Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Afiyet olsun 😘
Docka nasıl bebekler nasıl ? Kaç tane doğdu ? Ay çok güzellerdir yaaa 🥰
Sağol canım Docka iyi bebeklerde çok iyi 11 tane oldu ve malesef kendi cinsi değil😒 cins hastası değilim ama bu durum bizi çok zorlayacakti oturup ağladık oğlumla
Sonra babasına söyledi ne yapacağız diye oda dockayi kaçıran adamlara söylemiş onların is yerinde bakacaklar gerçekten çok zor durum ama yapabileceğim hicbirsey yok 🥲🥲
Anlayacagin canim mutlu olamadik hic Allahim yardimcimiz olsun bebeklerinde bizim de şimdilik durumlar böyle
Bebişleriniz sağlıkla büyüsün 🤲🏼🤲🏼
Sağol canım inşallah 🥰🥰
Menülerin düzeliyor tomrisciğim gayet güzel 👍🏻 daha iyileri gelecektir sana güveniyorum 🙏

Afiyet olsun canım gayet güzel menün. Bebişleriniz hayırlı olsun 😍
Teşekkür ederim 🥰🥰

Ben cok sıstım ya tuvalete çıkmakta da zorlanıyorum dunden berı kayısı yiyorum ama şişkinliğim geçmedi regl tarıhımede var daha aslında ama onun gibi bir şişlik ödem ağrılı olurmu

Selamlar 28 Nisan menüm Cordelia Cordelia , uranus35 uranus35
Kahvaltı öğlene doğruydu
Yumurta salatası
Bol yeşillik
İnce acilmis ekmek
Tahin pekmez iki lokmalık
11 yeşil zeytin
Peynir kk dan fazla
Öğle sonrası
Birkaç erik 3 yeni dünya
4 gibi
İki ceviz, Maraş tarhana firigi , bir küçük kâse fıstık
Akşam yürüyüş,gündüz cocuklarla park derken 5 bin adım ve akşam üstünü 16 bin adim tamamladim
Screenshot_20240428-231828.png

Ay dur anlatayım zaten anlatmaya yer arıyorum 😄🙈
Aslında size danışacaktım da sonra gündemi meşgul etmiyim diye yazmamıştım.

Sorun şu ki ben tatili çok severim ( deniz havuz kum güneş vs) ama eşim nefret ediyor. Zaten yazları hep bişey çıktı ( doğum, ev tadilatı, ameliyat vs) çoğu zaman tatile gidemedik ve ben o yazları depresyonda geçirdim. Bu yaz önümüzde çok şükür bir engel yok ( inşallah kimsenin olmasın 🙏) tatile gidelim diyorum astı yine suratını iki gündür konuşmuyoruz doğru düzgün.
Çocuk yokken ben kız arkadaşlarımla tatile gidiyodm o da kabul ediyordu ama şimdi çocukla ben tek başıma nereye gideyim eşim de yanımda olsun istiyorum ama yok o asla istemiyor gelsem de suratım asık olur senin tadını kaçırmış olurum diyor..
Sizce ne yapmalıyım? Kızımla birlikte annemgille ya da arkadaşımla bi plan mı yapayım yoksa asık suratlı biriyle tatil mi ?
Ah uyuyup kalmışım kusuruma bakma canım
Ayyyyyyynı model bende de var.aynısı ya
Bu erkekler niye böyle bilmem.
Altına yumurta koysam civciv çıkarır öyle sevmez gezmeyi....

15 yıllık evliyim benim tecrübem şöyle canım.
Kesinlikle ailecek gezelim falan kafasını bırak. Adam istemiyor sevmiyor gelse de kavga çıkartacak yer arıyor. Sinirimi hoplatıyor. Ne yapacaksın. Kendi tatil planını yap. Ne kadar yapabiliyorsan yani. 2 3 yıl sonra o sana takılmaya başlar büyük ihtimalle. Katılmazsa da keyfi bilir .
Ben böyle düşünüyorum canım.
Ah çok depresyonlaa girdim ben de şimdi o hallerime üzülüyorum . Çantanı hazırla koy koridora. Neye hazırlanırsan onu yaşarsın. Kime gideceksen gğnünü saatini ayarla. Ne güzel bak seni de kısıtlamıyor. İyi tarafından bak. (Çok da yalnız bırakma tabi 3 5 10 gün iyidir erkek milleti sonuçta, ama olacak olunca k*çından ayrılmasan yine olur be ) tadını çıkar ❤️❤️❤️

