2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Merhaba hanımlar bende pzt hamile oldugumu evde test yaparak öğrendim adetim 4 gün gecikti ben erken yaptım birazcık yarın kan vericem inşallah sağlıklı bir gebeliktir daha önce iki kaybım var çok korkuyorum yine aynısı olur diye 🥺 Rabbım anne olmak isteyen herkese nasip ettin , hamile olanlara da sağlıcakla kucaklarına almak nasip olur inşallah 🤲🌼

Merhaba herkese. Benim de bat 3 Kasım. 14 ekimde çatlatma iğnemi oldum. Bugüne kadar hiç bir belirtim olmadı. Alşamüzeri etkili bir sancı girdi 10dakıka sürdü geçti. Hakkımızda hayırlısı olsun. Bu benim ikinci ay klomen kullanışım. Test yapmayıp adetimin geçmesini beklemek istiyorum.

5 yıldır evliydim bebeğimiz olmamişti 1aşılama basarısız olmuştu eylul de tup bebek tedavisine başladım ekimde transfer oldu 1 embriyo transferimin 7.günü erken gebelik testi pozitif çıktı göz yaslarımı tutamadım ilk defa tek seferde pozitif gördüm ertesi gün kan testi de pozitif çıktı iki gün sonra tekrar kan oda yükseldi her iyi haberde aglamıştım halada aglıyorum mucize gibi 5gün sonra kese görmek için gtcem şimdi 4hafta 6günlük hamileyim Rabbım herkese nasip etsin temmuzda anne olucam inşallah sağ salim kucağıma alırım..

5 yıldır evliydim bebeğimiz olmamişti 1aşılama basarısız olmuştu eylul de tup bebek tedavisine başladım ekimde transfer oldu 1 embriyo transferimin 7.günü erken gebelik testi pozitif çıktı göz yaslarımı tutamadım ilk defa tek seferde pozitif gördüm ertesi gün kan testi de pozitif çıktı iki gün sonra tekrar kan oda yükseldi her iyi haberde aglamıştım halada aglıyorum mucize gibi 5gün sonra kese görmek için gtcem şimdi 4hafta 6günlük hamileyim Rabbım herkese nasip etsin temmuzda anne olucam inşallah sağ salim kucağıma alırım..
Hayırlı olsun inşallah çok sağlıklı bir gebelik geçirir kucağınıza alırsınız miniğinizi 🌺 Benimde adetim gecikti test yaptım çift çizgi çıktı pzt kan vericem benim tahminim göre 3 haftalık falan ama karnım ve kasıklaeımda ağrı oluyor normal mi acaba sizde de oldu mu 🥺

Merhaba, hayırlı olsun çok tebrik ederim sizi. Ben de yeni öğrendim hamileliğimi hem heyecan hem korku var şu an. Siz 4 hafta 6 günlük demişsiniz, beta kaç çıktı acaba?

Hayırlı olsun inşallah çok sağlıklı bir gebelik geçirir kucağınıza alırsınız miniğinizi 🌺 Benimde adetim gecikti test yaptım çift çizgi çıktı pzt kan vericem benim tahminim göre 3 haftalık falan ama karnım ve kasıklaeımda ağrı oluyor normal mi acaba sizde de oldu mu 🥺
Evet bende de ağrı var hatta bugün belim de çok ağrıyor. Çoğu arkadaşımda böyle regl benzeri ağrılar olmuştu doktor normal diyor ilk zamanlar için merak etmeyin.🌺

Naptın sonuç çıktı mı
Benim testim böyle silik çıktığında kan verdim beta 40larda çıkmıştı. Muhtemelen gebesin. Zaten belli olmuştur artık senin. Benimki yeni. Bat 31ekim. 27 ekimde silik çıktı testim. Ama kese görünmeyene kadar ve böyle küçük beta değerlerinde fazla heveslenme hemen dedi dr.

Selam kızlar benim de bat 18 Ekim bugün test yaptım sürekli Bi uyku hali halsizlik gogus ağrısı felan olunca silik Bi ikinci çizgi çıktı fakat test çubuğunda t1 t2 var hicbisey anlamadim markası da al bi die bir test kullanan var mı? Rabbım isteyen herkesin kucağını doldursun ins hepimiz güzel sonuçlar alırız 💕 resim de ekleyim belki bilen biri cikarEki Görüntüle 3145242
Naptın sonuç çıktı mı
Benim testim böyle silik çıktığında kan verdim beta 40larda çıkmıştı. Muhtemelen gebesin. Zaten belli olmuştur artık senin. Benimki yeni. Bat 31ekim. 27 ekimde silik çıktı testim. Ama kese görünmeyene kadar ve böyle küçük beta değerlerinde fazla heveslenme hemen dedi dr.

Herkese merhaba bende 2019 temmuz annesiyim bir kızım var ve 2017 doğumlu bir oğlum var 🥰
Kızımı 30 Kasım'da öğrenmiştim
Bu 3 bebek istememiz bat 5 Kasım bakalım 🎈
İsteyen Herkese nasip eder insallah

Canim ben de dun test yaptim. Adetim 2 gun gecikmisti. 4 hafta 2 gunluk hamileymisim. Kesinlikle bende de karnimda ve kasiklarimda agri var, internetten arastiriyodum, umarim birileri yardimci olabilir bize. Bu arada sende kahverengi lekelenme oldu mu?

Canim ben de dun test yaptim. Adetim 2 gun gecikmisti. 4 hafta 2 gunluk hamileymisim. Kesinlikle bende de karnimda ve kasiklarimda agri var, internetten arastiriyodum, umarim birileri yardimci olabilir bize. Bu arada sende kahverengi lekelenme oldu mu?
Normal cnm benim oğlumda ve kızımda doğuma kadar kasık ağrılarım oldu adet olacakmış gibi şükür bir sorun olmadı 🙌

Evet oldu halada oluyor normalmiş bu ağrılar kan ne zaman vereceksiniz

Merhabalar ben 2019 da oğlumu kucağıma aldım 🥰 2. Bebiş için 16 aydır deniyorduk.
bat 31 Ekim ama ben 23-24 ekimde gölgelerle 25 Ekim doğum günümde güzelce görebildim çizgimi ve en güzel Hediyem Oldu şükürler Olsun 🙏😍🍀 🥰 27 sinde dr da gördü ultrason muayenesinde daha nokta kadar 🤗 bugünkü testimi sizlere atıyorum ve diliyorum ki sağlıkla ilerlesin tutunsun bebişlerimiz ve kolaylıkla sağlıkla kucağımıza alalım🙏😍🥰🍀🤗

Eklentiler

• E7105913-EE8D-47A6-AD52-BF9AC78417B4.jpeg
    E7105913-EE8D-47A6-AD52-BF9AC78417B4.jpeg
    119,9 KB · Görüntüleme: 122
Hayır olmadı eğer sizde varsa mutlaka doktora gidin yerlesme kanamasi da olabilir tabi ama tedbirli olmak gerek :) inşallah sağlıklı gebelik geçiririz 🤲

Hayır olmadı eğer sizde varsa mutlaka doktora gidin yerlesme kanamasi da olabilir tabi ama tedbirli olmak gerek :) inşallah sağlıklı gebelik geçiririz 🤲
Bende oldu ama hic kan gibi degil hafif lekelenmeydi. Bir daha da olmadi henuz. Yerlesme kanamasiydi diye dusunuyorum 🙏🏻 Kasik agrilarim bugun dune gore hafifledi. Insallah canim ♥️

X