Vallahi bu erkekler kapatılsın.

Merhabalar, erkek arkadaşımla 1 senedir ilişkimiz var. Genel olarak tartıştığımız tek konu çok sık görüştüğü erkek arkadaşı.
Hafta sonu bende kalır, pazar akşamı bu arkadaşına gider genelde.
Pazar günü sabahtan dedim ki bu akşamı beraber geçirsek burda kalsan olur mu herhangi bir planınız var mı dedim yok kalırım tabii dedi. Gün içinde tekrar sordum planın yok dimi diye yok hayatım ne planım olacak dedi.
Sonra akşam 8-9 gibi bu arkadaşı aradı telefonu kapatıp bana dönüp ben X'e gitsem olur mu ama kalmıcam uyumaya buraya gelirim dedi. (yani saat 1-2 gibi) ben de git dedim ama suratım düştü tabii sonra kızdın mı dedi evet kızdım aylar sonra ilk defa kendim kal dedim sana plan yaptık ve planı bozuyorsun dedim. X bir şey konuşmak istiyormuş o yüzden gitmek istedim dedi. Daha sonra tamam vazgeçtim gitmiyorum dedi ama o saatten sonra çok anlamı da kalmadı. Zaten tadımız kaçtı bende kız arkadaşım geleceğini söyledim sen git istersen dedim ve gitti.
Ertesi gün bu şekilde mesajlaştık. Pazartesi günleri beni kurstan almaya gelir hep ve gelmedi. O siniri geçene kadar konuşmayı tercih etmez ama haksız olduğum bir konu olduğunu düşünmüyorum. Sizler ne dersiniz ?
Sevgilinize sormuşsunuz plan yapmışsınız teyit ederek su koyan kendisi. Muhtemelen sıkıldı arkadaşı da arayınca satışa geldiniz. Şart mı o an görüşmesi yarın akşam konuşabilirdi.
Siz bence diğer görmediğiniz sorunlara odaklanın sorun arkadaş değil sevgili, büyük resimi görün...
Uyardığınız halde devam ediyor ise çok sallamıyor demek ki siz de taviz veriyorsunuz heralde nasıl olsa iki trip atar eskisi gibi oluruz kafasında sıradanlaşmış

Sevgilinize sormuşsunuz plan yapmışsınız teyit ederek su koyan kendisi. Muhtemelen sıkıldı arkadaşı da arayınca satışa geldiniz. Şart mı o an görüşmesi yarın akşam konuşabilirdi.
Siz bence diğer görmediğiniz sorunlara odaklanın sorun arkadaş değil sevgili, büyük resimi görün...
Uyardığınız halde devam ediyor ise çok sallamıyor demek ki siz de taviz veriyorsunuz heralde nasıl olsa iki trip atar eskisi gibi oluruz kafasında sıradanlaşmış
Sorun tabii ki benim sevgilim. Çözeceğim merak etmeyin

Ben bu konuya benzer yakın zamanda bir konu okumuştum sanki siz miydiniz acaba o? Sürekli her Allahın günü buluşan erkek arkadaşlardı. Eğer o konuysa bence erkek arkadaşınız bisex olabilir mi
Evet o kişiyim. Bilemem herhangi bir şüphem olmadı

Normalde çok anlayışlıyımdır. Bu olay ilk defa olmuyor. Zaten nasıl olsa ben sorun yapmam diye cesaret ediyor ama ben olayın şurasındayım. X sevgili yaptı ve hiç vakit ayırmamaya başladı benimkine. Ne zaman o sevgilisi ile görüşmüyor benimkini darlıyor ben müsaitim gel diye. Bu da gidiyor. Ben buna kızıyorum. O kız değerli de ben değersiz miyim. Asla trip atan surat asan bir yapım yok. O gün artık patladım.
Yani kırmak istemem ama durum aynen bunu gösteriyor . Onun kız arkadaşı değerli siz sürekli neden anlayışlı oluyorsunuz ki ? Siz sevgilinizin annesi değilsiniz . Çok fazla poposu kalktığı için gelmeyeceğim falan demiş hiç arayıp sormayın

Ay bir de trip atıyor siz haklı olduğunuz halde , seninle iletişim kurulmuyor diyor ? erkek arkadaşım bana böyle bir şey dese pişman ederim onu .Çok yüz vermişsiniz kalkmış bir yerleri , ertesi gün de konuşabilirdi arkadaşıyla başka zaman da.
Arkadaşı kan kaybından ölmüyor ya...size yeterince önem verdiğini ve sevdiğini düşünmüyorum.
Adam olan siniri geçer 1 2 saat sonra yazar konuşalim halledelim der ama çözüm odaklı değil haksız olmasına rağmen.Asla çekeceğim erkek tipleri değildir.