Ben cok sıstım ya tuvalete çıkmakta da zorlanıyorum dunden berı kayısı yiyorum ama şişkinliğim geçmedi regl tarıhımede var daha aslında ama onun gibi bir şişlik ödem ağrılı olurmu
Canim yazarhanim35 yazarhanim35 mevsim gecisleri demis dogru cok etkiliyor ama sen kabız ve şişkinlik yasadigini bile bile midenin sindiriminin ustune pek gitme :)) çiğköfte nedir hemde lavaşa sarılı 🙈 normalde yersin de bu haldeyken uzak dur bence 🫶🏻

Ben yaptim canim
nasıl geçti canım, verebildin mi kilo?

Simdi yazdilarinizi okudum. Jasminium84 Jasminium84 e diyecektim ki hurma cok tatli geldi beni baydi 1 gunde biraktim yazacaktim. Megerse hurma suda mi bekletilecekti :KK70: ben bilmiyordum ve bekletmeden yaptim ilk gun bayildim resmen o yjzden 2.ye dayanamadim. Tek tip beslenme yine de bana gore degil
ben de bugün yapacağım bir de cuma günü yaparım belki, tartıdan önceki günlerde biraz hafif geçirmek adına iyi olur diye düşünüyorum, yoksa uzun uzadıya ben de yapamam

Ben severim
İster yoğurda doğrayıp yersin
İster kuruyemişle, istersen çörekotu ve zeytinyağıyla
Her hali güzel
ben de öğle çörek otu alıp katacağım içine, biraz da yulaf

çünkü tek öğün yiyip kapatmayı planlıyorum, doyurucu olsun azıcık :)

Herkese günaydın sağlıklı mutlu haftalar 😘
günaydın canımm :KK60:

Dün üzüntüden birşey yemedim o yüzden menüm olmadı malesef öylesine atıstırdım ağzıma birşeyler
Yazamadım malesef arkadaşlar
ne oldu canım neyin var :KK43:

anlatmak istersen yani, zorlamış gibi olmayayım tabii

Ben de diyecektim bir senin tatilin olsun bir onun tatili. Aslında okumak istediği kitapları yanına alıp pekala tatilde de okuyabilir. Havuza denize inmek zorunda değil ki sakin bir yer bulur kendine keyifle okur olmadı odasında kalır ama nefret eder diyorsun ve bu sebepten surat asacaksa tatil sana da iyi gelmez. Ben olsam annemle giderdim anne-kız-torun üçlemesi keyifli olur 🥰
Doğru söylüyorsun kendime başka tatil arkadaşı bulmalıyım zorla güzellik olmuyor malesef 😕
Günaydın kızlar dun menümu yazamadım
Sabah
1.haslanmis yumurta
Ceyrek simit
Salatalık
Lor peyniri
Ogle
Kahve yarım avuç leblebi
Akşam
5 adet mercimekli kofte
2 adet turşu Yeşillik ayran
Spor yok
uranus35 uranus35 Cordelia Cordelia Elhan Elhan
Afiyet olsun canım güzel menü
Hafta sonu çılgınca yedim ve pişman olmamalıyım, bugün dikkat edelim ki yarın tartı güzel sonuç versin amin :)
Bak ya bi de itiraf ediyo kızım baaakkk 🤣🤣 hadi bugünden itibaren toparlanıyoruz ctesiye kadar kaçamaksız.
Selamlar 28 Nisan menüm Cordelia Cordelia , uranus35 uranus35
Kahvaltı öğlene doğruydu
Yumurta salatası
Bol yeşillik
İnce acilmis ekmek
Tahin pekmez iki lokmalık
11 yeşil zeytin
Peynir kk dan fazla
Öğle sonrası
Birkaç erik 3 yeni dünya
4 gibi
İki ceviz, Maraş tarhana firigi , bir küçük kâse fıstık
Akşam yürüyüş,gündüz cocuklarla park derken 5 bin adım ve akşam üstünü 16 bin adim tamamladim
Eki Görüntüle 3420587
Çok güzel canım adımlar da müthiş. Şu ince açılmış ekmeği çok merak ettim yalnız bi gün resmini atsana bakayım ne kadar ince açılmış :confused:

