Al bi marka gebelik testi 15 dakika sonra silik çizgi

Kızlar var mı sizce

Eklentiler

• IMG_20240503_230441.jpg
    IMG_20240503_230441.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 117
Kızlar Selam, dün erken gebelik testi yaptım hiç reglime 7 gün vardı sonucun böyle çıkması beni çok şaşırttı. Akşamına dayanamadım acilde kan verdim 0.100 çıktı bunun nedenini bilen var mı? bugün reglime 6 gün kaldı. Ne yapmalıyım nasıl hareket etmeliyim :KK43: bilgi verirseniz çok sevinirim..

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-05-07 at 08.59.12.jpeg
    WhatsApp Image 2024-05-07 at 08.59.12.jpeg
    154,6 KB · Görüntüleme: 94
Kızlar Selam, dün erken gebelik testi yaptım hiç reglime 7 gün vardı sonucun böyle çıkması beni çok şaşırttı. Akşamına dayanamadım acilde kan verdim 0.100 çıktı bunun nedenini bilen var mı? bugün reglime 6 gün kaldı. Ne yapmalıyım nasıl hareket etmeliyim :KK43: bilgi verirseniz çok sevinirim..
Ne kadar sürede çıkmıştı cizgi

Merhaba arkadaşlar . Yorumlarınız benim içinde kıymetli şimdiden teşekkür ederim. Geçen ay adetim 6 gün gecikmişti ama hamile değildim adetim biter bitmez yumurtlama akıntım oldu 2 gün sonra. Son adet tarihim 5 Nisan . Bi kaç gün önce Al bi marka kaset test ile test yaptım negatif çıkmıştı bugün tekrar yaptım . İlk 5 dakika bişey çıkmadı sonra ki 15 dk içinde çok çok silik bi çizgi belirdi. Adetime 7 gün var sizce ihtimal var mı? Bir tane oğlum var 7 yaşında . Böyle bişey yaşayan var mı? Teşekkür ederim
merhabaa albi genelde doğru sonuç veriyor ben de senin gibi çook erken fark ediyorum kimse göremiyor çizgiyi falan ama ben bu görselde görüyorum çizgi var birisi 5 dk sonra yanlış sonuç verir falan yazmış öyle bir şey yok 3 saat beklememişsin neticede 15 dk geçmiş bu sonuç doğru ve kuruma çizgisi değil kan versen muhtemelen hcg 5-6 çıkar

Canım kanda çıkmayan testte hiç çıkmaz muhtemelen eğerki kan tahlili karışmadıysa ( şüpheli ) testiniz yanlış pozitiftir bence kan testini tekrarlayın başka bi yerde
Merhabalar, bir daha kan testi yaptırmadım reglimin gecikmesini beklemek istedim varsa bile o zaman çıkar diye. bugün regli olmam gerekiyor henüz olmadım bakalım bugün ve yarın gelmezse tekrar kan testi vereceğim :)

merhabaa albi genelde doğru sonuç veriyor ben de senin gibi çook erken fark ediyorum kimse göremiyor çizgiyi falan ama ben bu görselde görüyorum çizgi var birisi 5 dk sonra yanlış sonuç verir falan yazmış öyle bir şey yok 3 saat beklememişsin neticede 15 dk geçmiş bu sonuç doğru ve kuruma çizgisi değil kan versen muhtemelen hcg 5-6 çıkar
Merhaba benim sonucumada bakabilir misiniz regle 9 gün var

Eklentiler

• IMG_7309.jpeg
    IMG_7309.jpeg
    153,4 KB · Görüntüleme: 14
Merhaba sonucuma bakabilir misiniz regle 9 gün var al bi marka test

Eklentiler

• IMG_7309.jpeg
    IMG_7309.jpeg
    153,4 KB · Görüntüleme: 11
X