Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    63
ben de 12+6 bugün, şu anlık çok rahatım inşallah devamı da böyle geçer :) çok sağol canım iyi dileklerin için, ilk defa birisinin bir tanıdığının üçüzü olmuş sayende onu da duymuş oldum 😀
Tanıdık hikaye duymak istiyorsan ben anlatayım kuzum benim eşimin teyzesinin üçüzleri var şuan üniversiteye gidiyorlar 2 kız bir erkek, maddi anlamda biraz zorluk oluyor aynı anda masrafları fazla olduğu için. Doğumda sezeryan olacağı için çok zorlanmazsın ama teyze hep derdi ki ben çocukları aşıya bile götürürken zorlanırdım eşim arabayı kullanırdı ben üç çocuğu kucağımda tutamazdım, aşı olurlardı iki kişi üç çocuğa aşı yaptıramazdık derdi hep zor olarak anlatırdı ama bence muhteşem bişey çok mutlu olmalısın

Tanıdık hikaye duymak istiyorsan ben anlatayım kuzum benim eşimin teyzesinin üçüzleri var şuan üniversiteye gidiyorlar 2 kız bir erkek, maddi anlamda biraz zorluk oluyor aynı anda masrafları fazla olduğu için. Doğumda sezeryan olacağı için çok zorlanmazsın ama teyze hep derdi ki ben çocukları aşıya bile götürürken zorlanırdım eşim arabayı kullanırdı ben üç çocuğu kucağımda tutamazdım, aşı olurlardı iki kişi üç çocuğa aşı yaptıramazdık derdi hep zor olarak anlatırdı ama bence muhteşem bişey çok mutlu olmalısın
Yaa çok tatlısınız 🌸 Benim de evet kafamda o hiç canlanmıyor, bunları nasıl tutacağız nasıl dışarı çıkaracağız diye, belli ki düşündüğüm gibi zor olacak 😅 İnşallah sağlıkla gelsinler, sağlıkla büyüsünler de artık bir şekilde altından kalkacağız 💖

Happy mom uygulaması bıgüne kadar 3-4 kilo almış olmalısın diyorr şuan 13+4 günlüğüz ama sanırım ben sadece 1 belki 1,5aldım sanırım bir haftadırda hastayım boğaz enfeksiyonu oldum fenayım çok vücudumu bitti kilo yok ama akşam yemekten sonra karnım davul bildiğin 6 aylık ben sabah kalktım karnım yok olmuş😅 bi tartıldım 57.60 diyorr😁😁
73’le hamile kaldım 75’im doktorum sürekli kilo alma deyip duruyor 😀bebek büyüdükçe alt karnım üste çıktı tuhaf bir hal aldı 😀80’le kapatmam lazım doğuma kadar en fazla

Yaa çok tatlısınız 🌸 Benim de evet kafamda o hiç canlanmıyor, bunları nasıl tutacağız nasıl dışarı çıkaracağız diye, belli ki düşündüğüm gibi zor olacak 😅 İnşallah sağlıkla gelsinler, sağlıkla büyüsünler de artık bir şekilde altından kalkacağız 💖
Allah güç kuvvet versin :KK70: Kulağa çok eğlenceli geliyor ama aynı zamanda yorucu da olacaktır tabii. Bebişler doğana kadar güzel güzel dinlenin, hayaller kurun kendinize vakit ayırın bence. Doğduktan sonrada bıcır bıcır oynamak birazda yorulmak kalsın. 💖💖

Bu arada kulağa çok havalı geliyor. Arkadaşlarım bir tane bebeğe bakarken çok zorlandılar siz kraliçeler gibi üçünü birden büyüteceksiniz herkese fark atacaksınız :KK70: Bende ikizim olsun istiyordum hep ama kısmet olmadı :)

73’le hamile kaldım 75’im doktorum sürekli kilo alma deyip duruyor 😀bebek büyüdükçe alt karnım üste çıktı tuhaf bir hal aldı 😀80’le kapatmam lazım doğuma kadar en fazla
Bende 69 kilo ile hamile kaldım ama boyumda çok kısa maalesef. Korkuyorum çok kilo alıcam diye.
Sen kaçıncı haftandasın?

