Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 50,0%
  • erkek

OY: 6 42,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 7,1%

• Ankete Katılan
    14
Merhaba arkadaşlar,
Aranızda olmak ümidiyle yazıyorum :)
7 ve 4 yaşlarında iki çocuğum var.
3.çocuğu istiyorum nasipse.
Yaşım 42, benim yaşıma yakın birileri var mı aranızda ?
MAŞALLAH BENİMDE 43
benim isteyerek değil ama gelmiş artık başım gözüm üstüne dedim ama daha
bebeği göremedik malesef son adt tarihim 25 şubat

Kızlar ilk kez aşeriyorum sanırım ilk bebek olduğu için de bu aşermek mi bilmiyorum. Şu an tavuk döner burnumda tütüyor kanım çekildi resmen ağzım sulanıyor yemezsem çatlıcam şu an ve ofisteyim :) çok komikmiş aşermek

MAŞALLAH BENİMDE 43
benim isteyerek değil ama gelmiş artık başım gözüm üstüne dedim ama daha
bebeği göremedik malesef son adt tarihim 25 şubat
beni de 40mda yakaladi tekrar gebelik :) bilmiyorum ya yastan mi zor geliyor karakterim mi dayaniksiz anlamadim ama herseyi carpi iki yasiyorum su an, bulanti halsizlik gucsuzluk.. 40 yasindayim diye mi boyle acaba 20leirmde olsam dort nala kosuyor mu olurdum 😂 Hamilelik beni devirdi resmen :)

beni de 40mda yakaladi tekrar gebelik :) bilmiyorum ya yastan mi zor geliyor karakterim mi dayaniksiz anlamadim ama herseyi carpi iki yasiyorum su an, bulanti halsizlik gucsuzluk.. 40 yasindayim diye mi boyle acaba 20leirmde olsam dort nala kosuyor mu olurdum 😂 Hamilelik beni devirdi resmen :)
ay canım yok yaa ben diğerlerinde de aynıydım şimdide aynıyım
o zamanda mide bulantısı ağrı sancı hiç olmadı şimdide yok aynen devam yani ilerleyen zamanlarda zorlaşırsa bilemiyorum tabii

Kızlar ben bugün çok yoğun kıpkırmızı kanama yaşadım sabah. Dolu doluydu. Kese ve yolk saç göründü. Doktor sorun görünmüyor. Kese normal dedi. Kalçadan iğne oldum. Beş gün rapor verdi. Korkudan öldüm öldüm dirildim. Hala biraz sızıntı şeklinde pembe kahve lekeler geliyor. Benim gibi durumu yaşayan var mı? Morale çok ihtiyacım var 😥 bir dahaki kontrol cuma gün.

Kızlar ben bugün çok yoğun kıpkırmızı kanama yaşadım sabah. Dolu doluydu. Kese ve yolk saç göründü. Doktor sorun görünmüyor. Kese normal dedi. Kalçadan iğne oldum. Beş gün rapor verdi. Korkudan öldüm öldüm dirildim. Hala biraz sızıntı şeklinde pembe kahve lekeler geliyor. Benim gibi durumu yaşayan var mı? Morale çok ihtiyacım var 😥 bir dahaki kontrol cuma gün.
Gecmis olsun canim doktor ne dediyse onu uygula takipte kal.Gebelikte şakır şakır kanamasi olan bir tanidigim misler gibi dogurdu. Icini ferah tut her kanamada kotu bir sey olacak degil. Sen kontrolune duzenli git denileni yap her sey cok guzel olacak🙏

daha öncesi lekelenmeler var mıydı yok bir anda hiçbir şey yokken mi oldu ? çok geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun tedavini alıyorsun içini ferah tut gittiğinde kanama alanın bitmiş olur inşallah 🌸🙏🏻 kese büyüdükçe kanama alanı küçülüyor 🙏🏻

X