Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,0%
  • erkek

OY: 95 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    200
Ayy mis valla, kaç haftadasın pekiii🤩
34+5 haftalık 😊
Canım benim ki çok hareketli bir bebek değil zaten birde bu gün bunu duyunca stres oldum normal dogumu enngelliyormus sanki benim ki de devlet hastanesi

Yani normal doğum olmuyor mu benim ki devlet hastanesi olduğu için hiç soylemedi
Normal doğumda çok uzun süre kanalda kalınca riskli oluyor diye biliyorum oksijensiz kalıyor diye.ama bu şimdiden düşünüp endişe edeceğin bişi değil bence günde 10 kere çözülüp dolanıyordur sen onu düşünme

Canım benim ki çok hareketli bir bebek değil zaten birde bu gün bunu duyunca stres oldum normal dogumu enngelliyormus sanki benim ki de devlet hastanesi

Yani normal doğum olmuyor mu benim ki devlet hastanesi olduğu için hiç soylemedi
Canım benimkide öyle tepinmiyor içerde ama dolamış dönerken mi yaptı nasıl yaptı bende bilmiyorum. Doktorun ne dedi sana peki bu konu ile ilgilii

Ben doğum paketi aldım vallahi iyi ki almışım dedim her bir test 1000-2000 arası doğum desen zaten tek başına paket parası kadar.nst fiyatını da duyunca şok oldum çok pahalı her işlem 🤦🏻‍♀️

Canım benimkide öyle tepinmiyor içerde ama dolamış dönerken mi yaptı nasıl yaptı bende bilmiyorum. Doktorun ne dedi sana peki bu konu ile ilgilii
Haftaya gel dedi ben de anlamadım ki bu gün sahip kaldim
Kız benim ki 1 ay sonra görüşürüz dedi. Doktorum gayet rahattı sen bu kadar erken çağırdığı içinde stres olmuşsun. Korkma. Şunu yap bunu yap demedi mi benim doktor gibi.
Yok demedi canım

X