Sperm ileri hız düşük

Eozlemtsn

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2022
676
289
32
İleri hız ve morfoloji düşüklüğü var.esleriniz için neler yaptınız uyguladiniz ve sonuç nasıldı?

ileri hız sizde kaç kızlar
% 1 canim .ama enfeksiyon varmış ondan kaynaklida o şekilde olmuş olabilir denildi.ileri hızı ve morfolojiyi destekler arttirirsak varikosel amelyat olmayacak.zaten çok ileri değildi bizim.ki ameliyatta zaten kesin çözüm bsey değilmiş.

İleri hız ve morfoloji düşüklüğü var.esleriniz için neler yaptınız uyguladiniz ve sonuç nasıldı?
Merhaba eşimde ileri hız 0 çıktı 2 aydır Prolevit kullanıyoruz doktor tavsiyesiyle ama henüz bir değişiklik yok, internetten araştırmalarıma göre keçiboynuzu kürünü çok duydum birde onu deniyecegiz bakalım 🙏😪

Merhaba eşimde ileri hız 0 çıktı 2 aydır Prolevit kullanıyoruz doktor tavsiyesiyle ama henüz bir değişiklik yok, internetten araştırmalarıma göre keçiboynuzu kürünü çok duydum birde onu deniyecegiz bakalım 🙏😪
Bizde de ileri hız 1cikti.bakalim keçi boynuzu kürü ve karışımlar deniyoruz yeni başladık.umarim sonuç alırız hepimiz.daha önce gebelik olmuş muydu sizde

merhaba benım eşimde aynıydı ürolojide tedavi oldu bırtürlü artmadı alternatif tıp denıyoruz fıtoterapi 5 aydır kullanıyoruz bir ay önce test yapıldı 20 milyon sperm 138 milyon 2 milyon ılerı hız 21 milyon morfoloji sıfırdı oda 3 oldu hahuç suyu katı meyve sıkacagında sabh akşam balık badem fındık yeşillik çoban çökerten ve çakşır kökü ve onların verdiği takfiyeyi kullandı şuan bekliyoruz artık gebelik olabilir diyor doktor tavsiye ederim

mutlaka havuç suyu katı meyve sıkacağından sıkın sabah akşam çoban çökerten çakşır kökü kaynatın kola asitli içecek yasak ama biz takfiyede aldık fitoterapi doktorundan ciddi arttı

merhaba benım eşimde aynıydı ürolojide tedavi oldu bırtürlü artmadı alternatif tıp denıyoruz fıtoterapi 5 aydır kullanıyoruz bir ay önce test yapıldı 20 milyon sperm 138 milyon 2 milyon ılerı hız 21 milyon morfoloji sıfırdı oda 3 oldu hahuç suyu katı meyve sıkacagında sabh akşam balık badem fındık yeşillik çoban çökerten ve çakşır kökü ve onların verdiği takfiyeyi kullandı şuan bekliyoruz artık gebelik olabilir diyor doktor tavsiye eder

Merhaba, evet sanırım alternatif tıpa yönelmek lazım bende keçi boynuzu kürüne başladım şuan bal ceviz fındık fıstık karışımını duydum ona başlayacağım birde çakşır kökü suyunu çok öneriyorlar onu deneyeceğiz herşeyi sırasıyla umarım en kısa sürede güzel haberler alırız 🙏

X