Sevgilim ve kumam.

X sevgilisi siz de sanki kamufle gibisiniz diyemiyor mu sevgilimle vakit geçireceğim . Ay hiç hoşlanmam bu tarz insanlardan evlenseniz demek ki 3 kişi yaşayacaksınız

Salın ipini gitsin bunlar değişmez.

Yarın öbürgün evlenmeye kalksanız size e evlendik her gün senleyim zaten istediğim zamana arkadaşımı görürüm diyecek.

Size sormadan planlarınız dahil edip durması da aşırı derecede itici.

Ayrıca erkek arkadaşınız kimseye hayır diyemeyen biri değil sizi kekliyor.

Adamlar dayanmış kırk yaşına yaptıkları hareketlere bak hiç normal değil hiçççç.

Arkadaşım gelinliğin son prova aşamasında bu yüzden nişanlısından ayrıldı. Nişanlası evlendikten sonra da aynı şekilde görüşeceğini söyleyince kadın ya o, ya ben dedi ve adam arkadaşını seçti.

Olay olalı 20 seneden fazla olmuştur. Fakat hala o iki arkadaş beraberler şaka gibi.

Valla sevgiliden daha çok düşünülen erkek arkadaş mevzusu bana ters.
Evlensen bile sen gitme desen hayır gideceğim deyip gider.

Ama sevgiliniz olmadan annesine ziyarete gitmek gerçekten gereksiz. Ben kaynanama gitmiyorum neredeyse eşim yanımda olmadan.

Merhabalar,
Erkek arkadaşımla neredeyse 1 yıldır beraberiz. Çok samimi olduğu bi erkek arkadaşı var. Biz görüşmediğimiz zamanlar hep onunla ve onda kalıyor. Kendi evine uğramıyor desem yeri. Hafta içi görüşemediğimiz için hafta sonu genellikle ikimizindir. Bunu bildiği halde bu arkadaşımız her hafta sonu arayıp erkek arkadaşımı çağırır. En olmadı kahve içmeye çıkarız üçümüz. Adına X diyeyijm çok uzamasın. X erkek arkadaşıma sürekli sitem ediyor bekar hayatı yaşamıyoruz gibisinden ben bunu duyduğumdan beri bi gıcığım çok görüşmelerini istemiyorum ama kalkıp 33 yaşında adama X ile görüşme diyemiyorum tabii.
Geçenlerde canım çok sıkkındı. İşten sonra eve geldim o sırada erkek arkadaşım nasıl oldun iyi misin yazmış ben de değilim dedim. Ne olduğunu anlatmayacak mısın dedi yüz yüze konuşuruz dedim tamam hayatım dedi. 1 saat sonra mesaj atmış X'e gidiyorum diye. Ben de yanıma gelirsin diye düşünmüştüm dedim. Ne yapmak istediğini bilemedim yalnız kalmak istersin belki diye düşündüm dedi. Ertesi gün yanıma geldi özür diledi konu uzamadı.
Dün de erkek arkadaşımın ofisine gitmek zorunda kaldık o çalışıyor ben kitap okuyorum işi bitince yemek yer dağılırız diye düşünüyorum. X aradı nerdesiniz gelicem diye, gel dedi erkek arkadaşımda napalım nereye gidelim diye sordu X'e sonra telefonu kapatıp bana dönüp X gelecek hayatım napalım nerde oturalım dedi. Ben de kalmayacağımı eve gideceğimi söyledim. Hiç ısrar etmedi kal diye. Çıktım geldim eve. 2-3 kere mesaj attı bakmadım mesajlara dünden beri ses soluk yok.
Akşam annesini görmeye gittim yüzümden anladı sorun olduğunu anlattım biraz. O da X'e çok takık ve çok sinirlendi. En sonunda çağırıp ben konuşacağım bu çocukla dedi. Büyük ihtimalle benden sonra da erkek arkadaşımı arayıp haşladı o da benim anlatmama kızıp yazmıyor sanırım.
Bana çok garip geliyor haftada 3-4 kez beraber kalıp günde 4-5 kere telefonla konuşmak ve sürekli mesajlaşmak. Bu çocuk sürekli hayatımızın ortasında ve ben çok sıkılıyorum. Haksız mıyım *
Çok haklısın bizdede vardı bı ara neyse adam evlendi de kurtuldum.

