Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Bitmiyor bu adamların saçmalığı gerçekten büyümüyorlar. Sen de deseydin neden bana sormadan kafana göre karar alıyorsun.
Herkesin burnundan geliyor şu doğum sonrası. Bakayım benimki nasıl delirtecek beni.
Aynı yerdeyiz konuşamadım ama 5 karış surat mesaj attım ananla bağını koparamıyorsan kal burda yat koyun koyuna dedim o kadar sinirlendim ki doğuma mı geldim gezmeye mi bu kadar mı akılsızsın anlamıyorum bir de diyor yatak yoksa gelme derim diye ay gelenler geldi sanki bilmiyor kendi yatak olmadığını

Aynı yerdeyiz konuşamadım ama 5 karış surat mesaj attım ananla bağını koparamıyorsan kal burda yat koyun koyuna dedim o kadar sinirlendim ki doğuma mı geldim gezmeye mi bu kadar mı akılsızsın anlamıyorum bir de diyor yatak yoksa gelme derim diye ay gelenler geldi sanki bilmiyor kendi yatak olmadığını
Kaynanan da hiç sormuyor ev müsait mi bana kalacak yer var mı bi sorun ona göre gelirim falan diye

Ya ne alaka sana fikir sormadan böyle bi teklifte bulunması annesine.. Canim esinle konus bana sormadan niye fikir alip birde bunu teklif ediyorsun diye..Ben şunu öğrendim canım annen peşinde 4 dönerken kv sadece g.tunu yayiyo haberin olsun..
Gerçekten kv aklıma geldikçe sinir oluyorum ayak bağları ama benimki gibiyse abine uyum sağlar evim sayesinde b.k götürüyor da
Ben de bilmiyorum orası bizim evimiz değil yani niye çağırmadık diye ayıp olsun babamın evi abim kalıyor sadece ve bildiğin bekar evi bulaşık makinesi bile 4 kez çalıştırdım anca öyle yıkadı içi pislikten temiz yıkamıyordu iki saat filtre temizledim yüz yüze konuşamıyoruz şuan evdeyiz hepimiz diye mesaj attım tek başına mısın sen bana sormadan teklif ediyorsun diye kv zaten gezmeye yer arıyor bu hafta sonu gidecekti halbuki sırf ben doğurucam diye burda ben onun olmasını da istemiyorum şuan kocamı da istemiyorum gerçekten başka bir yer olsa gidip orda kalıp tek başıma doğurucam ay valla siz anlattıkça zaten kuruldum sana üzülüyordum inan ki başıma geldi

Kaynanan da hiç sormuyor ev müsait mi bana kalacak yer var mı bi sorun ona göre gelirim falan diye
Hiö sormuyor tek abimin de kaldığını biliyor götürürseniz gelirim diyor direkt çünkü amacı sadece gezmek ve doğuma kalmak taa kaç km yol geldi tahlil sonuçlarım kötü moral olsun dedi sonra baktı sonuçlar geç çıkacak biz gidicez sonuçlar önemli değil sonra gösteririm demeye başladı geldi Konyaya şimdi bizimle Antalyaya gelecek sanki benimle ıkınıp doğuracak çocuğu o kadar sinirliyim ki kimsenin olmadığı yere gidip doğurasım var keşke öyle bir yakınım olsa da gidip doğursam

Hiö sormuyor tek abimin de kaldığını biliyor götürürseniz gelirim diyor direkt çünkü amacı sadece gezmek ve doğuma kalmak taa kaç km yol geldi tahlil sonuçlarım kötü moral olsun dedi sonra baktı sonuçlar geç çıkacak biz gidicez sonuçlar önemli değil sonra gösteririm demeye başladı geldi Konyaya şimdi bizimle Antalyaya gelecek sanki benimle ıkınıp doğuracak çocuğu o kadar sinirliyim ki kimsenin olmadığı yere gidip doğurasım var keşke öyle bir yakınım olsa da gidip doğursam
Canım götürme yanında. Eşinle konuşamıyosan mesajla halledin sonra cesurun başına gelen gibi evden göndermek zorunda kalıcaksın daha kötü olucak baştan gelmesin yer yok sonuçta

Kızlar geçen demiştim eşimin annesi Konyada yatılı çağırıyor biz Antalyadayız doğum için felan diye. Eşimin gönlü olsun diye bugün dedim kalk gidelim ama kalmam. Biz eşimle abimin bekar evinde kalıyoruz. Biz gelicez diye temizletmiş ama her gğn de temizlesen ev pislik içinde daha dünden önce süpürdüm ama ev yine berbattı bugün sabahtan çıktık eve felan bakamadım abimin havlusu bir yerde şortu pantolonu çorabı her yer her yerde biz de sadece yatmaya geliyoruz yatak odasını kullanıyoruz. Ailemin de dükkanı var orda kalıyorlar yatacak yer orda yok. Şimdi eşim gelmiş Antalyaya gelcen mi diye annesine soruyor bana sorup danışmak fikir almak yok. Evi bok götürüyor bunu da biliyor o da bekar evinde kaldığı için pisliğe alışık doğru düzgün yatak yok yorgan yok. Yatak örtüsünün yastıklarına yatıyoruz biz bile o derece düşünün. Şimdi de gelmiş annesini çağırıyor annesi de götürürseniz gelirim diyor kafayı yicem eşimi şuan öldürmek istiyorum. Bir kez sordu eşim baktım gelecek gibi ardından anlasın diye burdan memlekete mi geçeceksin diye sordum. Öyle yaparım felan dedi bu kez gelmiş 2.yi soruyor eşim gelecek misin diye salak mı aptal mı anlamadım. Evlendiğinin farkında mı değil. Anasıyla göbeğinin bağını koparamadı herhalde. Burda bırakıp gitmemek için kendimi zor tutuyorum şimdi oturup ağlıycam
En sinir olduğum şey şu ya. Bildiğin emrivaki yapıyor eşin sana. Tut boğ adamı resmen onu istiyorlar 🤦🏻‍♀️
Hamileyken bi ara akıntı geldi de acile gittim ya yanımda iki görümce eşim filan. Hastaneden çıkınca eşimde aynı şeyi yaptı parçalıcaktım adamı öbürleri de kabul etti geldi. Evi bok götürüyor sabahın köründe çıkmışım ta evden. Bakışımdan anladı ama iş işten geçti. Bide nolmuş yabancı mı onlar diyor. Kendi tarafın gelse bukadar sıkıntı yapmazsın ama adı eş ailesi sonuçta valla sinir ediyor bu adamlar insanı ya

