2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    260
Yani 4 haftalikken kese görüldü demi peki kalp atışı için gün verdi mi
Evet iki hafta sonra kalp atışını duyabiliriz dedi alttan muayene olmadım karından kese göründü ama beta değeriyle ilgili sanırım kese 5000 ustunde görünür demişti doktorum

Evet iki hafta sonra kalp atışını duyabiliriz dedi alttan muayene olmadım karından kese göründü ama beta değeriyle ilgili sanırım kese 5000 ustunde görünür demişti doktorum
Benimde 12 sinde 10 bini geçmiş olcak o zaman kese kesin gözükür demi canım

Bende hem agrı var hem de lekelenme var doktor normal olduğunu söyledi
Bana da ilk acile betaya bakmaya gidince doktor ağrılar normal demisti yine de ilk gebelik olunca insan korkuyor ben idrar testi yaptım iki güne bir dün pik oldu ikisi de kipkirmiziydi işte ama kan tek bir kez verdim onda da regle 3 gün vardı 80.4 çıkmıştı

Anladım benim betam biraz garip arttı da
14 Nisan 8
17 Nisan 33
21 Nisan130
26 Nisan 1125
1 Mayıs 10000

14 Nisan 8
17 Nisan 33
21 Nisan130
26 Nisan 1125
1 Mayıs 10000
Sizin baya artmış yani benim nasıl arttı beta değerim tam kaç bilmiyorum ama yarın bide sağlık ocağından beta ölçümü yaptiricam normal şartlar da 2 katı arttiysa 600 kusurlerde olması lazım bakalım yarın verip gorcem sonra da 12 sinde giderim doktora

14 Nisan 8
17 Nisan 33
21 Nisan130
26 Nisan 1125
1 Mayıs 10000
Ben kasım ayında bir kimyasal geçirmiştim bunda da kimyasal ya dış olur diye korktuğum için beta takip ettik ama sen iyi yapmışsın sürekli kan vermeyerek

Sizin baya artmış yani benim nasıl arttı beta değerim tam kaç bilmiyorum ama yarın bide sağlık ocağından beta ölçümü yaptiricam normal şartlar da 2 katı arttiysa 600 kusurlerde olması lazım bakalım yarın verip gorcem sonra da 12 sinde giderim doktora
Evet inşallah sağlıklı olur tüm isteyenlerin 🥰 kolay bir süreç geçiririz inşallah

Ben kasım ayında bir kimyasal geçirmiştim bunda da kimyasal ya dış olur diye korktuğum için beta takip ettik ama sen iyi yapmışsın sürekli kan vermeyerek
Doktor dedi o şekilde çok strese girersiniz gerek yok dedi anormal bir durum olursa zaten o kendini belli eder dedi yani çok şiddetli ağrın ve kanaman olursa gel dedi öyle

Hiç bilmiyorum, henüz doktorda gitmedim. Son adet tarihim 27 mart. Buna gore hesaplayinca 5 haftalık gösteriyor uygulama. Ultrasonda belli eder. Ama Fransa da hemen randevu vermiyorlar malesef, bekleyeceğiz mecbur.
Anladım canım sağlıkla kucagimiza alalım bebişleri inşallah

Canım ben battan 3 gün önce vermiştim en son ve 80.4 dü sonra hiç vermedim 12 mayısta doktora gidicem. İdrar testi yaptım dün yani 1 mayısta ikisi de aynı kirmiziliktaydi beta arttıyo ama tabi ne kadar bilmiyorum senin nasıl betan🥰
Bende battan 4 gün önce kan vermiştim ilk öyle öğrendim yani cnm 90.7 çıkmıştı bu sabah yine verdim dün bat günümdü bugün 1 gün gecmis oldu beta hcg 1593.1 cıktı kuzum inşallah güzel artmıştır kuzum ilk kadın doğuma 17 mayısta gidicem nasip olursa inşallah o zamanda 6 kusur haftalık falan olmuş olurum sanırım cnm bakalım hayırlısı cnm 🤲🤲🤲♥️♥️♥️🧿

X