eğer gelmezse salı doğumu mu başlatacak 40+2’de?

40'i bekleyen 41i de 42yi bekler ya falan dersin şimdi de 😂 karnında bakmak daha kolay ama ya az etli butlu uzun doğar 😁 biz 1 aylık olduk hem anamızı aglatti hem de yeni yeni kilonuz normale geldi 😂
Şimdide bukadar beklemişim bari beklediğime değsin normal doğurayım moduna girer insan. Öyle diye diye 42 yi görmede 🤣🤣
Kız siz ne diyonuzzz ben ölmüşüm bitmişim ne 41-42’si 😂😂😂 zaten doktorum 41’i doldurtmuyorum 40+4’e kadar bekliyorum en fazla dedi neyse ki 😎😎

kaka muhim degil demisti bana doktor.onemli olan cişi demisti..(açlik takibi için)
Ya tamam ozaman çişi var şükür
Peki 2 gün boyunca emzirmeye devam mı ettin canım süt gelmese de bebek memeyi uyarsın diye? O arada da mama verdin heralde doysun diye dimi
Tabiki memeyi tuttuğu her fırsatta emzirdim gelmese bile emzirmek lazım

Ben de bilmiyorum orası bizim evimiz değil yani niye çağırmadık diye ayıp olsun babamın evi abim kalıyor sadece ve bildiğin bekar evi bulaşık makinesi bile 4 kez çalıştırdım anca öyle yıkadı içi pislikten temiz yıkamıyordu iki saat filtre temizledim yüz yüze konuşamıyoruz şuan evdeyiz hepimiz diye mesaj attım tek başına mısın sen bana sormadan teklif ediyorsun diye kv zaten gezmeye yer arıyor bu hafta sonu gidecekti halbuki sırf ben doğurucam diye burda ben onun olmasını da istemiyorum şuan kocamı da istemiyorum gerçekten başka bir yer olsa gidip orda kalıp tek başıma doğurucam ay valla siz anlattıkça zaten kuruldum sana üzülüyordum inan ki başıma geldi
Anneligine laf etmesin de ne olursa olsun hesabı birde kp yok bi yöne daha rahatta Allah allah istemiyorsun ne varda annesi ille gelecek çok üzüldüm kv bi ağlasa tepende bitiyor Allah yardimcin olsun inşallah çözüme kavusur

Şimdi en azından stres olmazsın canım boşver iyi olmuş bi açıdan.Onların da biz kp ile gelmeseydik düşünemedik demeleri gerekli normalde

Maşallah canım güle güle büyüt inşallah 🥰
Asla demedi hatta böyle olmadı dedi yüzüme karşı baya bozulmuş bo özür diledim g.tu kalktı kendi topuğuna sıktı son anda anneligime laf ederek sinir oluyorum kadina

kızlar 2 saate bir uyandırma olayı ne zaman bitecek ? Çocuk huysuzlasacak iyice sürekli uykusundan uyandiriyorum (dün gece haric🤣)

Aynı şeyi bende soracaktım ama ben uyandırmıyorum kendi uyanıyor 2-2bucuk saatte bir ayaktayız. Ne zaman düzgün doyup uzun uyuyacak 🤣🤣

Screenshot_2024-05-16-20-14-01-729_com.instagram.android-edit.jpg

Bunlara bir bakın kızlar

X