Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    57
Saglikla gelsin islahh💕 basta erkek mi demislerdi degilmi sen miydin acaba kiz isteyen erkek bebek olacahini ogrenen

Detayli utrasyonda bisey cikmadi doktor iyi dedi ama ppappa gibi bi test var sanrim dna tessi gibi onuda yarin kan vermeye gidecem islah rabbim saglikli cocuklar nasip etsin bize 🙏

Evet y’a Aynen simdide cikan sonuca yine bi acabami diyeceksin zor y’a

Bence birsey yoktu korkma icini rahat tut allah saglikli cocuklar nasip etsin bize

Aaa ilk kez boyle bisey duydum nasil iki Kese gozukmedi basta ,bebisler ayni haftalardalar mi
💕🌺 en azindan iki minik bebegin oluyor Cok guzelll 😍💕💕
Selam bebeim bana doktor hiç erkek demedi çevremdekiler erkek galiba diyorlardı
Onlarn etkisinde kalmştm ama gönlüm kız istiyordu 🙈😂
Rabbim gönlüme göre nasip etti çok şükür
Sağlıkla gelsinlerr 🤲🤲🤲🌸🌸🌸🤩

Evet gerçekten öyle oluyor erkek kıyafeti bakarken birşey yok diye moralim bozuluyordu şimdi doktor kız deyince karşıma hep erkek kıyafetleri çıkıyor 😅 eşim zaten cinsiyet olayını bitirdi kafada. Dün doktor kesin kız dedi diyorum hiç belli olmaz ben artık inanmam diyo 😅 inşallah detaylıda hep beraber rahatlarız canım 🤭
Ahaha balımm yaa bende aynı öyle doktor %95 kız dedi o kadar çok sevindim anlatamam mesela ama acaba döner mi diye de heves edip kız bebek eşyası alamıyorum:))

Geçen Kasımda doğum yapmış bir anne olarak bu grubu görmek beni çok duygulandırdı. Her anın tadını çıkarın. Umarım hepiniz sağlıkla kucağınıza alırsınız bu arada zaman gerçekten su misali. ♥️
Merhaba canm sağlıkla büyütün evladınızı inşallah sizde
Kızz çabuk geçer mi yaa zaman
Ben bir an önce doğsun istiyorum da:)

Günaydın hanımlar bu ikili testte bknz ekli rapor yazıyo başka bişi yazmıyo nasıl görücem raporu ? Doktor mı söyleyecek bana acaba ?

Günaydın hanımlar bu ikili testte bknz ekli rapor yazıyo başka bişi yazmıyo nasıl görücem raporu ? Doktor mı söyleyecek bana acaba ?
Günaydin canm bende kendim görememiştm raporu doktor bana temiz çıktı dedi
Zatn belki de bakmamak lazm insan netten araştrıp kafasını karıştırabiliyorr

Günaydın can anneler ♥️ bugün sağlık ocağına gittim beni ayda bir çağırıyor hemşire. Bir sonraki gelişinde tetanoz yapacağız dedi sizede denildi mi böyle birşey ?
Günaydınnnn çiçeğim beni daha hiç çağırmadılar 15+5 teyim . ama 20. haftada tetanoz demişti diye hatırlıyorum

Sen ikiliden hariç fetal dna da yaptırmıstın dimi cnm
Yok bebeim yaptrmadm doktor hiç öyle bişey de demedi sadece ikili yaptrdm
Senin doktor randevun ne zmn direk onunla görüş bnce sonucu:))

Günaydınn prenses annesi 🩷♥️
Oyyyy prens annesi yerimmm seniii🧿🧿🧿

Günaydın can anneler ♥️ bugün sağlık ocağına gittim beni ayda bir çağırıyor hemşire. Bir sonraki gelişinde tetanoz yapacağız dedi sizede denildi mi böyle birşey ?
Şekercim ben yoğun calıştgm için sürekli gelemem sağlık ocağına demiştm haziran da beni de bekliyorlar tetenoz aşısı için
İyiki actn konuyu bu durum da kafamı karıştırıyor

Günaydın Kızlar,
Bulantılarınız ne durumda,
Benim geçti gibi tam geçmediysede artık bişeyler yiyebiliyorum,
Ama hala düzenli bir beslenmem yok,
Günlük neler yemeye başladınız,
Ben et ve yumurta yı yiyemiyorum 🥹

Selam herkese umarım her şey yolunda gidiyodur 🙏🏻uyarmaya geldim bu defa 🫤 kanlı ishal geçiriyorum şuanda malesef ki ilk hamileliğimde de bu civarlarda yaşamıştım. O zaman dışarda yediğim etten olmuştu. Şimdi hem bebeğim var hem bunu yaşadığım için çok dikkat ediyodum. Sebzeleri iyice yıkıyodum dışarda salata tarzı şeyler yemiyodum falan ama galiba yumurtadan oldu bu defa köy yumurtası gelmişti aksine her yumurtaya ellediğimde ellerimi yıkarım ama unuttum galiba ordan bulaştı başka hiç bir kapı yok çünkü 😑 neyse dikkat edin ellerinizi dezenfekte edin dışarsa sebze meyve aldıktan sonra bile
Çok geçmiş olsun canım

Aşılar 20. Haftada yapılıyor dediler bana canım. Asilarla ilgili aklımı çok karıştırdılar. Yaptırma diyen çok kişi var napcam bilmiyorum. Kızlar siz aşıları yaptıracak mısınız sizinde düşüncelerinizi öğrenebilir miyim

Günaydın Kızlar,
Günaydın canım. Benim gecmisti tekrar başladı gibi. Ara ara geliyo. Yemeden yana pek sıkıntı yaşamıyorum. Kuruyemis,muz,peynir yumurta falan yemeye dikkat ediyorum. Bebeğe kilo aldıran şeylermiş. 🙂

Selam
Günaydın Kızlar,
Selam canm bende pek bulantı olmadı zaten
Bende yumurta yiyemiyorum hamile olduğumu öğrendiğimden beri🙄
Onun dışında her gün muz badem ceviz yemeye calışıyorum
Süt içmeye çalışıyorum, kefir de iyimiş ama ben sevmiyorum

X