Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 50,0%
  • erkek

OY: 6 42,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 7,1%

• Ankete Katılan
    14
Kızlar ben bugün çok yoğun kıpkırmızı kanama yaşadım sabah. Dolu doluydu. Kese ve yolk saç göründü. Doktor sorun görünmüyor. Kese normal dedi. Kalçadan iğne oldum. Beş gün rapor verdi. Korkudan öldüm öldüm dirildim. Hala biraz sızıntı şeklinde pembe kahve lekeler geliyor. Benim gibi durumu yaşayan var mı? Morale çok ihtiyacım var 😥 bir dahaki kontrol cuma gün.
Canım sen kan sulandırıcı kullanıyor muydun ondanda olmuş olabilir benim arkadaşım tüp bebek yaptırmıştı bildiğin sırtına kadar kanamaları oluyordu kan sulandırıcı yüzünden doktor kestirmedi ama diğer kullandığı ilaçlar pıhtı yapabilir o yüzden riske atamam diye bıraktırmamıştı öyle kaç kere kanama geçirdi

Kızlar ben bugün çok yoğun kıpkırmızı kanama yaşadım sabah. Dolu doluydu. Kese ve yolk saç göründü. Doktor sorun görünmüyor. Kese normal dedi. Kalçadan iğne oldum. Beş gün rapor verdi. Korkudan öldüm öldüm dirildim. Hala biraz sızıntı şeklinde pembe kahve lekeler geliyor. Benim gibi durumu yaşayan var mı? Morale çok ihtiyacım var 😥 bir dahaki kontrol cuma gün.
2 gün önce bende yaşadım aynısını 6+6haftalık.Bi anda kan boşaldı bir sürü. Kalçadan iyne yaptırdık hemen. İkiz benim kalp atışlarını duyduk acilde gidnce 10 gün rapor verdi bana da evde dinleniyorum.

Canım sen kan sulandırıcı kullanıyor muydun ondanda olmuş olabilir benim arkadaşım tüp bebek yaptırmıştı bildiğin sırtına kadar kanamaları oluyordu kan sulandırıcı yüzünden doktor kestirmedi ama diğer kullandığı ilaçlar pıhtı yapabilir o yüzden riske atamam diye bıraktırmamıştı öyle kaç kere kanama geçirdi
Evet canım benim de tüp bebek. Aspirin kullanıyordum. Onu bıraktırdı doktorum. Benimki de bıraksam sırtıma kadar çıkardı sanırım. Adetim bile bu kadar kanamalı olmuyor. Şok geçirdim görünce. Arkadaşının bebeği duruyor mu inşallah?

2 gün önce bende yaşadım aynısını 6+6haftalık.Bi anda kan boşaldı bir sürü. Kalçadan iyne yaptırdık hemen. İkiz benim kalp atışlarını duyduk acilde gidnce 10 gün rapor verdi bana da evde dinleniyorum.
Ah kuzum seni hatırlıyorum gruptan. Çok şükür kalp atışlarını duymuşsun bebeklerinin 🙏 çok sevindim 🙏❤ Rabbim sağlıkla devamm ettirsin inşallah. İnşallah bebeklerimiz sağlıkla bizimle olmaya devam etsinler 🙏

Evet canım benim de tüp bebek. Aspirin kullanıyordum. Onu bıraktırdı doktorum. Benimki de bıraksam sırtıma kadar çıkardı sanırım. Adetim bile bu kadar kanamalı olmuyor. Şok geçirdim görünce. Arkadaşının bebeği duruyor mu inşallah?
Tabi canım ikizdi onunki 2 buçuk yaşında oldular bile

Aspirin ve oksapar bıraktırmadı benimde devam ediyorum kanamaya rağmen

Bulantı ilacı kullanan arkadaşlar, faydasını gördünüz mü acaba? 7+3'teyiz, bir yudum su içsem geri çıkarır durumdayım vücudum suyu asla kabul etmiyor bu bulantı yüzünden bu da halsizliğimi iyice arttırıyor :KK43: Normalde cumartesi gidecektim doktora ama öne çektim çarşamba gideceğim 5 gün daha su içmeden geçmez.
Sade soda içtim ben bi önceki hamileliğimde sudan midem bulanıyordu çok fazla. Bu hamileliğimde çok bulantım yok. Bi dene istersen hem sağlıklıda ama hamileliğin son aylarında bırakmak gerekiyormuş doğumu geciktiriyor diye duydum.

aynısı bende de var ne yapacagımı şaşırdım su içemiyorum ve halsizleşiyorum gün içi. Cok midemi bulandiriyor ya. ayran iciyorum sivi olsun diye ama yerine gecmiyordur belki. ayrandan baska birsey de icemiyorum
Sade sodayıda dene istersen. Bende işe yaramıştı su yerine 9 ay soda içmiştim ☹️

Geçen haftada bende hafif lekendim baktım artıyor koyu kan gelemye başladı evde progestan vardı doktorumdan istemiştim böyle durum başıma gelirse diye geçti. Gitmedim doktora 2 hafta sonra gidicem kısmetinde varsa yiycek ekmeği gelecek hayırlısıyla inşallah. Test yaptım pozitif belirtilerim devam ediyor nasılsa diye çok şey yapmadım.

Birde marka seçiyordum kızılay marka midemi bulandırıyordu beypazarı güzeldi sende dene bakalım ikisinide hangisini beğeneceksin
Beypazarıyla ilgili bor ve hamilelik haberleri çıkınca ben beypazarını içmeyi bıraktım. Karalama kampanyası da olabilir bilmiyorum ama önlem amaçlı içmiyorum. Hamileler için yüksek doz bor varmış içinde sözde.

Beypazarıyla ilgili bor ve hamilelik haberleri çıkınca ben beypazarını içmeyi bıraktım. Karalama kampanyası da olabilir bilmiyorum ama önlem amaçlı içmiyorum. Hamileler için yüksek doz bor varmış içinde sözde.
Olabilir ama ben oğlumda hep içtim ne bilim kızılayın tası çok kötü 👎

Kuzumm bende yaşadım 6+6 da ama adet başlangıcı gibiydi az geldi y hemen acile gittim kalp atışını duyduk sevinçle panik arasındaydım progestan verdi her ihitmale karşı fitil kullanıyorum 😍ertesi gün özele gittik kanama alanım varmış 6 mm yine kanaman olur dedi ctsi kahverengimsi akıntım oldu aha dedim geliyo gelmedi.😍 rahat ol panik yapma geçmiş olsun❤️

Kızlar iyi akşamlar tam vajinamın üstü ağrıyor neden olabilir acaba sağ taraf bebek yüzünden mi bilemedim.. aynısını yaşayan varsa bilgilendirebilir mi 7+6 dayım

Salı gideceğim canım numarasını vermedi bu doktor, 2 gün daha bolca su içeyim de elimden gelen bu sadece 🥲
Çok geçmiş olsun 🙏❤️ Ben aynı sorundan hastanede yattım beş gün. Damardan antibiyotik vermek istedi doktorum. Gebelikte enfeksiyon anne sağlığı için de çok önemliymiş. İhmal etme bence. Yalnız hangi bakteri üredi ve antibiyotik direnç testi yapılmış olması lazım yoksa bir manası kalmıyor. E nabızdan bakıyorsan pdf olarak indir. Sitede detaylar yazmıyor.

X