Popüler Konu Elhan ile MasterFit

çok doğru bir yol aslında, bir başarabilsek denge kurmayı aslında kilo da veririz bir daha da almayız :KK200:

ben de hiç katı listelere uyamam ve hatta hiçbir listeye uyamam :KK70:

saatlerce aç kalabilirim bana mısın demez ama elimde liste varsa inadına canım yemek ister

ben de sana uyacağım, 21 gün ben de olabildiğince tatlı paketli gıda tüketmeyeyim

sen kaç kilosun şu an
Kahve ve su içtim tartılmayı unutmuşum şimdi tartıldım 62.65 çıktım cumartesiye moral olur işte 😄

Kocam almıs gelmıs yemek yapamadım annemler gelcektı sehır dışından yedım artı o cok etkıledı kesınlıkle haklısın neysekı hıcı düzene donerım hemen extra kayısılı su yaptım kendıme ıceyım biraz rahatlarım belkı normalde de zor çıkıyorum wcye zaten hatta hsonu dogumgununde yedıklerım bıle hala etkılıyordur muhtemelen 🙃
Yemeklerine kimyon ekebilirsin,ara ogunde kayısı yerine kuru erik yiyebilirsin 4 adet,bol su,yesillik ve sindimi mideye birakma agizda iyice çiğneme yap🌸

Ben bu yontemlerle demir ilaci kullanirken bile kabızlık yasamadin🌸

Selamlar dişten gelidm şimdi,5 tane kanal tedavisi dedi dr,nasıl böyle oldu anlayamadım dedi,ilk çekilen röntgenlerde yoktu.
1saat filan sürer dedi duymasınız dedi,o kadar işlem yapıldı sesim çıkmadı bun böyle tırstırıyor beni,bunu yaptıran atkadaşlar varmı acaba fikir almak istiyorum.

Selamlar dişten gelidm şimdi,5 tane kanal tedavisi dedi dr,nasıl böyle oldu anlayamadım dedi,ilk çekilen röntgenlerde yoktu.
1saat filan sürer dedi duymasınız dedi,o kadar işlem yapıldı sesim çıkmadı bun böyle tırstırıyor beni,bunu yaptıran atkadaşlar varmı acaba fikir almak istiyorum.
Çok geçmiş olsun ablacım

Çok geçmiş olsun ben yaptırmadım canım🙏❤️

Cok gecmis olsun sifalar diliyorum🌸🙏🏻 annem oldu acı hissetmedi🌸🙏🏻

Yemeklerine kimyon ekebilirsin,ara ogunde kayısı yerine kuru erik yiyebilirsin 4 adet,bol su,yesillik ve sindimi mideye birakma agizda iyice çiğneme yap🌸

Ben bu yontemlerle demir ilaci kullanirken bile kabızlık yasamadin🌸
Cok sağol kuzum kuru erik de alayım kayısı denıyorum genelde cunku 💓

Canim yazarhanim35 yazarhanim35 mevsim gecisleri demis dogru cok etkiliyor ama sen kabız ve şişkinlik yasadigini bile bile midenin sindiriminin ustune pek gitme :)) çiğköfte nedir hemde lavaşa sarılı 🙈 normalde yersin de bu haldeyken uzak dur bence 🫶🏻
Üstüne bol su aslında bağırsak çalıştırabilir hem turşu hem acı var içinde

pazartesiye moral olur işte
aynen öyle :KK70:
ben de 61,50yim yakın kilolarımız

3 gün bunu yapacağım katılıyorum yaz Cordelia Cordelia etiketle gönder. İlk 5 kişiye kalpli öpücük😜☺️

sonra katılacağım, hak etmiş olur muyum öpücük :dua: :KK60:

çok geçmiş olsun

Cok sağol kuzum kuru erik de alayım kayısı denıyorum genelde cunku 💓
incir de al canım o da iyi gelir kabızlığa

X