Elektrikli Süpürgeler Kaliteli kablosuz süpürge önerisi

Roidmi süpürgeyi geçende gösterdi kardeşim bana bende alıcam galiba paspas da yapıyo dimi bu süpürge o özelliğinden memnun musun?
çok memnunum bende paspaslı süpürge sorun yaratırmı diye bi ikilemde kalmıştım ama büyük kolaylık oldu bana o paspasın bezinin ıslaklığını iyi ayarlıyo yerde ıslaklık falan bırakmıyo almayı düşünüyosan gönül rahatlığıyla al derim satış sonrasında da çok yardımcı oluyolar

Ben 2 defa kablosuz süpürge aldım uygun fiyatlıydı ikiside ama çok çabuk arızalandılar paraya kıyıp yeni süpürge alıcam yine kablosuz süpürge istiyorum,kullandığınız kaliteli kablosuz süpürgeleri önerirseniz bende araştırıcam şimdiden teşekkürler :)
Bosch un şarjlı süpürgeleri de gayet iyi

Ben 2 defa kablosuz süpürge aldım uygun fiyatlıydı ikiside ama çok çabuk arızalandılar paraya kıyıp yeni süpürge alıcam yine kablosuz süpürge istiyorum,kullandığınız kaliteli kablosuz süpürgeleri önerirseniz bende araştırıcam şimdiden teşekkürler :)
Kesinlikle roidmi x30 pro diyorum hem süpür hem sil harika bişey 👍🏻👍🏻👍🏻 müşteri hizmetleride süper satış sonrası aradılar beni memnunmusunuz diye çok hoşuma gitti ve 6lı filtrelemesi var tozu asla dışarı vermiyo ben çok çok memnunum 😍

çok memnunum bende paspaslı süpürge sorun yaratırmı diye bi ikilemde kalmıştım ama büyük kolaylık oldu bana o paspasın bezinin ıslaklığını iyi ayarlıyo yerde ıslaklık falan bırakmıyo almayı düşünüyosan gönül rahatlığıyla al derim satış sonrasında da çok yardımcı oluyolar
Araştırdım bende iyice özellikleri güzel gerçekten inşallah alabilirsem bu ay alıcam bende roidmi x20yi:KK28: baktıklarım arasında özellik olarak en güzeli roidmi şuan memnun olan da çok kişi var trendyol yorumlarında falan hep güzel şeyler yazmışlar

Ben yeni aldım Philips kablosuz xc 70 43 /01 aldım harika çok memnunum bende Dyson arasındadır ama o kadar para vermek mantıklı gelmedi buda onun gibi hemen hemen

Ben de philips ve dyson arasında kararsızım. Philipsin kablolusu var çok memnunum ama dyson kablosuz da çok iyi gözüküyor.
Philips kablosuz kullanan var mı
Ben kullanıyorum önünde ki ışıklar en ufak toz tanesini bile görmeni sağlıyor tek olumsuz yanı donen fırçalar saçlar sarılıyor arada bir makasla kesip çıkarmak lazım.anneme xiomi aldık çok hafif ve guzrl temizliyor ama ışığı yok onun da dysonla aynı sistem olarak

roidmi x20 kullanıyorum canım çok memnunum

180 m2yi rahat temizler 70 dk gidiyo şarjı , benim evim biraz daha küçük ben iki kez kullanabiliyorum şarjı bitmeden
Şarj süresi uzunmuş sitesindede baktım modellerine bende beğendim ,şimdiki süpürgem çok yoruyo beni

14 şubatta geliyo eşime söyliyimde bana bi tane roidmi süpürge alsın hediye olarak zamanı da iyi denk geldi :KK70::KK70:

merhaba kablosuz almanızı tavsiye etmem kablo arızasından dolayı sanırım böyle düşünüyorsunuz ama kablosu saklanan kendi kendine saran model kullanılıyorum hazneli çok memnunum fakir markası.

Benim kızımın astımı olduğu için evdeki tozdan çok rahatsız oluyodu baya araştırmalar yapıp roidmi x30 pro süpürge aldım çok memnunum yatmadan önce kızımın yatağını yastığını çekiyorum çok rahat uyuyo önceden uykuda öksürme gelirdi bende uyuyamazdım şimdi çok şükür rahat rahat uyuyo oturuyo böyle bi durumda olan varsa kesinlikle tavsiye ederim yatağını süpürdüğüm zaman buraya çıkan tozun fotoğrafını da çeker atarım hatta

Benim kızımın astımı olduğu için evdeki tozdan çok rahatsız oluyodu baya araştırmalar yapıp roidmi x30 pro süpürge aldım çok memnunum yatmadan önce kızımın yatağını yastığını çekiyorum çok rahat uyuyo önceden uykuda öksürme gelirdi bende uyuyamazdım şimdi çok şükür rahat rahat uyuyo oturuyo böyle bi durumda olan varsa kesinlikle tavsiye ederim yatağını süpürdüğüm zaman buraya çıkan tozun fotoğrafını da çeker atarım hatta
Yatağı süpürünce paylaşır mısınız ben de almayı düşünüyorum merak ediyorum ne kadar toz çektiğini

Yatağı süpürünce paylaşır mısınız ben de almayı düşünüyorum merak ediyorum ne kadar toz çektiğini
Bende merak ettim fotoğrafını atsanız süper olur dün eşime söyledim roidmi süpürge alıcaz biz de evdeki yetmiyo artık fotoğrafı gösterirsem o da ikna olur hem :KK15::halay:

X