Sevgilim ve kumam.

Baş başa vakit geçiriyoruz, ben tek yaşıyorum zaten. Cinsellikle ilgili hiç sıkıntımız yok. Sorun benden fazla bununla görüşmesi.
senle görüşmediği zamanlarda onunla görüşmesi çok garip değil
benim eski sevgilimin de hem beraber çalıştığı hem de çok yakın olduğu bi arkadaşı vardı
çok asosyaldi benimkinden başka arkadaşı yoktu. aşk meşk hayatı da yoktu
ailesiyle yaşıyordu, evi uzaktı benimki tek yaşıyordu. sürekli benimkinde kalıyordu
bazı insanlar böyledir çok yapışırlar
taraflardan birisi çok yalnızsa ve yapışkansa, diğeri de hayır diyemiyorsa böyle saçma durumlar yaşanabiliyor

sen tek yaşıyorsan senin evinde baş başa oluyorsunuz o zaman. sevgilin sana geldiğinde x'i mi çağırıyor senin evine ?
eğer senin evine x'i çağırma durumu yoksa, x'i sadece dışarıda yanınıza çağırıyorsa dışarı çıkmaları ciddi anlamda azalt o zaman
dışarı çıkmazsanız x'i de çağırmaz

konuşmakla anlamayana yapılacak en iyi şey sağlam bi rest çekmektir
bu arkadaşla yakınlık, ilişkinizi etkileyecek seviyeye geldiyse karşına son bi kez ciddi anlamda alıp konuşman lazım
koskoca adamın bunu kendi düşünmesi lazım ama bazı erkekler bu konuda böyleler
özellikle seninle x'in yanında rahat olabiliyorsa ve x'le de eğleniyorsa hem sevgilim hem de x yanımda olsun kafasına girebilirler
memnunlardır bu durumdan yani

benimki de yaptı bunu birkaç sefer ve hatta bi keresinde, "bi yanımda (adı ahmet olsun arkadaşının) ahmet bi yanımda sen, allahım çok mutluyum şu an" demişti şok olmuştum

33 yaşında kazık kadar adamı annesine şikayet etmek çok saçma bir hareket olmuş.Evlenseniz bile bu adam o arkadaşı ile beraber vakit geçirmeye devam edecek.Sizden çok arkadaşını umursuyor gibi görünüyor sevgiliniz,gidip hep annesine mi şikayet edeceksiniz?Ayrılın gitsin,kocanız değil bir şeyiniz değil.Her şeyden önce denge sağlayamıyor bu adam ve daha gelişimini tamamlayamamış.

Bitecek bir ilişki içindesiniz, bari bitiren taraf siz olun. X aradı, X çağırdı, X ben de geliyim dedi... Sevgiliniz hiçbirine hayır demiyor. Diyemiyor değil demiyor. Yarın bir gün ben mi X mi deseniz X diyecek. Annesine niye gidip şikayet ediyorsunuz, 33 yaşında adamı annesi mi yönetiyor? Yarın gidip sizin için, beni çok sıkıyor bunaltıyor dese annesi hemen oğlunun tarafına geçer size cephe alır. Ben de üçünüzü 20'li yaşlarda sandım, ergenlikte olur diyecektim ki adamın 33 yaşında olduğunu gördüm. Bırak eşi evliliği, sevgili olunmayacak karakterde kusura bakmayın.

Sahsen böyle bir iliskiye devam etmezdim, cünkü bu durumun evlendikten sonra devam edecegini biliyorum. Kaldi ki sevgiliniz asıl problem. Ben sevgilimle yemek icin anlasmisim bekliyorum, o da hic sormadan arkadasina gel diyecek. Oldu. Onunla takilsin bundan sonra.

Ben bu tür fazla arkadaşlıkları sağlıklı bulmuyorum , sevgilinizi alıp bu konuda son kez fikrinizi belirtin sınırınızı çizin ciddi olduğunuzu anlasın yoksa bu şekilde nereye kadar gidecek ? X hep çevrenizde oldukça bu ilişkiden ziyade 3 lü arkadaş grubuna dönüşür , insanlara gerçekten akıl erdirmek zor bu kadar iç içe arkadaşlık bana saçma geliyor , eğer durumlar değişmezse hayatınızdan çıkartmayı seçin bence ileride daha büyük sorun .