Allah güç kuvvet versin :KK70: Kulağa çok eğlenceli geliyor ama aynı zamanda yorucu da olacaktır tabii. Bebişler doğana kadar güzel güzel dinlenin, hayaller kurun kendinize vakit ayırın bence. Doğduktan sonrada bıcır bıcır oynamak birazda yorulmak kalsın. 💖💖

Bu arada kulağa çok havalı geliyor. Arkadaşlarım bir tane bebeğe bakarken çok zorlandılar siz kraliçeler gibi üçünü birden büyüteceksiniz herkese fark atacaksınız :KK70: Bende ikizim olsun istiyordum hep ama kısmet olmadı :)
Bize de herkes ne güzel hepsi bir arada büyüyecek aradan çıkacak diyor da o arada biz ne olacağız diye düşünüyorum ben de 😃😃 yaşınız gençtir birinci biraz büyüsün hemen ikinciyi yaparsınız ikiz gibi hissettirir belki 😃

Bize de herkes ne güzel hepsi bir arada büyüyecek aradan çıkacak diyor da o arada biz ne olacağız diye düşünüyorum ben de 😃😃 yaşınız gençtir birinci biraz büyüsün hemen ikinciyi yaparsınız ikiz gibi hissettirir belki 😃
İnşallah anneleriniz yardımcı olur hep birlikte büyütürsünüz. Üçüz çok sık duymadığımız bişey olduğu için çok ilgi çekici geliyor gerçekten.
Herşey çok güzel ve tabii ki kolay olsun inşallah sizin için 🌸🌸

Valla umarım tekrar onca iğne ilaç kullanmak çok gözümde büyüyor umarım bu sefer kendi kendime hamile kalabilirim. Ovulasyon testinde de koyu geldi c den koyu değil ama aynı koyulukta. 1 hafta önce bakmıştım silikti sanırım tüp bebek merkeziyle bi görüşmem gerekecek.
Ay hadi hayırlısı inşallah tez zamanda gebelik gruplarına daimi olarak girersin ☺️

Happy mom uygulaması bıgüne kadar 3-4 kilo almış olmalısın diyorr şuan 13+4 günlüğüz ama sanırım ben sadece 1 belki 1,5aldım sanırım bir haftadırda hastayım boğaz enfeksiyonu oldum fenayım çok vücudumu bitti kilo yok ama akşam yemekten sonra karnım davul bildiğin 6 aylık ben sabah kalktım karnım yok olmuş😅 bi tartıldım 57.60 diyorr😁😁
Kilo almayın zaten kuzum ilk haftalarda alınan kilo bebeğe yarar değil zarar oluyor diyor doktorlar

Günaydın kızlar hepinize cooookkk teşekkürler ediyorum iyi ki varsınız dün Dr randevusundan sonra okadar rahatladım ki anlatamam bebeklerimin özellikle biri hiç durmuyordu Dr ense kalinligini olcmekte bile çok zorlandı ense kalınlığı ve burun kemiği ölçümü gayet güzel geçti bana da nipty testinden bahsetti ama ben yaptırmak istemedim çünkü herhangi bir problem görmedi ve yapılan test sadece tanı amaçlı hamileliği kendime stres içinde yaşamak istedim zaten kanama yüzünden yeterince geriliyorum doğru mu düşündüm sizlere de sormak istedim
Benim ikili testim ve ölçümlerim iyi çıktı ama yaştan dolayı yaptır dedi doktor bana yaptırcam büyük ihtimal 🥲

Selamlar Kızlar ikili de risksiz geldi benim,bebeğin ölçümleri falan da iyi.. doktor 35 yaştan dolayı nipt yaptırmanı öneriyorum dedi.çünkü bitek yaş olasılığımızı düşürüyor.fiyat alıcam bakalım yaptır dediği için yaptırcam sanırım.😒 birde ikilide bakılan o iki hormon kaç olmalı ? neleri gösteriyor tam bilmiyorum.bilenler aydınlatabilir mi ? 12. Haftama giriyorum bir gün sonra 🥹 ne ara 3 aylık olduk ?
Birde bu testle cinsiyet de çıkıyordu otomatik dimi ?

