Sperm ileri hız düşük

mutlaka havuç suyu katı meyve sıkacağından sıkın sabah akşam çoban çökerten çakşır kökü kaynatın kola asitli içecek yasak ama biz takfiyede aldık fitoterapi doktorundan ciddi arttı
Biz asitli içecek hergun tüketiyorduk bu süreçte onu bıraktık ama eşim sigara da kullanıyor onunda ciddi etkisi olduğunu söyleniyor, bugün hemen havuc suyuna başlıyorum 🙏

mutlaka havuç suyu katı meyve sıkacağından sıkın sabah akşam çoban çökerten çakşır kökü kaynatın kola asitli içecek yasak ama biz takfiyede aldık fitoterapi doktorundan ciddi arttı
Evet canım bizde takviyeler kullanıyoruz o şekilde.sabah akşam macun var içinde keçiboynuzu da var.ayrica çoban çökerten vs olan bı sıvı kullanıyor . 10gune yakındır kullaniyoruz inşallah faydası olur

Merhaba, evet sanırım alternatif tıpa yönelmek lazım bende keçi boynuzu kürüne başladım şuan bal ceviz fındık fıstık karışımını duydum ona başlayacağım birde çakşır kökü suyunu çok öneriyorlar onu deneyeceğiz herşeyi sırasıyla umarım en kısa sürede güzel haberler alırız 🙏
çakşır kökü suyu tek başına yetmiyor bilginiz olsun kabak çekirdeği havuç suyu sarmısak baş sogan yemek arası elma yer gibi yıyecek keçiboynuzu özü birde takfiyede var bizde

Saf zeytinyağinda bekletilmiş incir
Keciboynuzu pekmezi..özü degil pekmezi olacak
Bu ikisini tek geçerim otların suyuyla falan uğraşmayin boşuna
Kuruyemis olarak da kabak cekirdegi

Son düzenleme:
Saf zeytinyağinda bekletilmiş incir
Keciboynuzu pekmezi..özü degil pekmezi olacak
Bu ikisini tek geçerim otların suyuyla falan uğraşmayin boşuna
Kuruyemis olarak da kabak cekirdegi
Evet pekmezini yiyor canim.kabak çekirdeği de öyle.bde vitaminleri var .bde bı macun hazirlattik inşallah faydası olur 🙏

Benim eşim de doktora gitti ileri hız yerinde hareketli vs düşük çıktı. Doktor proxeed plus vermiş. Ayrıca bitter çikolata,ıspanak,balık,çekirdek,sarımsak, ceviz,badem ye demiş. Ayrıca biz keçiboynuzu kürü uyguluyoruz. İlk hafta sabah akşam kaynattığım keçiboynuzu suyunu içti. Sonra sabahları içeyim yeter dedi. Bir de pekmezini de yiyor. Çakşır otu suyu aldım bir kere içti devam edemedi tadı çok kötü diyor. Bir de sigara içiyor🫤. Bir ay sonra tekrar gel yine bakalım ona göre konuşuruz demiş doktor. İnşallah faydası oluyordur.

İnşallah canım bizde doktorun verdiği ilaçları 5 kutu bitirdik ama bir faydası yok şuan için umarım alternatif tıpta buluruz şifayı 🙏

İnşallah canım bizde doktorun verdiği ilaçları 5 kutu bitirdik ama bir faydası yok şuan için umarım alternatif tıpta buluruz şifayı 🙏
Canim btane tanıdık arkdasimin eşi hız sorunu vardı instada bı siteden macun yaptırmış falan verdiklerini kullanmış.onun beğenisini görünce arkdasla konuştum ilerleme olmuş.ole duyunca umut oldu bize de sipariş verdik bakalım 28nisandan beri kullanıyor bakalım.onlar kullandığı ay hamilelik olmuş.bizde nasıl olcak bakalım .macunda keçi boynuzu falanda var diye hatırlıyorum baya karışımlı.test falan varsa bakıp ona göre uygun şeyler gonderiyor.dermanin nerden geleceği belli olmaz diye basladik

Canim btane tanıdık arkdasimin eşi hız sorunu vardı instada bı siteden macun yaptırmış falan verdiklerini kullanmış.onun beğenisini görünce arkdasla konuştum ilerleme olmuş.ole duyunca umut oldu bize de sipariş verdik bakalım 28nisandan beri kullanıyor bakalım.onlar kullandığı ay hamilelik olmuş.bizde nasıl olcak bakalım .macunda keçi boynuzu falanda var diye hatırlıyorum baya karışımlı.test falan varsa bakıp ona göre uygun şeyler gonderiyor.dermanin nerden geleceği belli olmaz diye basladik
Canım sonuç aldın mı macundan

Merhaba, evet sanırım alternatif tıpa yönelmek lazım bende keçi boynuzu kürüne başladım şuan bal ceviz fındık fıstık karışımını duydum ona başlayacağım birde çakşır kökü suyunu çok öneriyorlar onu deneyeceğiz herşeyi sırasıyla umarım en kısa sürede güzel haberler alırız 🙏
Sakın sakın avuç avuç fitoterapi adı altında intihar eder gibi ilaçlar içirmeyin var olan spermleri de kaybedersiniz

Bende ve eşimde de sorun vardı eşimde sperm sayısı ve hareketi ile ilgili sorun vardı biz de alternatif tıp fitoterapi deniliyor ondan kullandık ertan cevizci doktordan. daha öncesinde bizde çok farklı şeyler denedik yeme içme ile ilgilşi ama ne bileyim olmadı. ertan cevizciden kullandğımız takviyelerle çocuk sagibi olduk allaha şükür.

Bende ve eşimde de sorun vardı eşimde sperm sayısı ve hareketi ile ilgili sorun vardı biz de alternatif tıp fitoterapi deniliyor ondan kullandık ertan cevizci doktordan. daha öncesinde bizde çok farklı şeyler denedik yeme içme ile ilgilşi ama ne bileyim olmadı. ertan cevizciden kullandğımız takviyelerle çocuk sagibi olduk allaha şükür.
merhaba ne kadar süre tedavi oldunuz

X