çok meraktayım ben neyim?

yabadabadu

YA HERŞEYİM YA HİÇİM.....
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2009
624
2
kızlar bana yardım edin adet tarihim 7 ağustostu 4 ağustosta adet oldum ama 2 gün sürdü yoğun geçmedi bende 2 gün önce test yaptım 2. çizgi belli belirsizdi ama vardı dayanamadım bugün tekrar yaptım yine 2. çizgi vardı yine siliktidiğerine göre ama daha belirgindi şimdi ben üstünemi gördüm hamilemiyim çok meraktayım ben neyim

tebrikler canım silikte olsa çizgi varsa hamilesin demektir. kan testi yaptırırsan kesin sonuç alırsın

kızlar bana yardım edin adet tarihim 7 ağustostu 4 ağustosta adet oldum ama 2 gün sürdü yoğun geçmedi bende 2 gün önce test yaptım 2. çizgi belli belirsizdi ama vardı dayanamadım bugün tekrar yaptım yine 2. çizgi vardı yine siliktidiğerine göre ama daha belirgindi şimdi ben üstünemi gördüm hamilemiyim çok meraktayım ben neyim

cnm bence hamile olabilirsin.bgn ayın 13 ü varsa kesin çıkar.hadi kan testi yaptır.bizede haber ver.alkisalkisalkis

inşallah hamilesindir canım ama kan testi yaptır mutlaka ben geçen ay idrar testinde silik iknici çizgiyi gördüm kan testinde negatifti yani bu tetlere çok güven olmuyor kan testinde çıkar sonucu

cnm en garanti sonuç için kan testi yaptırsana..meraklandım ama aaaaaaaaaaaaaaa:))))))

X