Vallahi bu erkekler kapatılsın.

Büyük terbiyesizlik etmiş. Size gelince planım var diyebiliyor ama arkadaşına diyemiyor. Bence alttan almayın haklısınız. Gitsin kankisinin koynunda uyusun

Kız erkeklerin ne suçu var, senin adam seni gıcık etti diye:)
Bence bu olayda o hatalı, çünkü neticede seninle bir plan yapmış. O arkadaşı pzevenklerin eline mi düşmüş de acil gitmesi gerekmiş ? Arkadaşıyla telefonda konussaydi, yarın da bulussaydi . Ne yani, hayat memat meselesi mi?
Ama sizin de pasif agresif halleriniz adamı gıcık etmiş, belli. O da kendisini kısıtlanmış hissediyor ki böyle bunalmış. Konuda size kesinlikle hak vermekle beraber ani çıkan şeylerde surat asan sevgiliyle de ben yapamazdim. Benim erkek arkadaşım baska bir ülkeden, ayda bir gelebiliyor . Geçen gelişlerinden birinde üstelik son günümüzde o şehirde onu bırakıp yaklaşık 4 saat birine gitmem gerekmişti. Biraz ailevi sebeplerden ugramam gereken biriydi. Zaten iki bucuk günlüğüne gelen biri için 4 saat uzun bir zaman, üstelik hiç bilmediği bir sehirdeydi. Ama ne yapayım yani, söyledim o da 'tabii ki' dedi, ben gittim - yapmam gereken şeyi yaptım. Eger sevgilim surat assa, bana kendimi kötü hissettirse, 'ama iki buçuk günlüğüne geldim, çok mu acil yani' falan dese bir süre sonra hissettiğim kötü şeyler beni ayrılığa goturebilirdi. Aynı şekilde son gelişinde bir gün evden çıkamadım, o gece tek kalmak zorunda kaldı. Ve bunu uçağa binmeden hemen önce ogrendi. Ama yine bana kötü hissettirmedi çünkü ailemle yasiyorum, imkanım olsa zaten ona koşacağımi biliyor.
Düşünüyorum, böyle zamanlarda sizin yaptığınız gibi surat assa, kavga çıkarsa haklı olur muydu? Olurdu. Ama böyle yapsaydi da beni stresli hissettirdiği için ondan sogurdum.
Sizin olay da böyle bir şey olmuş bence

Burada çağıran arkadaşı kumasi gibi bir şey yani adamın normalde sevgilisinden çok daha fazla görüştüğü biri. Bu arkadaş yüzünden beraber vakit geçiremiyorlar. Eski konusundan hatırlıyorum. Bence ayrıl izabelya.

Ayrıldım arkadaşlar. Hatasını anlar anlamaz bilemem ama bu sorun çözülmezse barışmayacağım.

Ablam bu çocuk sanırım çok iyi çok kibar ama kimseye hayır diyememesi herkesin arkasından kötü şeyler diyebilmesi ve bu garip arkadaşlığı bence biraz sorunlu ve sorununu da kabul etmiyor. Yani çok seviyorsan bilmem ama bu kadar çözüm odaksiz çatışmadan kaçan bir erkek bana biraz disil enerji fazla gibi geliyor. Tabi biz burdan bilemeyiz ama bence doğru yaptın gibi bilmiyorum. Yani çok sıkan boğan anlayışsız bir kadına da benzemiyorsun aksine cool bir vibein var. Hakkında hayırlısı olsun 🙏

Bence arkadaşına hayir diyemiyor fazla ayran gönüllü anlik karar değiştirebiliyor ama siz netsiniz o yuzden uyusmuyorsunuz
O kadar saldim cayira hayat yaşanmaz ki soz verip tutmamis benim açımdan soguma sebebidir
Bir de hic sorun cikarmayan anlayisli insanlar cogu zaman harcanır hatta ben psikologumla bu konuyu konusmustum bazen de sorun cikaran olmaniz lazim ki karsi taraf da çözüm uretsin hep siz çözüm buldugunuz icin karsi taraf da sorun cikaran oluyor demisti
O acidan siz bu sefer sorun cikartan olmussunuz ama o çözüm uretmek yerine sorumlulugu size atıp sizi suçlamış
Bundan sonra ne yapmak istiyorsunuz?

X