2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    260
Bende dün öğrendim idrar testiyle akşam kan verdim özelde, 3 haftalık hamileymişim. İnşallah tutunur, hamileliğim devam ederse bende ocakta anne olacağım. Allah isteyen herkese nasip etsin, hamiş olanlara da sağlıklı bir gebelik geçirmeyi nasip etsin 🙏🏻

Merhaba bu grup açılmış ben fark etmedim.
Ocak anneleri için grup yok diye yeni grup açmıştım. Artık burdan devam edeceğim.

Kızlar beta değerleriniz nasıl

Ocak anneleri için grup yok diye yeni grup açmıştım. Artık burdan devam edeceğim.

Canım ben battan 3 gün önce vermiştim en son ve 80.4 dü sonra hiç vermedim 12 mayısta doktora gidicem. İdrar testi yaptım dün yani 1 mayısta ikisi de aynı kirmiziliktaydi beta arttıyo ama tabi ne kadar bilmiyorum senin nasıl betan🥰

Merhaba, hoşgeldin aramıza. Ben çok erken öğrendim kanda cikmadi ama idrarda cikti. 2 gün arayla 1000 i gorene kadar kan tahlili yapıyorum. Bugünde yaptirdim, 1000 e ulastigimi umuyorum bu sefer, inşaallah:)

Merhaba, hoşgeldin aramıza. Ben çok erken öğrendim kanda cikmadi ama idrarda cikti. 2 gün arayla 1000 i gorene kadar kan tahlili yapıyorum. Bugünde yaptirdim, 1000 e ulastigimi umuyorum bu sefer, inşaallah:)
Ben daha bi sefer yaptırdım oda bata 3 gün varken 80.4 çıktı yarın baktircam işte yarın da bat geçeli 3 gün olmuş olcak. Sizce kaç çıkmalı

Merhaba kızlaar, hepimize hayırlı olsun bu grubu aramıştım bayadır bugün açıldığını görünce çok sevindim🥰 Bende inşallah Allah nasip ederse ocak ayında yavruma kavuşacağım. Keseyi dün gördük 🥹

Merhaba kızlaar, hepimize hayırlı olsun bu grubu aramıştım bayadır bugün açıldığını görünce çok sevindim🥰 Bende inşallah Allah nasip ederse ocak ayında yavruma kavuşacağım. Keseyi dün gördük 🥹
Kaç haftaliksiniz acaba ben şuan 4+2 yim ama 5+5 de doktora gidicem görebilir miyim acaba keseyi

Kaç haftaliksiniz acaba ben şuan 4+2 yim ama 5+5 de doktora gidicem görebilir miyim acaba keseyi
11 martta son adetimdi ona göre 7 haftalık olması gerekirken doktor henüz 4 haftalık olduğunu söyledi beta değerim 10000 civarıyken kese görünmüş oldu 🤷🏻‍♀️ Yumurtlamam 2 nisanda olmuştu. İlk pozitif testimde 14 nisanda kaset testle olmuştu. Geç döllenme olmuş yani🤗

11 martta son adetimdi ona göre 7 haftalık olması gerekirken doktor henüz 4 haftalık olduğunu söyledi beta değerim 10000 civarıyken kese görünmüş oldu 🤷🏻‍♀️ Yumurtlamam 2 nisanda olmuştu. İlk pozitif testimde 14 nisanda kaset testle olmuştu. Geç döllenme olmuş yani🤗
Yani 4 haftalikken kese görüldü demi peki kalp atışı için gün verdi mi

X