Ovitrelle 12.gün 😩 Yardııım

Eşin polisti galiba küçükken hep ya polisle yada uzman Çavuşla evlenirim demiştim gözüm vardı hep. Uzman çavuş sevgilim vardı şerefsiz beni dolandırmaya kalkmıştı 1000-2000 falan atmıştım parça parça 2017 de falan acıtasyon yapıyordu sonradan 1-2 ay içinde evlendiğini duydum 😀😀😀😀 ne salagımmmm😂😂😂 nefret ettim o mesleklerden 😝
anaa 😂 ama uzmanlar serefsizdir zaten 😂 ben de hep avukatla evlenicem derdim valla. polisle evlenmeyi hiç düsünmedim. hatta evlenirken benim için de ailem için de en büyük sorun esimin işiydi 😂

valla biz de 3 ay deniycez ilacı. olmazsa artık tüğ bebeğe doğru yönelicez 😂 ben kür falan denemedim hiç. bir keresinde hayır suyu denedim onda da yumurtalarım hiç gelişmemiş. doktorum da bir daha sormadan hiçbir sey kullanma dedi. o yüzden deneyemiyorum 😂
Off yaa inşallah hiçbirine gerek kalmaz kuzum bu ay nasip olmuştur ikimizede

anaa 😂 ama uzmanlar serefsizdir zaten 😂 ben de hep avukatla evlenicem derdim valla. polisle evlenmeyi hiç düsünmedim. hatta evlenirken benim için de ailem için de en büyük sorun esimin işiydi 😂
Vala benimki tam hakkını verdi şerefsizligin 😝😝😝😝 Allah kolaylık versin canım zor olmuyor mu . Allah can sağlığı versin 🤲Eşim cafeye gidince bile arkadaşlarıyla o kadar darlıyorum gelsin diye Allah sabır versin inşallah bebişin olurda azda olsa eşinin yokluğunu kapatır sende oyalanırsın 😉

Vala benimki tam hakkını verdi şerefsizligin 😝😝😝😝 Allah kolaylık versin canım zor olmuyor mu . Allah can sağlığı versin 🤲Eşim cafeye gidince bile arkadaşlarıyla o kadar darlıyorum gelsin diye Allah sabır versin inşallah bebişin olurda azda olsa eşinin yokluğunu kapatır sende oyalanırsın 😉
ya benim yalnız kalmakla sorunum yok galiba 😂 yani evliliğin başından beri çok sorun etmedim. ama bulunduğumuz yerde sosyal aktivite falan yok. esim de zaten yalnız dışarı çıkmamdan rahatsız oluyor özellikle saat 4-5ten sonra. çıksam da yapacak bir sey yok 😂 zaten esim normalde 12-36 çalışıyor. yani ağırlıklı olarak evde oluyor şükür 😂 ama evet gece yatağa yalnız girmek koyuyor adama 😂 bir de belli zamanlarda 1 aylığına göreve gidiyor. mesela su an 😂 1 ay koca göremiyoruz 😂 ama dediğim gibi herkesin beklediğinden daha iyi idare ediyorum. hala delirmedim en azından 😂

Allah sabrını veriyor demekki canım baştan kabullendiğin için mesleği ondan kaynaklıdır ben bilmediğim için bana zor geliyor 😂

büyük ihtimalle 😂
Kuzum sanki bende belirtiler çıkıyor ya yada bana mı öyle geliyor Afedersin o kadar gazlıyım ki ve idrara sıkışıyorum birde kasıklarıma batma gibi bişey oluyor benim 2 yumurtamda saglı sollu yeterince büyümüştü doktorum dedi ikiz olabilir ikiside çatlayıp dölenirse 😝ayyyyiii heyecanlansam mı

