Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Gü. nay. dınnnnnñ
images (9).jpeg

Naber kızlar 12 saat geçti ufak çaplı diyemeyeceğim büyük çaplı bir çay krizinden sonra iyiyim şu an :KK70:
12 saat geçti su orucunda
Kaldı
Screenshot_20240516_061556_LIFE Fasting.jpg

187 saat 🤣

Ay inşallah inşallah☺️.
ödem için kür detoks araştırıyorum. Burdan var mı öneri acaba. Deneyip faydasını gören
Normal beslenip bol su ile devam et vucut kendi odemini su ile atiyor,kahvaltilarina ya da öğününe bol maydanoz salatalik ekle🌸
Az yiyip detoks programi uygulamak beni hep strese sokup ya kilomu kitledi ya da artı cikmama sebep oldu🙈

Tamam krizim geçti 😊 kız arkadaşım da yapmış daha önce 9 gün çok iyi geldi diyor bana da iyi gelecek şimdiden daha sakin ve mutluyum pozitifim
Şefim kız ne gülüp duruyon diyor :)çok alışkın değil bu mutlu halime galiba :S dışarıdan da anlaşılıyor yemek yiyince hasta oluyorum, mutsuz, bagirsak agrisi beni mahvediyor ,açken çok mutluyum

Yok canım tansiyon problemi şimdiye kadar yaşamadım.

Sarımsak iyice düşürmez mi canım. Ben mi yanlis biliyorum.

Sağol canim

Yok canım okuldayim halen daha. Ölçüm de yapamadım.

Şekerli çay içtim teneffüste. Bir bardakta derse aldım geldim ama yok etki etmedi. İkinci teneffüste daha da hissetmeye başlayınca müdür yardımcımız ayran alıp gelmiş tuz katıp iyice içtim. Ondan sonra sanki duzeldim biraz en azından ayakta durabiliyorum.

Şimdi daha iyiyim. Sabah daha kotu idim

Tuzlu ayran içtim hocam. Üçüncü ders müdür bey odasına çağırdı. Odasına giderken nerdeyse düşecektim kameradan izliyormuş. Dışarı çıktı. Oturttu artık. O arada müdür yardımcısı da ayranı getirdi. Sonra biraz kendime geldim.
Yorgunluktan da olabilir. O gün çok yorulmamis olsan da öncekilerin birikimi olabilir. Beslenmene çok dikkat et. Hormonlar yağ kaybından sonra bir süre yeni vucudun ihtiyacı ne kadar bilmediği için bir süre bekliyormuş ona denk gelmiştir. Sağlıklı günler dilerim. İyi hissetmene sevindim. :KK60: :KK200:

Tamam krizim geçti 😊 kız arkadaşım da yapmış daha önce 9 gün çok iyi geldi diyor bana da iyi gelecek şimdiden daha sakin ve mutluyum pozitifim
Şefim kız ne gülüp duruyon diyor :)çok alışkın değil bu mutlu halime galiba :S dışarıdan da anlaşılıyor yemek yiyince hasta oluyorum, mutsuz, bagirsak agrisi beni mahvediyor ,açken çok mutluyum
Bende öyleyim genelde çok tuhaf Açken daha mutlu yum ama kalkıp bişeyler yesem depresyona giriyorum 😁

X