Ben de bugün duşta baya sıktım gelmedi süt biraz üzülüyorum ama doğurduktan sonra sütü gelen çok var emzirince gelir diye telkin ediyorum kendimi
Canım senin sıkmanla sağmayla bebeğin emmesi çok farklı. Bebek emince birden göğüslerine sütün oturduğunu hissediyosun sızlama oluyor hafiften. Ama sağınca sıkınca öyle olmuyor. Bide minicik elleriyle göğüsüne filan dokunuyor ya böyle ona bakarken erirken süt geliveriyor 😍

Şöyle ağız dolusu kırkkk haftalık demeden gelmicek heralde benimki😂😂
Kız aramızda birgün vardı seninle demek bende normal doğumu beklesem 39+4 olcak olacakmışım bugün ayyy kabus gibi. Hamilelikten kurtulduğuma seviniyorum taa ki gece gaz sancılarıyla uğraşana kadar 🤣🤣 valla helal olsun iyi dayandın

Ya off hamilelik öncesi prolaktin tavan yapardı göğüslerim kocamandı süt gelirdi hatta.
Düşürmek için dünya ilaç aldım.
Şimdi hamileyim minicik kaldılar sıkıyorum süt de gelmiyor.
Dut yemeye başladım masaj yapıyorum. İnşallah süt dolar
Canım hiç ama hiç merak etme benım sütüm olmaz diyordum gec sütü ıslaklık bile yoktu birde erken doğurdum sezeryanla o bebeğini kucağına aldığın an gögüslerin omuzlarından bi ağrı giriyor ve süt kendiliğinden geliyor tarifsiz bi an bebeğini bağıra cağıra sev bagrına bas bol bol kokla vucudunu vucuduna bas sütü tutamazsın gögüsünde

Ben de bugün duşta baya sıktım gelmedi süt biraz üzülüyorum ama doğurduktan sonra sütü gelen çok var emzirince gelir diye telkin ediyorum kendimi
Canım benim doğumdan önce sıfırdı hiç sıkmayla oynamayla gelmiyordu, doğumdan sonra öyle bir anda gelmedi tabiki ama şuan çok şükür emziriyorum bebeğimi geliyor yani sütün düşünme öyle.

Canımm keşke hiç kabul edip gitmeseydin yanlarına. Sen eşini düşündün gitmeyi kabul ettin bak ne oldu. Son zamanların biraz naz yap istemiyorum de kapat konuyu bence. Anlayışlı olunca bir bok olmuyor valla ben bu süreçte onu anladım. Kimseye de anlayışlı olamam herkes bana anlayışlı olsun şu dönemde bir zahmet. Bende annemde kalıyorum kendi kardeşim gelip çocuğu öptü kızdım öpme küçücük çocuğu diye düşün yani normalde oda benim çocuğum gibidir kıyamam ama şuan bebeğim herşeyden önemli. Herkes bilsin anlasın senin hassas süreçte olduğunu.

Kizlar benim bebeğin altini temizleyince ortaliği ayağa kaldiriyor . Sebebi ne olabilir ?
Benimki de öyle vallahi emziriyorum memede uyuyakalıyor altını değiştirip yatıriym diyorum kıyameti koparıyor uykusu da kaçıyor tekrar emzirmeye çalışıyorum falan baya altını açmamızı istemiyor bebek.

Canım senin sıkmanla sağmayla bebeğin emmesi çok farklı. Bebek emince birden göğüslerine sütün oturduğunu hissediyosun sızlama oluyor hafiften. Ama sağınca sıkınca öyle olmuyor. Bide minicik elleriyle göğüsüne filan dokunuyor ya böyle ona bakarken erirken süt geliveriyor 😍
Ağlarım🥹🥹🥹 inşallah gelir inşallaahhh🙏🏻🙏🏻

Kızlar hastanede kakasını yapmıştı dün eve geldiğimizden beri yapmadı ama çiş yapıyor normal mi ya? Sancı yapıyo oda bi yapsaydı kakasını bende rahatlıcam 😢

Kız aramızda birgün vardı seninle demek bende normal doğumu beklesem 39+4 olcak olacakmışım bugün ayyy kabus gibi. Hamilelikten kurtulduğuma seviniyorum taa ki gece gaz sancılarıyla uğraşana kadar 🤣🤣 valla helal olsun iyi dayandın
39+5 olcaktın ben 6 oldum yarın 40 bitiyo ay söyleyince fenalıklar geldi bilerek dayanmadım valla bana 40’a kadar bekliceksin deseler kabul etmezdim ha geldi ha gelecek diye diye böyle oldu 😂😂😂

X