Özel okulda çalışırken fiziksel özellikler

dearpoison

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2024
30
17
21
Merhaba arkadaşlar. Bu yaz mezun oluyorum öğretmen olarak. Özel kurumlar fazla kiloya takılıyor mu? Ne kadar geriye atar beni? İş bulamam diye korkuyorum. Balık et falan değil bayağı bayağı kiloluyum.

Merhaba arkadaşlar. Bu yaz mezun oluyorum öğretmen olarak. Özel kurumlar fazla kiloya takılıyor mu? Ne kadar geriye atar beni? İş bulamam diye korkuyorum. Balık et falan değil bayağı bayağı kiloluyum.
Kiloya değil yetkinliğe bakar. Manken olarak işe başlamayacaksınız sonuçta

Anlıyorum, eve geri dönmek istemiyor muşsunuz. Özel okullar insanın canını çıkartıyorlarmış... Kpssye vaktiniz kalmayabilir. Yine de bırakmayın çalışın. Özel okullar az para verdiğini duydum.

Ayrı eve çıkarken maddi durumları iyi değerlendirin. Kpss ile atansanız çok çok iyi olur... Yolunuz açık olsun.

stajımda da önyargı yaparlar diye ekstra hareketli etkinlikler yaptırıyorum bana hareketsiz demesinler diye, bir dakika oturmuyorum

Zannetmiyorum ona takılacaklarını. Takılan okulla da çalışmadığınız için aksine memnun olun derim. Konudan alakasız endokrin doktoruna gözükmenizi tavsiye ederim bu arada.

çalışıyorum ama atanacağımın bir garantisi var mı ki
1 saat sonra ölmeyeceğimizin de garantisi yok ama 5-10 yıllık gelecek planları kuruyoruz.

Özel okulda çalisabileceğinin de garantisi yok. O zaman hiç başvuru yapmayacak mısın?

Sözün özü, hayatta hiçbir şeyin garantisi yok ama yine de planlar yapıyoruz. Çünkü doğrusu bu.

1 saat sonra ölmeyeceğimizin de garantisi yok ama 5-10 yıllık gelecek planları kuruyoruz.

Özel okulda çalisabileceğinin de garantisi yok. O zaman hiç başvuru yapmayacak mısın?

Sözün özü, hayatta hiçbir şeyin garantisi yok ama yine de planlar yapıyoruz. Çünkü doğrusu bu.
çalıştığımı belirttim zaten sınava garantisi olmadığı için özellere de bakacağım sınava da gireceğim girmem demedim ki

Ya hostes mi alıyor uçak firması sanki, ne kilosu? İş deneyimi, sertifika, referans, konuşma iletişim becerisine, tavsiyeye bakarlar. Demo olarak ders anlatmanı isterler kısa bir sunum. Cv hazırlayıp gideceksin. Hele de ucuza çalışırım dersen zaten alırlar :)

Kilon ile ilgili mobing yapacak bir kurum kuruluş okul olur veya olmaz bunlarla çalışma sevgili üye..

Sağlığın için kilo verme düşüncen varsa bu konuda zayıflamanı öneririm, yürüyüş spor diyet diyetisyen vs vs , yok ben mutlu ve sağlıklıyım diyorsan kendi vucudu n sonuçta kimse karışamaz

X