Cinselliği bir kesin bakalım ne yapacak:KK70:

Kuması bu durumu telafi etmek isteyebilir. Benim gözüm korktu ondan ldfkdşflgk
düşünsene konu sahibinin geceliklerini giyip kankaaa ben geldim dediğini. Öyle bir manyak gibi bu adam jdkdkd

Merhabalar,
Erkek arkadaşımla neredeyse 1 yıldır beraberiz. Çok samimi olduğu bi erkek arkadaşı var. Biz görüşmediğimiz zamanlar hep onunla ve onda kalıyor. Kendi evine uğramıyor desem yeri. Hafta içi görüşemediğimiz için hafta sonu genellikle ikimizindir. Bunu bildiği halde bu arkadaşımız her hafta sonu arayıp erkek arkadaşımı çağırır. En olmadı kahve içmeye çıkarız üçümüz. Adına X diyeyijm çok uzamasın. X erkek arkadaşıma sürekli sitem ediyor bekar hayatı yaşamıyoruz gibisinden ben bunu duyduğumdan beri bi gıcığım çok görüşmelerini istemiyorum ama kalkıp 33 yaşında adama X ile görüşme diyemiyorum tabii.
Geçenlerde canım çok sıkkındı. İşten sonra eve geldim o sırada erkek arkadaşım nasıl oldun iyi misin yazmış ben de değilim dedim. Ne olduğunu anlatmayacak mısın dedi yüz yüze konuşuruz dedim tamam hayatım dedi. 1 saat sonra mesaj atmış X'e gidiyorum diye. Ben de yanıma gelirsin diye düşünmüştüm dedim. Ne yapmak istediğini bilemedim yalnız kalmak istersin belki diye düşündüm dedi. Ertesi gün yanıma geldi özür diledi konu uzamadı.
Dün de erkek arkadaşımın ofisine gitmek zorunda kaldık o çalışıyor ben kitap okuyorum işi bitince yemek yer dağılırız diye düşünüyorum. X aradı nerdesiniz gelicem diye, gel dedi erkek arkadaşımda napalım nereye gidelim diye sordu X'e sonra telefonu kapatıp bana dönüp X gelecek hayatım napalım nerde oturalım dedi. Ben de kalmayacağımı eve gideceğimi söyledim. Hiç ısrar etmedi kal diye. Çıktım geldim eve. 2-3 kere mesaj attı bakmadım mesajlara dünden beri ses soluk yok.
Akşam annesini görmeye gittim yüzümden anladı sorun olduğunu anlattım biraz. O da X'e çok takık ve çok sinirlendi. En sonunda çağırıp ben konuşacağım bu çocukla dedi. Büyük ihtimalle benden sonra da erkek arkadaşımı arayıp haşladı o da benim anlatmama kızıp yazmıyor sanırım.
Bana çok garip geliyor haftada 3-4 kez beraber kalıp günde 4-5 kere telefonla konuşmak ve sürekli mesajlaşmak. Bu çocuk sürekli hayatımızın ortasında ve ben çok sıkılıyorum. Haksız mıyım *
Erkek arkadasin sana takmiyor ki sen gidip ona yapisip duruyorsun. Ayrilmak varken. Onun arkadasi hayati boyunca var olacak silmicel belli görmüyor musun? Cözüm aracagina ayril kendine zarar verirsin.

bu nedir ya? evlenince bir oda da ona mı yapacaksınız? erkek arkadaşınız mesela siz otururken aradı diyelim, sevgilimleyim başka zaman görüşürüz diyebilmeli. bunu diyememesi çok çok çok tuhaf

