Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Doğru söylüyorsun kendime başka tatil arkadaşı bulmalıyım zorla güzellik olmuyor malesef 😕

Afiyet olsun canım güzel menü

Bak ya bi de itiraf ediyo kızım baaakkk 🤣🤣 hadi bugünden itibaren toparlanıyoruz ctesiye kadar kaçamaksız.

Çok güzel canım adımlar da müthiş. Şu ince açılmış ekmeği çok merak ettim yalnız bi gün resmini atsana bakayım ne kadar ince açılmış :confused:
Tamm ben açtım evde bı yolliyim resmini evde ,yalnız evde değilim şuan eve geçer geçmez atarım 😂

Günaydın 😍
IMG_20240429_080400.jpg

Doğru söylüyorsun kendime başka tatil arkadaşı bulmalıyım zorla güzellik olmuyor malesef 😕

Afiyet olsun canım güzel menü

Bak ya bi de itiraf ediyo kızım baaakkk 🤣🤣 hadi bugünden itibaren toparlanıyoruz ctesiye kadar kaçamaksız.

Çok güzel canım adımlar da müthiş. Şu ince açılmış ekmeği çok merak ettim yalnız bi gün resmini atsana bakayım ne kadar ince açılmış :confused:
Ya aslında sağlikli şeylerden çok yedim asdfgg

Günaydııın kızlar ben bir süredir yoktum Elhan Elhan Nereye gitti :KK61:
Yeni arkadaşlara da merhaba 💕
Bugün başlıyorum if+ sağlıklı beslenme ve hareket ederek devam etmeyi planlıyorum sağlık huzur olsun da hallederiz beraber 🙏🏼
Bu hafta menü paylaşırım cumartesi gruplara girerim inşallah 😍

Ayyy bu güller misss gibi kokuyor😻🫶🏻
Bende kilonun hakkından geleceğim 💪💪💪

Yessss😎🤛🏻🌟
Ya aslında sağlikli şeylerden çok yedim asdfgg
Hahaha ben de kilo aldiysam hep sagliklilari abartmaktan... Yoksa abur cubur fast food vs aramam 😂
Biz bi ara adım attıkça buraya yazıyorduk gaza geliyorduk, haydi yapalım mı?
Hadi yapalim benim simdiye kadar 6900 adım olmuş 😻
Günaydııın kızlar ben bir süredir yoktum Elhan Elhan Nereye gitti :KK61:
Yeni arkadaşlara da merhaba 💕
Bugün başlıyorum if+ sağlıklı beslenme ve hareket ederek devam etmeyi planlıyorum sağlık huzur olsun da hallederiz beraber 🙏🏼
Bu hafta menü paylaşırım cumartesi gruplara girerim inşallah 😍
Biyere gitmedi burada sadece ufak bir mola verdi🥰 delirdikte bu ara hepimiz psikiyatristlik olduk😂

hoşgeldin canımm :KK60:

görelim ya görelim ve kalıcı olsun artık :KK49:
Şöyle bir yol izleyeceğim jasminim
Denge..
Canım cips mi istiyor saatine ve miktarına dikkat edip yicem ve diğer öğünler dengeliycem, önemli olan vücutta biriktirmemek ve bir şekilde yakmak.
Çok düzenli disiplinli listeler bana maalesef uymuyor iki hafta tatlıyı paketli gıdayı elimden geldiğince uzaklaştırcam 21 gün mantığı, vucuda bahar temizliği olsun 😄 sonra dikkatli ama katı olmadan yola devam 😍 yoksunluk krizine girdiğimde ve bozduğumda büyük bozuyorum sonra da amaan bozdum zaten diyorum.
Bunları zaten hepimiz biliyoruz şimdi uygulama zamanııı :KK49:

Şöyle bir yol izleyeceğim jasminim
Denge..
Canım cips mi istiyor saatine ve miktarına dikkat edip yicem ve diğer öğünler dengeliycem, önemli olan vücutta biriktirmemek ve bir şekilde yakmak.
Çok düzenli disiplinli listeler bana maalesef uymuyor iki hafta tatlıyı paketli gıdayı elimden geldiğince uzaklaştırcam 21 gün mantığı, vucuda bahar temizliği olsun 😄 sonra dikkatli ama katı olmadan yola devam 😍 yoksunluk krizine girdiğimde ve bozduğumda büyük bozuyorum sonra da amaan bozdum zaten diyorum.
Bunları zaten hepimiz biliyoruz şimdi uygulama zamanııı :KK49:
çok doğru bir yol aslında, bir başarabilsek denge kurmayı aslında kilo da veririz bir daha da almayız :KK200:

ben de hiç katı listelere uyamam ve hatta hiçbir listeye uyamam :KK70:

saatlerce aç kalabilirim bana mısın demez ama elimde liste varsa inadına canım yemek ister

ben de sana uyacağım, 21 gün ben de olabildiğince tatlı paketli gıda tüketmeyeyim

sen kaç kilosun şu an

Maviş kızlarım, burda hava mis gibi, benim içim de öyle
Neler neler planlıyorum aklımdan, bacaklarım geceden beri yanıyor, gücüm yok
Bugün fazla gelemeyebilirm
Sizi size emanet ediyorum, yarın için bugünü hafif geçirmenizi rica ediyorum 🥰🥰
uranus35 uranus35 kaptanım, yarın için elimden geleni yapacağım, pek ümidim olmasa da 🙂

Canim @yazarhanim35 mevsim gecisleri demis dogru cok etkiliyor ama sen kabız ve şişkinlik yasadigini bile bile midenin sindiriminin ustune pek gitme :)) çiğköfte nedir hemde lavaşa sarılı 🙈 normalde yersin de bu haldeyken uzak dur bence 🫶🏻
Kocam almıs gelmıs yemek yapamadım annemler gelcektı sehır dışından yedım artı o cok etkıledı kesınlıkle haklısın neysekı hıcı düzene donerım hemen extra kayısılı su yaptım kendıme ıceyım biraz rahatlarım belkı normalde de zor çıkıyorum wcye zaten hatta hsonu dogumgununde yedıklerım bıle hala etkılıyordur muhtemelen 🙃

X