Aşılama yaptırıp tutanlar yazabilir mi kızlar lütfen bilginize ihtiyacım var

Merhaba hanımlar, bende önümüzdeki ay aşılamaya başlayacağım. Morfoloji 0 bende herhangi bir problem yok, doktor ister aşılama ile başlayın isterseniz direkt tüp bebekle başlayın dedi ama biz aşılamayı önce denemek istiyoruz. Deneyimi olan özellikle eşinde morfoloji problemi olup aşılaması tutan hanımlar yazarsa bizlere de fikir olmuş olur. Rabbim hak eden isteyen herkese nasip etsin anneliği 🥰

Bende aşılama yaptıracagım reglimi bekliyorum 1 hafta falan kaldı. Bizim ikimizde de hic problem yok ama 1,5 senedir olmadı. 4 yıl once kürtaj yaptırmıstım doktor belki kürtajdan tüp tıkanmıstır dedi hsg falan cekildi hiçbişey cıkmadı temiz cıktı. Daha dogrusu sol tüpten sıvı zor gecmis ama doktor onun bi sorun olmadıgını söyledi. Bilmiyorum bende merakla bekliyorum insallah hepimizin bekleyişleri hayırla sonuclanır rabbim gönlümüze göre versin🥰

Merhaba bende ilk aşılamami oldum bugün aşılamamin 8. Günü çatlatma iğnesinin 9. Günü heyecanla bekliyorum sonuç inşallah pozitif olur. Sizce n zaman test yapmalıyım

X