2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    220
Ben hiç duymadım canım ama bizim sünnet sonrası yapışmıştı, sünnetten sonra geriye doğru açtırmak gerekiyormuş. Normal zamanda bir şey yapmadık biz
İşte sünnet olmadan önce o deri zaten başını komple kaplıyor. O çok olan deriyi geri ittirip temizlemek gerekiyor . İltihap olabiliyor . Bende oğlum olmadan bir arkadaş anlatmıştı , doktora gittim bir açtı iltihap aktı , nasıl görmem bilmem diye bütün gün ağlamıştım demişti , ordan aklımda kalmıştı . Ben zaten bir ayını geçince sünnet ettirdim 😜

golden-snitch golden-snitch bebeğim bu sabah 3 kere sesli ağladı maksimum 30 saniye kapıya gelmiş siz dinlenin isterseniz ben çocuğu alayım dedi. Eşimde getiririm dedi. Bende dedim ki eşime ben peki nasıl ogrencem dedim bir oda daha olsaydı evde oraya giderdim zaten sende uyurdun dedim.. kendilerini anneleri saniyorlar canım ben boşa varım zaten.. napiyim çocuğun derdini anlamadım her şeyi denedim sırayla o sırada da ağladı.. sinir olmada ne olma gercekten
Başta bizimki de susmayinca tam geliyordum sonra sustu dedi. Eşim hastaydı bir gün ayrı yattık ben o gece kendim baktım. Kendimiz bakabiliyoruz yani anne olduk artık. Eşime de kendi bakabiliyor maşallah demiş. Ee bakcaz yani kaç yaşına geldik, yapmasıni biliyosak bakmasını da bilcez. Hastanede tavrı hiç öyle değildi sanki evde bakan ben değilim😅

Kesinlikle yapamıyorum.. Bir domates alacak kahvaltida 4 5 tane domatesi çatallar tiksiniyorum yemekte yemiyorum sadece Nutella yiyiyorum onu da yemediği için.. benim annemde serbetimi olsun meyvemi dışarı çıkarır ısınmasini sağlardi soğuk gaz yapar diye.. kv gelip geçerken al ağzına at diyo.. zaten bunları ben yapacaksam kv ne işi var evimde.. mutfağı kirletmis baharatliklarin dışında kimisinde maydonoz var kimisi kirli.. dün şeker kavanozundan şeker atiyim dedim içeri gitmemek için kavanoz kapağına çay dökmüş.. halima kayısı bozulmuş kutudaydi onu dökmüş.. Ben bu eve hamileyken geldim inşaat tozu temizledim kazıdım 2k vermedim.. şimdi eşime temizlikçi tut diyorum ben bu evi bu halde temizleyemem oysa dogurmadan önce her yer bal dök yalaydi annemde temiz tuttu gitmeden evide temizleyip gitti ama 2 günde içine s.cti evin..
Bu kiler tatile gelmiş başka bi b.k değil sen onun ağzına bakma çağır temizlikçi eski düzene devam et şuna bak süpürge bile sormuyo..
Dogan cuceloglunun dedigi gibi annen yoksa kimsen yok .. oyle mutfagimdan da maruz kaldim ac ac iste 2 lokma yiyiyorum sonra yiyemiyorum oyle ya cok agir geciriyorum ben bu donemimi ve esime her gecen gun sinir oluyorum sirf bunlar yuzunden
Birde dün börek atacaktı unun yerini eşime sormuş bende boreklik ve pasta için ayrı iki un kabim var.. sesi geliyordu ne biçim un açılmıyor vs vs diye neyse sonra ben gittim işte dedim hangi undan yaptın 2 unu karıştırdım dedi dedim bi tanesi pasta için undu tabi güzel olmaz.. diğer unda boreklik olan senin verdigindi dedim g.t ettim.. Bu sefer işte bilemedigimden ikisini karıştırdım diyo.. pastalik olan bembeyaz zaten diğeri sarimtirak nesini anlamıyor işte uğraş dur saçma sapan seylerle
Cidden takılma boşver. Bana uyuzluk yapılınca ben de uyuzluk yapıyorum. Bir çok iyi melek bir uyuz ediyo beni garip. Pilavina su salinmiyor deniliyor ya o hesap. Annem göz önünde bir şey kalmasın şunu kaldıralım bunu kaldıralım beni de kendini de yorardi kızardım. Şimdi kv daha rahat göz önündeki şeyler batmıyor ona. Ben çok düzenliyim demiyorum titizimdir ama daginigimdir. Bir anda toplarım sonra her şeyi ama 10 gündür bizim ev dağınık 😅 supurgem bozulmuştu.yaptirildi da bugün biraz toplama fırsatım oldu. Temizlik düzen kişiden kişiye de değişiyor. Kendi evimizin düzeni kayınca haliyle biz de geriliyoruz ama takma bence gerçekten olan bize oluyor dolaylı yoldan bebise oluyor. Bu süreçte en net fark ettiğim şey ben gerginsem kesinlikle bebeğime de yansıyor bu

Çok can sıkıcı şeyler canımm dua et ki hep yanında olmucaklar ben ilk çocukta neler yaşadım benim kv üst katta oturuyor görümcem gelirdi sabah 8 de alır çocugu yukarı çıkarırdı zaten sabaha kadar uyumazdı birde böyle yaparlardı saçma sapan şeyler baktım baş edemicem tavrımı koydum lafımı söyledim kimse kusura bakmasın eşimde pasifti bişe diyemezdi ben ipleri ele aldım şimdi herkes pamuk 🤭🤭🤭
Eşimde işte üzülüp duruyo bende onu öyle görünce mahvoluyorum daha çok üzüldüm keşke ben eşime demeden konussaydim en azından kendisini kötü hissetmezdi..
Sabah 8de alıp çocuğu naparlardi benimki 2saate bir beni istiyo

Valla stresten süt kalmıyor gerçekten bende söyle düşündümde sizler diyince birini emzirirken digeri akan sütten eser kalmadı kesinlikle stres çok etkiliyor ben sorun yaşamadım ama acaba sorun çıkacak mı diye strese çok girdim annem yanımdayken
Hiç strese girme canım benim psikolojinin bozulmasına izin verme auran hep yüksek olsun 😍

Eşim artık bana gülmüyor kızlar soğuk surat oldu daha çok acı çekiyorum yemin ediyorum Allah belalarini versin
Sen eşinle aranı sıcak tutmaya çalış o da arada kalıyor işte anlayışlı olsalar ihtiyacın kadar kalalım kızım diye samimi şekilde sorsalar destek olsalar olmaz bunlar.
Benim de görümcem ve annem gelecek ailem de onu hiç sevmiyor aynı evde nasıl olacak gerginliği başladı..

Kizlar onca sey yetmezmis gibi birde kaynar su ile kendimi yaktim.karpal tunel yuzunden ellerim tutmuyor.. kaydi elimden kavrayamadim😭oturdum hem acidan hem sinirden agladim..ustelik elimi de yakmisim bacagim haric.hissetmedim elimi yaktigimi..acilarima bir yenisi eklendi😭 elim icin fizik tedavi vs suan gidemem
..kisacasi kotu bir gun geciriyorum🤱

X