Al bi marka gebelik testi 15 dakika sonra silik çizgi

Eymenm62

Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2023
66
11
32
Merhaba arkadaşlar . Yorumlarınız benim içinde kıymetli şimdiden teşekkür ederim. Geçen ay adetim 6 gün gecikmişti ama hamile değildim adetim biter bitmez yumurtlama akıntım oldu 2 gün sonra. Son adet tarihim 5 Nisan . Bi kaç gün önce Al bi marka kaset test ile test yaptım negatif çıkmıştı bugün tekrar yaptım . İlk 5 dakika bişey çıkmadı sonra ki 15 dk içinde çok çok silik bi çizgi belirdi. Adetime 7 gün var sizce ihtimal var mı? Bir tane oğlum var 7 yaşında . Böyle bişey yaşayan var mı? Teşekkür ederim

Eklentiler

• IMG_1367.jpeg
    IMG_1367.jpeg
    143,5 KB · Görüntüleme: 402
Merhaba arkadaşlar . Yorumlarınız benim içinde kıymetli şimdiden teşekkür ederim. Geçen ay adetim 6 gün gecikmişti ama hamile değildim adetim biter bitmez yumurtlama akıntım oldu 2 gün sonra. Son adet tarihim 5 Nisan . Bi kaç gün önce Al bi marka kaset test ile test yaptım negatif çıkmıştı bugün tekrar yaptım . İlk 5 dakika bişey çıkmadı sonra ki 15 dk içinde çok çok silik bi çizgi belirdi. Adetime 7 gün var sizce ihtimal var mı? Bir tane oğlum var 7 yaşında . Böyle bişey yaşayan var mı? Teşekkür ederim
Ben testte çizgi görmüyorum. 7 gün erken bir süreç hamile kalsanız bile henüz idrar testinde goreceginizi sanmam. Adet gecikmesini bekleyin.

Birisi erken gebelik diğeri kaset test

Eklentiler

• 4C444F95-ABE5-4CD1-B0F5-C7DF39E5325C.jpeg
    4C444F95-ABE5-4CD1-B0F5-C7DF39E5325C.jpeg
    100,5 KB · Görüntüleme: 360
  • 86F9804E-AE86-4E2B-B30B-61DDCC248F0B.jpeg
    86F9804E-AE86-4E2B-B30B-61DDCC248F0B.jpeg
    164,8 KB · Görüntüleme: 270
  • 86F9804E-AE86-4E2B-B30B-61DDCC248F0B.jpeg
    86F9804E-AE86-4E2B-B30B-61DDCC248F0B.jpeg
    164,8 KB · Görüntüleme: 275
  • DC261964-876B-4C39-BE5C-E49064D488FF.jpeg
    DC261964-876B-4C39-BE5C-E49064D488FF.jpeg
    127,9 KB · Görüntüleme: 366
Adetime 7 gün kala erken gebelik testi bu şekilde çıkmıştı 4 gün kala da kaset normal test böyle silik çıkmıştı erken yumurtlamalarda olabiliyor bende o ay erken yumurtlamıştım çünkü

Birisi erken gebelik diğeri kaset test
Canım bence var hamilelik ama kan testi için adete kadar bekle🥰 yoksa 1 hafta 2 günde bir kan vermen gerekicek artışı yoklamak için. İdrar testiyle her gün yoklaya bilirsin hcg artımını. Gittikme koyulaşırsa demekki hamilesin kan testi insanı çok yoruyor

Canım bence var hamilelik ama kan testi için adete kadar bekle🥰 yoksa 1 hafta 2 günde bir kan vermen gerekicek artışı yoklamak için. İdrar testiyle her gün yoklaya bilirsin hcg artımını. Gittikme koyulaşırsa demekki hamilesin kan testi insanı çok yoruyor
Yaa çok teşekkür ederim rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah . Yarın sağlık ocağı kapalıymış zaten artık cuma günü giderim araya haftasonu girer günüm gelmiş olur inş 🥰

Yaa çok teşekkür ederim rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah . Yarın sağlık ocağı kapalıymış zaten artık cuma günü giderim araya haftasonu girer günüm gelmiş olur inş 🥰
Evet canım inşallah hamilesindir ve sağ salim bebeğini kucağına alırsın😊😍🤲🏻

Adete 7 gün kala henüz erken. Ben bu testte 2. Bir çizgi göremedim. Bekleyin gecikirseniz yaparsınız test

Ben de böyle öğrenmiştim ilk idrarla tekrar yapmayo dene pozitif olabilir

X