Özel okulda çalışırken fiziksel özellikler

Yaa kiloyla ne alakası var ki belki takılacaksa
Yani branşa göre değişebilir belki şimdi beden eğitimi öğretmeni fıt olması tercih edilebilir mesela Nedir branşınız

İşyerleri çalışan alırken dış görünüşe kesinlikle bakıyorlar. İnsanoğlu şekilci. Sadece kilo olarak düşünmeyin bunu. Güzel bir kadının ve yakışıklı bir erkeğin iş bulma olasılığı standart veya standartın altı tiplere göre daha kolay. Kilolu birisi iş bulamaz diye bir şey yok. Ancak aynı veya benzer niteliklere sahip kilolu ve fit biriyle iş görüşülmesi yapılmışsa işverenler fit olanı seçmeye daha meyilli oluyor. Bu bilinçli bir tercih mi bilinçsiz mi bilmiyorum ama gerçekten böyle.

bir çok kilolu insan çalışıyor özellerde. ben de üniveriste son sınıfta özel dil okullarında çalıştım. giyiminiz kuşamınız uygun olsun yeter. kimse kiloya bakmıyor. ama tabii ki okul öncesinde daha aktif olmanız beklenir sizden. zaten çoğu okul demo dersi yapıyor. eğer orada kilonun siziin için sorun olmadığını görürlerse neden olmasın?

Merhaba arkadaşlar. Bu yaz mezun oluyorum öğretmen olarak. Özel kurumlar fazla kiloya takılıyor mu? Ne kadar geriye atar beni? İş bulamam diye korkuyorum. Balık et falan değil bayağı bayağı kiloluyum.
Canım kıyafetin saçın düzgün olsun yeterli ben özelde çalışıyorum yıllardır hiç öyle gözünde büyütecek bir durum yok. Sen sağlığını düşün umarım hakkında hayırlısı olur❤️

Canım kıyafetin saçın düzgün olsun yeterli ben özelde çalışıyorum yıllardır hiç öyle gözünde büyütecek bir durum yok. Sen sağlığını düşün umarım hakkında hayırlısı olur❤️
Ayrıca inanır mısın çalıştığım 2 kurumda da müdürlerim kiloluydu hala çalıştığım kurumdaki müdürüm kadın ve kilolu hiçbir sıkıntı yok önemli olan yetkinliğin❤️

çalışıyorum ama atanacağımın bir garantisi var mı ki
Baştan böyle kaybetmiş bakarsan olmaz zaten.
Senin kilonla öğretmenliğinin bir alakası yok. Ama mesela bu konuda da madem kilonun sana engel olacağını düşünüyorsun diyetisyenle çalışmaya başlayabilirsin. Harekete geç hayatın için. Her şeye böyle baştan kaybetmiş bakma

güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. insülin direncim var ve hap kullanmaya başladım beslenmemi de düzenledim elimden geldiğince yurtta kalıyorum sağlıklı beslenmek pek mümkün olmuyor yemekler karbonhidrat ağırlıklı genelde. ama abur cuburu kestim belli bir saatten sonra yemek yemiyorum 6-7 kilo verdim bile ama yolum daha uzun tabii. mezuniyete kadar bir 10 kilo daha veririim

güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. insülin direncim var ve hap kullanmaya başladım beslenmemi de düzenledim elimden geldiğince yurtta kalıyorum sağlıklı beslenmek pek mümkün olmuyor yemekler karbonhidrat ağırlıklı genelde. ama abur cuburu kestim belli bir saatten sonra yemek yemiyorum 6-7 kilo verdim bile ama yolum daha uzun tabii. mezuniyete kadar bir 10 kilo daha veririim
İnşallah❤️ben de kilo vermek istiyorum ama o çikolata krizi yok mu nefretlik🥲

Bende de benzer kilo/sağlık sorunu var. Aralıklı oruç denemenizi öneririm. Endokrin doktorum da bir ara aldığım diyetisyen danışmanlığı da insülin direnci için direk bunu önerdi.

benim de açlık anında geliyor :KK43:(
Kuzum sen kaç kilosun bak ben iyi bir özel okulda çalışıyorum sen kendini yetkinliklerinle öne çıkar sağlığını düşün burada seni düşüren yorum varsa takma, cidden seni kısıtlayan senin sağlığını etkileyen bir kilon yoksa problem değil❤️mezun olmadan vakıf okullarına başvur stajyer olarak ve oralardan ilerle ben burada okul ismi yazarsam kendimi açık etmiş olurum o yüzden yazmak istemiyorum ama dediğimi uygula❤️

Kuzum sen kaç kilosun bak ben iyi bir özel okulda çalışıyorum sen kendini yetkinliklerinle öne çıkar sağlığını düşün burada seni düşüren yorum varsa takma, cidden seni kısıtlayan senin sağlığını etkileyen bir kilon yoksa problem değil❤️mezun olmadan vakıf okullarına başvur stajyer olarak ve oralardan ilerle ben burada okul ismi yazarsam kendimi açık etmiş olurum o yüzden yazmak istemiyorum ama dediğimi uygula❤️
168 boy 100 kilo civarı

X