Sevgili ve yakın arkadaş mesafesini ayarlayamayan sevgilizle durumu bilip onun karakterinin bu olduğunu artık farkettiginiz halde ayrilmazsaniz evetilerde olacaklar konusunda haksizsiniz ....şu an size istediğiniz dert dinleme özel romantik anlar yada bir yemek konusunda bile böyle rahatsızlık veren ve lise liler gibi kankasini heryere taşıyan bu sevgiliyi ex yapmadiginiz sürece bundan sonraki süreçte sitem ederseniz en con kendinize karşı haksizsiniz.

hah işte bunlar onlar gibiler.

Ben ayrılıp, aralarından çekildim. Ben erkek arkadaşımın sorumsuzluğundan ve ailesinden dolayı ayrılmıştım. Ama bu saçma sapan ilişkilerinin etkisi oldu elbette.

Benimkinde cüzdanlarında birbirlerinin fotoğrafları vardı hem de birden fazla fotoğraf.

Benim üniversite döneminde bir arkadaşım vardı, ismi ayşe olsun, ayşenin sevgilisi sırf yakın kankası başka şehire inşaatta çalışmaya gidiyor diye, devlet hastanesindeki hemşirelik görevinden yani memurluktan istifa edip, istanbul'dan bir başka şehire inşaatta çalışmaya gitmişti kankası yalnız kalmasın diye.

Benim de bir buçuk yıl önce böyle kanka sevici bir sevgilim vardı, böyle bu iki salak birbirleri için götle don gibiydiler, hadi bak donu alır kirliye atarsın,bunlarda o da yok. Sadece uyumak için ayrılıyorlardı. Biz buluşurduk, kankası buluşma boyunca en az iki kere arardı "nerdesin/naptın" diye sorardı.

Bazı erkeklerin bu arkadaşlarına ilişkileri çok değişik. Bu normal arkadaşlık değil, kendi içlerinden gelen gizli bir fantezi mi bilmiyorum ama normal düzgün dostluk, arkadaşlık bu değil.
Memurluktan istifa edip arkadaşı yalnız kalmasın diye yanına mı gitti tövbeler olsun ne arkadaşlıklar var Yarabbim 😱

Biseksüel mi diye şüphelendim sevgilinizden beraber kalmak nedir üç dört gün bana saçma geldi .

Benim sevgili demiim de flort ettigim biri vardi daha tanimaya calisiodum. Onun da boyle bi kankasi vardi. Yaslar da buyuk yani seninkinde de buyuk...surekli ariyor adam biz otururken, hic aramadigi bir bulusmamiz olmadi demek ki dedim dakka basi konusuyorlar. Bu cok rahatsiz edici bisey. Sonra bu kisiyle ablasinin evine gidecektik yani onun gitmesi gerekiyormus sen de gel kahve iceriz dedi gittik daha eve girmeden kapi onunde kankasi geldi hemen o da girdi eve..meger bunlar baya ailecek surekli yakinlarmis...ben de burdaki yorumlar gibi bi ara gay mi lan bunlar diye dusunmeye baslamistim...sonra bu kisi is kurdu kankasi bir de sermaye koyup ortak oldu...dukkana ziyarete gittigimde artik hep ordaydi bu kanka dedim kurtulus yok bu adamdan...sonra araya para mevzulari girince ortaklik ve arkadaslik bozulmus...ama o sira ben biraktim gorusmeyi...eminim tekrar barismislardir cunku daha once de uzun sure ayrilip barismislar... bildigin kopamayan omurluk sevgili oluyor bunlar evlenme bence yoksa hep bu kanka hayatinin icine eder...bak ben hatirlayinca bile kıl oldum su an...cekilesi bi durum degil normal de degil...surekli baska bi sevgilisi daha var gibi ve surekli telde haberlesiyorlar adam 2 arada kaliyor birAk allah askina dert cekmeye mi geldik bu dunyaya..normal adam mi yok

X