Kuzum sanki bende belirtiler çıkıyor ya yada bana mı öyle geliyor Afedersin o kadar gazlıyım ki ve idrara sıkışıyorum birde kasıklarıma batma gibi bişey oluyor benim 2 yumurtamda saglı sollu yeterince büyümüştü doktorum dedi ikiz olabilir ikiside çatlayıp dölenirse 😝ayyyyiii heyecanlansam mı
valla inşallah 😂bende de cok gaz vardı tüm gün sadece salata yememe rağmen. ve sağ tarafımda 2 gün pıt put bir sey atıyordu. ama ben gazdandır dedim. valla inşallah vardı ya 🥲🥲 MUTLU OLALIM ARTIK ALLAAAAMM 😂

Ama işte klomen hakkında çok fazla iyi şey duymadığım için korkuyorum . Haha burda açtığım postlara da sen cevap veriyordun bazen sagolsunlar kimse yazmıyordu bişey 😂😂😂😂😂. İğneden sonra kafama hiç takmadım desem yeridir olursa olur olmazsa olmaz kafasındaydım nadir gelirdi aklıma test yapma fikri

Ama işte klomen hakkında çok fazla iyi şey duymadığım için korkuyorum . Haha burda açtığım postlara da sen cevap veriyordun bazen sagolsunlar kimse yazmıyordu bişey 😂😂😂😂😂. İğneden sonra kafama hiç takmadım desem yeridir olursa olur olmazsa olmaz kafasındaydım nadir gelirdi aklıma test yapma fikri
valla ben de doktor klomen vermeyince araştırdım onu. genelde herkese klomen veriliyor cünkü. test yaptırdın mı sen yumurtlamada E2 baktı mı yumurta kalitesi için?

Yoooo o ne 😀😀😀 doktor iyi dedi yumurtalar için kandırdımı beni 🤩🤩🤩
benimki de boyutlarına bakıp iyi dedi de yaptı iğneyi ama istersen E2 bakıyorlar. yumurtalar sağlıklı mı yoksa boş mu anlayabilmek için. çatlamadan sonra da, reglin 21.günü progesteron bakıyorlar yumurtalar çatladı mı görmek için. benim doktorum da bakmadı valla. ya çatlamazlarsa dedim. regl olunca bakarız ona dedi gönderdi 😂

benimki de boyutlarına bakıp iyi dedi de yaptı iğneyi ama istersen E2 bakıyorlar. yumurtalar sağlıklı mı yoksa boş mu anlayabilmek için. çatlamadan sonra da, reglin 21.günü progesteron bakıyorlar yumurtalar çatladı mı görmek için. benim doktorum da bakmadı valla. ya çatlamazlarsa dedim. regl olunca bakarız ona dedi gönderdi 😂
Bebeğim benim geçen ay kendiliğinden çatlamayı bu ayda çatlamayı hissettim ovülasyon testim bitmişti kan testinden sonra sipariş vericem şimdi duruma göre daha almadım elimde kalmasın diye 😀

Ama aklımda olsun 2. Denemede söylerim . Allahın hakkı 3 tür deyip 3 defa denemek istiyorum. Femara,örtü kaldı 😀😀😀

Ama aklımda olsun 2. Denemede söylerim . Allahın hakkı 3 tür deyip 3 defa denemek istiyorum. Femara,örtü kaldı 😀😀😀
zaten sanırım 3 defa yapılıyor ilaç tedavisi. tutmazsa aşılamaya geciyorlar. gecen burda birini gördüm sıkılıp doktora gitmekten kendi kendine kullanmış ilacı da çatlatma iğnesini de 😂😂 ve gebe kalmiis 😂

zaten sanırım 3 defa yapılıyor ilaç tedavisi. tutmazsa aşılamaya geciyorlar. gecen burda birini gördüm sıkılıp doktora gitmekten kendi kendine kullanmış ilacı da çatlatma iğnesini de 😂😂 ve gebe kalmiis 😂
Bende gördüm okudum postunu bayılıyorum böyle kadınlara 😀 ama iğneyi doktor yazmadan nasıl alıyorlar onu anlamadım , sormadım da kadına 😀

X