2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Kızlar bebem daha 8 günlük.
Akşam 6da uyandı 10 oldu şimdi daha yeni yattı. Karnı tok altı temiz gazı da boku da yok yani ama uykuya dalamadı bir türlü. En son mama verdim bende yoruldum çünkü şimdi uyudu. Normal mi bu. Bu kadar saat nasıl durur küçücük bebek anlamadım. Hala uykusu derin değil uyandı uyanacak diye kapatamıyorum bende gözümü😞

Bu muzigi deneyin kizlar..gaz sancili olan yada uykuya geciste zorlanan anneler.sesi acin ama...bende cok ise yaradi.

Canım ben yorum yapacaktım ama sen benden daha tecrübelisin diye birşey demek istemedim. Her gün kakalı bez değiştirmelisin 6-7 defa diye biliyorum ben. Tabi sen daha iyi bilirsin. Eğer yapmıyorsa bence gazı vardır iyice çıkarmaya çalış istersen ❤️
Unutmuşum valla , internetten baktım da normal diyo. Yarın kontrol var ozaman sorucam inşaAllah

Bebemin huysuzluğundan gruba yazamaz oldum kızçeler doğum yapanlara hayırlı uğurlu uzun ömürlü olsunlar inşallah 🙏🏼 Biz gaz meme kaka döngüsünde sürünüyoruz oğlan hiç memeden ayrılmak istemiyor sarılık oldu kıyamıyorum zaten yani tuvalete zor gidiyorum 😔 Neyse ki sağlığı iyi şimdi
Aynı durumdayız canım her istediğinde vermek istiyorum ama bu seferde hiç ayrılamıyoruz.sarılığı kaç çıktı

Kızlar hastanede kakasını yapmıştı dün eve geldiğimizden beri yapmadı ama çiş yapıyor normal mi ya? Sancı yapıyo oda bi yapsaydı kakasını bende rahatlıcam 😢
Bizimki başta çok kakasını yaptı çiş yapamadi. İlk zamanlar için geçerli mi bilmiyorum ama Dr bize 1 hafta kaka yapmayabilir normal diyor

Stresten ötürü bebeğim mesela her saat meme istiyor emiyorda bir o kadar da altına yapıyor.. Bu durum beni çok yoruyor bu strese girdigjmden beri de süt kalitem diplerde çok kötü bi benzetme olacak aklıma da başka benzetme gelmedi ama rakı beyazı gibi oldu yani çoğu su çocukta çok çabuk acıkıyor ve çok işiyor.. ama sütüm sarımsı veya daha koyu kıvamlı iken hani beyaza yakın koyu kıvam çişini daha az yapıyordu ve ben emzirmek için uğraşıyordum..
Artık sariligi da atlattigim için bebekte ben gece uykumu almak için uyanmasını beklicem gündüzde 2 veya 3 saate bir emzireyim bari 🙈 ama kendisi her saat başı istiyor orası ayri

Anneligine laf etmesin de ne olursa olsun hesabı birde kp yok bi yöne daha rahatta Allah allah istemiyorsun ne varda annesi ille gelecek çok üzüldüm kv bi ağlasa tepende bitiyor Allah yardimcin olsun inşallah çözüme kavusur
İnşallah hafta sonu gidecek diye çağırdım mecbur gitmezse eşimle aram da bozulur onunla da konuşma yapıcam güzelce bilet al dedim annene ne zamana alayım belki doğum olursa pazar günü gitmez dedi gitmeyip napacak bizimle mi dönecek dedim sşnir oldum iyice ya adama

Kv nasıl bir kadın ? Dedikoducu mu ? Evi görse dedikodunuzu yapar mı eşe dosta? Bekar evi sonuçta benim öğrenci evimi bile bok götürüyordu 🤣 eğer umursamazsa senin abinin dedikodusunu yapmazsa boşver hiç üzme kendini bırak nerede yatacaksa eşin ayarlasın
Ya bilemem yapar mı bana karşı bir şey demez bekar evi olur normal der ama dışarıya bir şey der mi bilemem eşim abimin donlarıyla yatırır onun utanması yok 😂 ama ben rahat edemem

Ya kızlar biri bana sancıyı tarif edebilir mi oturup ağlıycam şimdi dün geceden beri adet ağrısı gibi ağrım var makatta baskı var şimdi de çocuk hareketi mi bilmiyorum kasılma mı nasıl anlıycam ya

memem bomboştu stresten süt üretmiyordum.. şu şekerden yapılan lahusa şerbeti pek etkili olmadı mememi doldurmuyordu şu süreçte çok iyi gözlemledim.. Her neyse bunu yaptım yarim saatte göğsüm süt doldu 💜 mutlaka bu markayı bunu bulursanız alın
1000039454.jpg

Bizimki başta çok kakasını yaptı çiş yapamadi. İlk zamanlar için geçerli mi bilmiyorum ama Dr bize 1 hafta kaka yapmayabilir normal diyor
İlk gün benimkide 6 kere kakasını yaptı dün sabah hastaneden çıkarkende yaptı ama dün sabahtan beri tekrar yapmadı. İnternette 7 8 güne kadar yapmaması normal diyo yarında kontrol var sorarım artık. Yapsada rahatlasa kuzum 🥺 analık pok görünce bırt duyunca mutlu olmak resmen 🥲

Ya kızlar biri bana sancıyı tarif edebilir mi oturup ağlıycam şimdi dün geceden beri adet ağrısı gibi ağrım var makatta baskı var şimdi de çocuk hareketi mi bilmiyorum kasılma mı nasıl anlıycam ya
Kasılma taş gibi oluyor karnın yamuluyor bir yerde toplanıyor bebek. O zaman ağrı yapıyor.
Sancı olayı bende yok henüz ama kızlar adet sancısı gibi diyordu sanki. Ben yan yatınca hissediyorum kasıklarımda özellikle geceleri.

memem bomboştu stresten süt üretmiyordum.. şu şekerden yapılan lahusa şerbeti pek etkili olmadı mememi doldurmuyordu şu süreçte çok iyi gözlemledim.. Her neyse bunu yaptım yarim saatte göğsüm süt doldu 💜 mutlaka bu markayı bunu bulursanız alın
Eki Görüntüle 3428354
İçeriği de iyimiş kaydedelim

Eki Görüntüle 3428354
Direkt içiyor musun yoksa kıvamlı mı canım suyla mı karışıyor bu

Kasılma taş gibi oluyor karnın yamuluyor bir yerde toplanıyor bebek. O zaman ağrı yapıyor.
Sancı olayı bende yok henüz ama kızlar adet sancısı gibi diyordu sanki. Ben yan yatınca hissediyorum kasıklarımda özellikle geceleri.
Evet bende de sık sık kasılma ve regli ağrısı oluyor geceleri ama dayanılcak kadar ilerleme olmuyor

Dün geceden beri var rahatsız ediyordu ama çok dayanılmaz değildi az önce şiddetlendi oturup ağlayacaktım çocukta kasılma yok sanırım öyle taş gibi olmuyor karnımın her yeri sadece çocuğun olduğu yer sert hareket ettikçe de sanki aşağıya mı basıyor napıyor orası iyice sızlıyor

X