Ah uyuyup kalmışım kusuruma bakma canım
Ayyyyyyynı model bende de var.aynısı ya
Bu erkekler niye böyle bilmem.
Altına yumurta koysam civciv çıkarır öyle sevmez gezmeyi....

15 yıllık evliyim benim tecrübem şöyle canım.
Kesinlikle ailecek gezelim falan kafasını bırak. Adam istemiyor sevmiyor gelse de kavga çıkartacak yer arıyor. Sinirimi hoplatıyor. Ne yapacaksın. Kendi tatil planını yap. Ne kadar yapabiliyorsan yani. 2 3 yıl sonra o sana takılmaya başlar büyük ihtimalle. Katılmazsa da keyfi bilir .
Ben böyle düşünüyorum canım.
Ah çok depresyonlaa girdim ben de şimdi o hallerime üzülüyorum . Çantanı hazırla koy koridora. Neye hazırlanırsan onu yaşarsın. Kime gideceksen gğnünü saatini ayarla. Ne güzel bak seni de kısıtlamıyor. İyi tarafından bak. (Çok da yalnız bırakma tabi 3 5 10 gün iyidir erkek milleti sonuçta, ama olacak olunca k*çından ayrılmasan yine olur be ) tadını çıkar ❤️❤️❤️
Derdimiz aynıymış o yüzden sana malum olmuş merak etmişsin demek canım. 🥰
Yaşamış tecrübe olarak söylüyorsun o yüzden söylediklerini aynen yapacağım. Zorla güzellik olmaz. Ben bundan sonra eşim olmadan yapıcam planlarımı. Kocamla başbaşa tatil el ele plajda yürüme vs gibi hayallerden de vazgeçicem artık bana nasip değilmiş napiyim.

Sevgili Arkadaşlar sizlerden izin istiyorum. Siz her ne kadar bana kaptanım deyip onurlandırdıysaniz da ben kendimi kaptan olarak görmedim sayfanın işlerligi devam etsin diye buradaydim. Şimdi bu görevi devredecegim bir arkadaşa ihtiyacım var. Zihnim , psikolojim dağınık toparlanması da zaman istiyor yardımcı olursanız çok sevinirim. :dua:
El atın bir ablaniza .
:cry::cry::cry::cry::cry: burayı sensşz düşünemiyorum . Çabuk gel lütfen :KK60:
Öhöm öhömm

Sevgili hanımlar,
sizler aynı anda bir çok işin hakkından gelebilen güçlü kadınlarsınız. Uğraştığımız çabaladığımız mücadele ettiğimiz şeylerin yanında kilo nedir ki ?!
İrademizi koruyacağız, sağlıklı besleneceğiz, spor yapacağız ve tertemiz vereceğiz kilolarımızı. Sizlere güveniyorum. Çok başarılı bir hafta olsun inşallah 🙏
@minerva1988
@sibel_84
LenaG LenaG
@Minicikfzt
@Lavinia_98
tomrs tomrs
zensim zensim
badem000 badem000
Cordelia Cordelia
@74FRIDA
@Nergis 35
@HuzuRRR
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
❤️❤️❤️❤️❤️😘
Dün 4 kişi menü spor bildirimi yapmış
Bugün sadece 2 kişi
Nerde bu millet:bicak:
O kadar mı beceremiyorum ben bu işi?
Ay ne alakası var aşkım ya....
Dün üzüntüden birşey yemedim o yüzden menüm olmadı malesef öylesine atıstırdım ağzıma birşeyler
Yazamadım malesef arkadaşlar
Ne oldu canım ya?

X