Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Evet d vitamini daha sonralarıda kullanilsa olur
Hem bunlar yaz bebesi .
D vitaminine öyle cok gerek varmı bilmiyorum.
Biz yazın çok dışarda oluyoruz. Belki de kullanmam hiç.
Başlarındaki bıngıldak kapanmasi için d vitamini önemli demişlerdi.

Baska doktorda bıngildagin gec kapanmasi iyidir beyin gelisimi acısi dan demisti.

Herkes baska seyler diyor bende anlamiyorum :)

Cok garip bu doktorlar.
Ay cidden hangi doktora uycağımızı şaşırıyoruz ya. Ben bilmiyodum bak doktor kızımda her kontrolünde bıngıldağa bakıyordu kapanmadı diye stres olmuştuk eşimin bebekken bıngıldak baya su gibiymiş şehir şehir doktor gezmişler ondan strese girmiştim galiba.
D vitaminini bende bacak ve ayaklardaki duruş bozukluğunun önüne geçmesi içinde önemli diye biliyordum. Bazen yürümeye başlayınca daha çok belli oluyor

34. Gün bugün. Bitti derken 3-4 gün gelmeyip akıntı şeklinde az bişey geliyor
Ay lohusalığın bitiyor kız
Aay kızlar yüzüstü yatırdım çok komik zart zurt gaz çıkartiyor uyurken 🤣 bazen sesine irkiliyor🤣
kaç dakika durabiliyor yeni doğan yüz üstü
Daha çok baş ucunda pispislama fikri çık aklımdan 🤣🤣
Çıkmadım ben de tepiği koyacaktım da asil ruhum izin vermedi 🤣🤣🤣
Prenseslik mi oda ne ? İnsanlıktan çıktım ben bu evde. Kaşım gözüm birbirine girmiş kıl yumağı olmuşum saçlar lohusa topuzu üstümde gecelik akşama kadar öyle dolaşıyorum. Prenseslik mi kaldı diş fırçalayım suyla yüzümü yıkarsam bakım yapmış sayıyorum kendime 🤣🤣😂
Ben duş alınca şükrediyorum

Ağlayamıyorum gücüm yok
Ben böyle olduğunu bilmiyodum gerçekten çok zor
Dizim ağrıyor sırtım ağrıyor boynum ağrıyor
O bebeği uyutmak zor değil uyutana kadar anan ağlıyor zaten burda
Bana lütfen insan gibi bi çay verirmisiniz? 🤣🤣🤣

Ben seni 9 ay boyunca korkutmadım işin bu tarafını söylememiştim ama yengem 3 günde bir saçlarını tarıyor biliyor musun 🤣🤣🤣 biri elinde biri kucağında birini ayağıyla sallıyor bir ara ayakla beşik sallıyor ha diğeri acıktı ona ek gıda hazırla onu emzir🤣🤣🤣 kolay gelsin bacım işin zor 😀

Kızlar evde tekken nasıl duş alıyorsunuz? Ben banyo kapısını açık bırakıyorum bebeğin sesi gelirse diye ama yine de suyun sesinden duyamam diye korkuyorum:KK43: telsiz alcaktık fırsat olmadı ya
Bende kamera istiyorum cunku sureklı bebışı kontrol etme manyaklığı oluştu azıcık mutfaga gıtsem on kere bakmaya geliyorum

Kızlar evde tekken nasıl duş alıyorsunuz? Ben banyo kapısını açık bırakıyorum bebeğin sesi gelirse diye ama yine de suyun sesinden duyamam diye korkuyorum:KK43: telsiz alcaktık fırsat olmadı ya
Anakucagı varsa ona yatır banyonun kapısına koy ben ilk çocukta öyle yapıyordum yoksa içim rahat etmiyordu

X