Merhabalar, erkek arkadaşımla 1 senedir ilişkimiz var. Genel olarak tartıştığımız tek konu çok sık görüştüğü erkek arkadaşı.
Pazar günü sabahtan dedim ki bu akşamı beraber geçirsek burda kalsan olur mu herhangi bir planınız var mı dedim yok kalırım tabii dedi. Gün içinde tekrar sordum planın yok dimi diye yok hayatım ne planım olacak dedi.
Sonra akşam 8-9 gibi bu arkadaşı aradı telefonu kapatıp bana dönüp ben X'e gitsem olur mu ama kalmıcam uyumaya buraya gelirim dedi. (yani saat 1-2 gibi) ben de git dedim ama suratım düştü tabii sonra kızdın mı dedi evet kızdım aylar sonra ilk defa kendim kal dedim sana plan yaptık ve planı bozuyorsun dedim. X bir şey konuşmak istiyormuş o yüzden gitmek istedim dedi. Daha sonra tamam vazgeçtim gitmiyorum dedi ama o saatten sonra çok anlamı da kalmadı. Zaten tadımız kaçtı bende kız arkadaşım geleceğini söyledim sen git istersen dedim ve gitti.
Ertesi gün bu şekilde mesajlaştık. Pazartesi günleri beni kurstan almaya gelir hep ve gelmedi. O siniri geçene kadar konuşmayı tercih etmez ama haksız olduğum bir konu olduğunu düşünmüyorum. Sizler ne dersiniz ?
yaptığı yanlış sonuçta ikinizin bir planı var telefonda da konuşabilirdi arkadaşıyla. sen haklısın ama yazma bırak kendisi durumun farkına varsın

Erkek arkadaş olunca çok kolay satışa geliyorsunuz.Simdi en güzel zamanlarda bunu yapan,evlenince eve uğramaz.2 kere sormuş gitmiycem cevabı vermiş ama ilk telefonda topuk .Bir de sizi suçlu bulup trip atıyor.....
Ana babasına düşman arkadaş peşinde gezene bizim orda el iyisi denir İyi düşünün,bununla ileriye dönük plan yapılmaz.....

erkekler kapatılsın bir daha da açılmasınlar bir zahmet. haksız olduğu halde yağ gibi üste çıkıyor birde. haftada bir gününü mü size ayırıyor?

valla insan sevgilisini bırakıp da arkadaşına gitmez
ha siz sürekli sürekli atıyorum haftanın 4 günü falan evde görüşüyorsanız olabilir arada
ama uzun zaman sonra bana geldi falan demişsin yani demek ki çok sık yaptığınız bi plan değildi bu
arkadaşı hastaneye falan düşmediği sürece o akşam seni bırakıp ona gitmemesi gerekirdi
sana vakit ayırıyorsa adam gibi ayıracak. ayırmıyorsa ilişki zaten sürmez
bi de bütün akşam ve gece beraber baş başa sarmaş dolaş olma fırsatını bırakıp arkadaşına gitmesi düşündürücü
ya değer vermiyor ya da çok cepte görüyor salmış artık. nasıl olsa kızsa da o beni bırakamaz moduna girmiş rahat davranıyor

Şaka gibi ya. Ne güzel plan yapmışsınız işte ölüm kalım meselesi miymiş neymiş bu kadar yüzyüze konuşulacak konu? Telefondan niye konuşamıyormuş? Çok saçma. Şimdiden tavrınızı ortaya koyun, iş ciddiye binerse çok zorlanırsınız

aile dinamiklerini bilmiyoruz tabi ama ailesine böyle davranması da hiç normal değil.

O neden? Bu adam psikopat falan mi :mapus:

Erkek arkadaş olunca çok kolay satışa geliyorsunuz.Simdi en güzel zamanlarda bunu yapan,evlenince eve uğramaz.2 kere sormuş gitmiycem cevabı vermiş ama ilk telefonda topuk .Bir de sizi suçlu bulup trip atıyor.....
Ana babasına düşman arkadaş peşinde gezene bizim orda el iyisi denir İyi düşünün,bununla ileriye dönük plan yapılmaz.....

Yargılamak bana düşmüyor ama çokta haksız sayılmaz. Annesi zamanında çok kötü davranmış çocukken uyku ilaçları antidepresanlar falan veriyormuş bir çok konuda önüne taş koymuş çok dominant bi kadın. Sonra pişman olmuş ama iş işten geçti tabii. Kendisi de kabul ediyor bu durumu zaten.
Ben de annemle sağlıklı ilişki kuramadığım için bu konuda onu asla yargılayamıyorum.

X