Özel okulda çalışırken fiziksel özellikler

şimdi de parfümcüde part time işi buldum yarın görüşmeye gideceğim umarım olur. parfümcü kalabalık bir caddede tester kağıdı dağıtacağım sanırım, büyük ihtimal öyledir. inş zorlanmam

Ben de okul öncesi Öğretmeniyim. Kilolu arkadaşlarımız var. Siz şimdiden böyle komplekse girip karşı tarafa belli ederseniz üstünüze gelirler. Bu konuda zorbalık yapan olursa da cevabını verirsiniz o iş yeriyle çalışmazsınız olur biter. Diksiyon, resmi kıyafet çok daha önemli.

Merhaba arkadaşlar. Bu yaz mezun oluyorum öğretmen olarak. Özel kurumlar fazla kiloya takılıyor mu? Ne kadar geriye atar beni? İş bulamam diye korkuyorum. Balık et falan değil bayağı bayağı kiloluyum.
Çalışmanızı ne derece etkiler bilemedim bana çok anlamlı gelmedi. Ama siz önce sağlığınız için bir diyetisyenle çalışarak kilo verin

Oğlumun okulunda kilolu öğretmen var. Ama kendiniz için diyet yapabilirsiniz. Diyetisyen ile çalışın... Ayrıca kpss çalışsanız daha güzel olmaz mı
Daha geçen sene girenler atanmadı.
Arkadaşım TRde 6. Oldu branşında. Özel okullar 2023 nisan ayında sözleşme yenileniyordu. 5 senedir aynı okuldaydi. En kötü kışa doğru atanırım dedi sözleşme yenilemedi, boşta kaldı. Özel ders vererek bir şekilde geçimini sağladı ama neredeyse 1 senedir daha hiçbir tarih belli değil. En son wp durumundan gördüm memleketten salça getirip satıyordu. Şimdi bu kız çalışmayıp ne yapsın?

Konu sahibi branşınız ne bilmiyorum ama ima ile olsa böyle bir şeyden dolayı reddedilirseniz okulu şikayet edin derim. Beden eğitimi öğretmeni değilseniz şayet beden kütle indeksiniz kimseyi ilgilendirmez.

Daha geçen sene girenler atanmadı.
Arkadaşım TRde 6. Oldu branşında. Özel okullar 2023 nisan ayında sözleşme yenileniyordu. En kötü kışa doğru atanırım dedi sözleşme yenilemedi, boşta kaldı. Özel ders verecek bir şekilde geçimini sağladı ama neredeyse 1 senedir daha hiçbir tarih belli değil. En son wp durumundan gördüm memleketten salça getirip satıyordu. Şimdi bu kız çalışmayıp ne yapsın?

Konu sahibi branşınız ne bilmiyorum ama ima ile olsa böyle bir şeyden dolayı reddedilirseniz okulu şikayet edin derim. Beden eğitimi öğretmeni değilseniz şayet beden kütle indeksiniz kimseyi ilgilendirmez.
Aynen öyle. Derece yapsa bile bakan mülakatta direniyor. Benim puanım da fena sayılmaz ama hem ekonominin hali ortada hem bakan mülakatta ısrar ediyor. Özel okullarda çalışıp deneyim kazanmaktan başka çaremiz yok. Öbür sınav geldi daha atama takvimi yok. Max atayacakları 20,25 bin kişi. Onun için de mülakat yapıyorlar. Bu saatten sonra özellikle Öğretmenlik için ne kadar kpss kasarsan kas mutlaka B planın,özel okul deneyimin olmalı.

Merhaba arkadaşlar. Bu yaz mezun oluyorum öğretmen olarak. Özel kurumlar fazla kiloya takılıyor mu? Ne kadar geriye atar beni? İş bulamam diye korkuyorum. Balık et falan değil bayağı bayağı kiloluyum.
🥺 Mesleğiniz deki hakimiyet ,diksiyon, temiz ve özenli hiyinmeniz yeter. Manken mi alıyorlar da kılına bakacaklar

Çalışma hayatının yeterince zorluğu , Özel sektörün yeterince kuralları sınırları var zaten birde kendiniz ekleyip gardınızı düşürmeyin çünkü
Özel sektörde işe alan kısmında da bulundum bana geçmesi gereken tek his Özgüven di.

Özel okulu bilemem ama sizin takıntınız var gibi .Diyet konusunda uzmandan destek alabilirsiniz.

büyük oğlumun okulunda da küçük oğlumun kreşinde de kilolu bayanlar var. Kiloya değil ama temiz şık giyinime bakıyorlar. Hepsi çok güzel ve şık giyinmiş oluyorlar.

Kilodan ziyade bakıma bakıyorlar, ben de özel okulda staj yaptım ve öğretmenlerin çoğu bakımlıydı stajda da giyimimize özen göstermemizi isterlerdi ve kilolu arkadaşlarım da vardı öğretmen adayı staja giren. Çünkü özel okullar tamamen velilerden para kazanıyor. Sırf birkaç veli şikayet etti diye işten çıkarılan özel okul öğretmeni arkadaşlarım vardı. Onun için de bakım ve güleryüz çok önemli.

rehabilitasyon merkezinde öğretmenlik yapan bir tanıdığımız söylemişti özeller çok bakıyor diye
hiç alakası yok, benim kızım da özel okulda okuyor ve bir öğretmeni kilolu bir hanım

ve bence en iyi öğretmenlerinden biri ki kızım da en çok o öğretmenini sever

fiziksel özelliklere göre öğretmen seçen bir kurumun iş teklifi olsa dahi kabul etmeyin esas

Özel sektörde ipler sahislarin elinde olduğu için dış görünüşü onemseyebiliyorlar ve bunu bir işe alım veya almama standardı olarak degerlendirebiliyorlar (ilanlardaki presantable olma ibaresi)ama herkes için böyle değildir . Siz yine de başvurularınızı yapın .

X