Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    150
Kızlar bayramda şehir dışına çıkmayı düşünüyoruz ama 12saat kendi aracımızla gitçez doktora sorduk bebe aspirin iç pıhtılaşma için dedi korktum çünkü geçen sene 18haftada bebeğimin kalbi durmuştu öyle kaybettim ilaç alıp 2saatte bi durup yürürsen gidebilirsin dedi ama benm aklım pıhtıda kaşdı sadece

Kuzum yok çok şükür bebek için herşey yolunda. İri bebek dediler, ama sıvı miktarı ıyıymıs. Bakalım inş şeker yükleme de iyi çıkar.Kayınvalidem ile ilgili büyük kıyamet koptu, en kötüsü nasıl bana gelebilir soruyorum bazen kendime.
Sımdı herseyı okuyabıldım, çok gecmıs olsun sen nasılsın? sonuca ne kadar kaldı
Bebek sağlıklı olsunda gerisi bir şekil hallolur inşallah canım benim.Biz amniyosentez yaptık 1 hafta önce bekliyoruz sonucu canım

kızlar bir şey danışacağım size ya. benim kulağımın arkasında mantar var, normalde doğuma kadar sabredeyim krem kullanmayayım diyordum ama bu ara iyice arttı. bir hafta sonra randevum var şu an doktora ulaşamıyorum ama daha önceden travocort kullanıyordum bunun için. aranızda gebelikte bu kremi kullanan var mı? sizce dayanıyım mı bir hafta daha yoksa kullanayım mı çok kararsızım 😬

Merhaba kizlar bayadir yazamadım. Dün ayrıntılı ultrason vardı benim de çok şükür bı sıkıntı yok dedi , cinsiyet kesinleşti kız mis ikinci kızım geliyor inşallah . Zaten kızım hep kız istiyordu çok mutlu şuan 🙂 Bana kız isim önerisinde bulunabilir misiniz hiç aklımda bı isim yok.

Merhaba kizlar bayadir yazamadım. Dün ayrıntılı ultrason vardı benim de çok şükür bı sıkıntı yok dedi , cinsiyet kesinleşti kız mis ikinci kızım geliyor inşallah . Zaten kızım hep kız istiyordu çok mutlu şuan 🙂 Bana kız isim önerisinde bulunabilir misiniz hiç aklımda bı isim yok.
Umay. 💕

Kahve ictim sekerli seyler yedim yuruyus yaptim elimde durttum bana misin demiyor hic telaslandim
Uyuyordur canım bnde her zaman aynı hissetmiyorum birde plesanta yukarıdaymis benim her zaman hissedemiyorum hareketini senin de aynı olabilir stres yapma hemen kdnine

X