Bende 69 kilo ile hamile kaldım ama boyumda çok kısa maalesef. Korkuyorum çok kilo alıcam diye.
Sen kaçıncı haftandasın?
Ben bugün 11+5’im canım aman kilo alma yaa nefes almak falan zorlaşıyor bu süreçte aç kalmamaya çalışıyorum ama kilo da almak istemiyorum iki kilo bile bana fazla şu an yaz geliyor herkes sürekli mangal börek kısır derken dayanamıyorum

Selamlar Kızlar ikili de risksiz geldi benim,bebeğin ölçümleri falan da iyi.. doktor 35 yaştan dolayı nipt yaptırmanı öneriyorum dedi.çünkü bitek yaş olasılığımızı düşürüyor.fiyat alıcam bakalım yaptır dediği için yaptırcam sanırım.😒 birde ikilide bakılan o iki hormon kaç olmalı ? neleri gösteriyor tam bilmiyorum.bilenler aydınlatabilir mi ? 12. Haftama giriyorum bir gün sonra 🥹 ne ara 3 aylık olduk ?
Ayyy çok sevindim canım darısı başıma inşallah 🥰senin yaş kaç 30 yaş üstü kesin risk çıkar dediler yaa bende kaç gündür tedirgindim

Sosyal medyada takip etsene mucize dördüzler var arkadaşımın bebekleri amh dan dolayı bi ilaç kullanmış dördüzlere hamile kalmış anne ve babası ile yakın oturuyorlar onlar bakıyor iki iki 😀üç kız bir oğlanlar baya eğlenceli duruyor ama bir de Sümeyraya sormak lazım tabi mental olarak ilk zamanlar çok yorulmuş ama şu an nerdeyse konuşuyorlar 🥰

Ben bugün 11+5’im canım aman kilo alma yaa nefes almak falan zorlaşıyor bu süreçte aç kalmamaya çalışıyorum ama kilo da almak istemiyorum iki kilo bile bana fazla şu an yaz geliyor herkes sürekli mangal börek kısır derken dayanamıyorum
ben 14+3 oldum kilo almadım çok şükür henüz. ama ben hayatımın en kilolu döneminde hamile kaldım. İdeal kilom 55 falan ben 69 kiloyum :KK70:
Bakalım bu zamandan sonra heralde başlayacak kilo almalar. Sağlığımızı olumsuz etkilemesin de gerisi önemli değil.

Of kızlar kilo konuşmuşsunuz ben 1 haftadır o kadar çok yiyorum ki bir oturuyorum yarım karpuz yiyorum yada salatalık başlıyorum 3-4 tane yiyorum asla kesmiyor 1 parça falan sadece makarna ve meyve yemek istiyorum akla gelen her meyveyi çekiyor canm ve 1 kilo almışım bu hafta şuan 68 falanım

Keşke baştan nipt testini önerseymiş. Biz ikili test içinde yine düşük olmayan bir fiyat alınca direkt nipt yaptıralım dedik evet iki katıydı ama hem onu hem onu yaptırmaktan iyi diye düşündüm. Aslında risksiz geldiyse bilmiyorum yaptırmak mantıklı mı... Birde doktorunuz öneriyorsa sanırım komisyon da alınıyormuş. Kötü niyetli olmamak lazım tabii ama ben öyle duymuştum.

Evet cinsiyette öğreniliyor.

X