Ovitrelle 12.gün 😩 Yardııım

Bende gördüm okudum postunu bayılıyorum böyle kadınlara 😀 ama iğneyi doktor yazmadan nasıl alıyorlar onu anlamadım , sormadım da kadına 😀
alabiliyon askim ya. bize de kağıda iğnenin adını yazdı gönderdi 😂 biz hiç kapıdı göstermeden ovitrelle var mı dedik adam da verdi 😂

Aşko söylemeyi unuttum göğüs uçlarımda sızladı benim 2-3 gün normalde asla sızlamaz hiç bilmem yani ordan bi işkillendim here 😀 kendimi kandırmayam mı ya ufff gülünecek haldeyim ya her şeyde bi belirti arıyorum

Aşko söylemeyi unuttum göğüs uçlarımda sızladı benim 2-3 gün normalde asla sızlamaz hiç bilmem yani ordan bi işkillendim here 😀 kendimi kandırmayam mı ya ufff gülünecek haldeyim ya her şeyde bi belirti arıyorum
valla ben de öyleyim. normalde reglden bir hafta önce göğüs ve kasık ağrım olur. şu an göğüslerimde hiçbir sey yok. ama regl olacakmisim gibi bel ve kasık ağrım var 🥲 sürekli tuvalete gidiyorum kontrole 😂😂 psikolojik de çok oluyor bu belirtiler o yüzden ben çok belirtileri dinlemek istemiyorum 😩

Yaaa hangi marka yaptın belki yanlıştır kabul etmiyorum bu sonucu 🥺
prefertil yaptım. söyle Allahlık bir çizgi var ama ne bilim 14.gün olsa net çıkardı

Eklentiler

• IMG_2024.jpeg
    IMG_2024.jpeg
    127,8 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_2023.jpeg
    IMG_2023.jpeg
    61,3 KB · Görüntüleme: 46
Bebeğim sanki bi çizgi var geç döllenme de olabilir sen yarın gidebilirsen kan ver daha net olur
çizgi bayağı net çıplak gözle ama test 10 üzeri ölçebiliyor diyor. hassas olduğu için çıkardı belki de. ağlamiiiciiiğğmm 😂

biz de valla tüp bebek merkezlerine bile sordu doktorum yoktu. ama sanslıyız ki girdiğimiz 3.eczanede bulduk 😂
Evet öyle aramak gerekiyomuş normal çarşılarda olan eczanelerde yok, ataşehir tarafında bulduk tıp merkezlerine, tüp bebek merkezlerine yakın bi konumda yani. Bilmiyodum tecrübe oldu 🙈😅

X