Merhabalar,
Erkek arkadaşımla neredeyse 1 yıldır beraberiz. Çok samimi olduğu bi erkek arkadaşı var. Biz görüşmediğimiz zamanlar hep onunla ve onda kalıyor. Kendi evine uğramıyor desem yeri. Hafta içi görüşemediğimiz için hafta sonu genellikle ikimizindir. Bunu bildiği halde bu arkadaşımız her hafta sonu arayıp erkek arkadaşımı çağırır. En olmadı kahve içmeye çıkarız üçümüz. Adına X diyeyijm çok uzamasın. X erkek arkadaşıma sürekli sitem ediyor bekar hayatı yaşamıyoruz gibisinden ben bunu duyduğumdan beri bi gıcığım çok görüşmelerini istemiyorum ama kalkıp 33 yaşında adama X ile görüşme diyemiyorum tabii.
Geçenlerde canım çok sıkkındı. İşten sonra eve geldim o sırada erkek arkadaşım nasıl oldun iyi misin yazmış ben de değilim dedim. Ne olduğunu anlatmayacak mısın dedi yüz yüze konuşuruz dedim tamam hayatım dedi. 1 saat sonra mesaj atmış X'e gidiyorum diye. Ben de yanıma gelirsin diye düşünmüştüm dedim. Ne yapmak istediğini bilemedim yalnız kalmak istersin belki diye düşündüm dedi. Ertesi gün yanıma geldi özür diledi konu uzamadı.
Dün de erkek arkadaşımın ofisine gitmek zorunda kaldık o çalışıyor ben kitap okuyorum işi bitince yemek yer dağılırız diye düşünüyorum. X aradı nerdesiniz gelicem diye, gel dedi erkek arkadaşımda napalım nereye gidelim diye sordu X'e sonra telefonu kapatıp bana dönüp X gelecek hayatım napalım nerde oturalım dedi. Ben de kalmayacağımı eve gideceğimi söyledim. Hiç ısrar etmedi kal diye. Çıktım geldim eve. 2-3 kere mesaj attı bakmadım mesajlara dünden beri ses soluk yok.
Akşam annesini görmeye gittim yüzümden anladı sorun olduğunu anlattım biraz. O da X'e çok takık ve çok sinirlendi. En sonunda çağırıp ben konuşacağım bu çocukla dedi. Büyük ihtimalle benden sonra da erkek arkadaşımı arayıp haşladı o da benim anlatmama kızıp yazmıyor sanırım.
Bana çok garip geliyor haftada 3-4 kez beraber kalıp günde 4-5 kere telefonla konuşmak ve sürekli mesajlaşmak. Bu çocuk sürekli hayatımızın ortasında ve ben çok sıkılıyorum. Haksız mıyım *
Haksız Değilsin. Peki kendini tercih meselesi yaptıracak misin ? Seni tercih etse ömür boyu yüzüne vuracak biliyorsundur. Sen karışmayayim dersen ilerde senin evden cikmayacaklar.

Bazı koca herifler nasıl anasına bağlıysa, seninki de buna bağlı. Bağımlı. Evlenince değişecek gözle bakmayın. Anca kuma birine aşık olursa değişir. Sevgiline aşık değilse tabi :işsiz:

Benim sevgilim böyle biri kırılacak diye ödü patlar kimseye hayır diyemez. Konuşuyorum bir süre çok iyi gidiyor sonra bakıyorum yine aynı
Niye sizi kırıyor ve önemsemiyor baya baya. Sizde sizi adam yerine koyup önemsemeyen adamı çocuk gibi annesine şikayet ediyorsunuz. Cidden annesi kızdı diye görüşmeyi bıraksa o insanla yolunuza devam edecek misiniz? Adamın birinci tercihi siz değilsiniz, öncelik hep arkadaşında sizce bunun sorumlusu kim? Koskoca bir birey olarak sizinle baş başa kalmak yerine arkadaşını tercih eden biri ile nereye kadar devam etmeyi düşünüyorsunuz? Boşuna erkek arkadaşınıza kızmayın, siz kendinize değer vermiyorsunuz ki o neden versin? Sizi önceliğe koymayı beceremeyen adama tekmeyi basmayı beceremez seniz ; o da size yaptıklarını hak olarak görür. Herşeyi geçtim adam resmen siz yanındayken, size danışma zahmetine bile girmeden sırf arkadaşı istiyor diye ortak plan yapıyor siz onda bile çareyi anneye şikayette buluyıorsunuz. İkinizinde ne ilişkisine ne de hayatındaki insana gram saygısı yok bence sizin ilişkiniz de.

Merhabalar,
Rahatsizligini söyleyip gerektiğinde anlayacagi şekilde tepkini koymalisin

Bozulmakta haklısınız. Bana sormadan arkadaşını da dahil ederse bozulurum. Hatta kavga bile çıkabilir. Bence arkadaşa sevgili bulun, ancak rahatlarsınız.

Bence sorun bekâr hayatı yaşamak istemeleri değil. Çünkü erkekler kız meselesi olunca en samimi dostlarını bile görmezden gelebiliyorlar. Acaba erkek arkadaşınızın X'e platonik hisleri olabilir mi? Çünkü bekâr hayatı 2 sap erkek baş başa oturmak değildir :) başka başka kızlarla günlerini gün etmektir. Sizinle olan cinselliğinde de sorun yokmuş, belki de biseksüeldir.

X