Memnun olduğunuz robot süpürge

Orangegreysky

🧡🍊🥕
Pro Üye
12 Temmuz 2022
12.915
61.630
Çok açılmıştır bu konu ama güncel olan göremedim.
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Cleaner

Sanırım üstteki alttakinin güncellenmiş modeli ama alttakinde daha iyi yorumlar var. Üstteki görece daha yeni olduğu için mi bilmiyorum. Siz bunlardan birini ya da bunlar dışında birini kullanıyorsanız önerebilir misiniz?

Bende alttaki var gayet memnunum 2 buçuk 3 yıldır kullanıyorum. Evde değilken de uzaktan calistirma vs. Var biliyorsunuzdur. Fakat benim odalarda kod farkı var yani mini basamak kapı geçişlerinde. Bu sebepten bi odadan diğerine haliyle geçemiyor odaları ayrı ayrı da haritalandiramiyorum sıkıntı o

Bende alttaki var gayet memnunum 2 buçuk 3 yıldır kullanıyorum. Evde değilken de uzaktan calistirma vs. Var biliyorsunuzdur. Fakat benim odalarda kod farkı var yani mini basamak kapı geçişlerinde. Bu sebepten bi odadan diğerine haliyle geçemiyor odaları ayrı ayrı da haritalandiramiyorum sıkıntı o
Zaten en çok yorum hatta en yüksek puan o modelde, videolarını falan izledim iyi görünüyor. Benim koltuklar yüksek, öyle püsküllü halım yok, 1 odada perde uzun onu da ayarlarım diye düşünüyorum zaten, zorlanacağım bi şey olmaz galiba. Silmesi nasıl? Yani foşur foşur bir silme değildir elbet ama günü kurtarıyor mu dersiniz?

Tabi bizim sildigimiz gibi olmuyor ama kesinlikle günü kurtarıyor. Acil dışarı çıkmam gerekiyorsa hazırlanırken çalıştırıyorum ev supurulup silinmiş oluyor parkenin üstüne bakinca silindigi çok belli hafif islaklik var yani. Benim koltuklarda yüksek altlarına rahat giriyor tozu kiri temizliyor kurulumu evin haritalandirilmasi da kolay turbo modu biraz daha sesli çalışıyor kullanımı temizlemesi kolay

Tabi bizim sildigimiz gibi olmuyor ama kesinlikle günü kurtarıyor. Acil dışarı çıkmam gerekiyorsa hazırlanırken çalıştırıyorum ev supurulup silinmiş oluyor parkenin üstüne bakinca silindigi çok belli hafif islaklik var yani. Benim koltuklarda yüksek altlarına rahat giriyor tozu kiri temizliyor kurulumu evin haritalandirilmasi da kolay turbo modu biraz daha sesli çalışıyor kullanımı temizlemesi kolay
Son soru :)) bazıları elektronik gırgır, farkı yok diyor bazıları elim ayağım diyor. Siz hangi taraftasınız?

Son soru :)) bazıları elektronik gırgır, farkı yok diyor bazıları elim ayağım diyor. Siz hangi taraftasınız?
Arkadaşımda 3 cocuk var 2 tane robot süpürge var eli ayağı gerçekten. Ben daha çok foşur foşur koca supurgelerle kendim supurup silmeye alışkınım ama oda hergun olmuyor maalesef iki dk çalıştırıyorum günü kurtarıyor bu sebepten elim ayağım diyebilirim ve bariz de temizliyor yani kötü yorum yapanları hiç anlayamadım daha ne bekliyolar ki :) Antep fıstığı kabuklarını bile çekiyor temizliyor yani

Çok açılmıştır bu konu ama güncel olan göremedim.
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Cleaner

Sanırım üstteki alttakinin güncellenmiş modeli ama alttakinde daha iyi yorumlar var. Üstteki görece daha yeni olduğu için mi bilmiyorum. Siz bunlardan birini ya da bunlar dışında birini kullanıyorsanız önerebilir misiniz?
Biz Roboco nun pro6 sini kullanıyoruz. Çok memnunum. Eksikleri aşıyor uzaktan kontrol edebiliyorsunuz siliyor , vakum ses ayarı var. Alan yada odayı seçince 1 2 3 kez süpürme seçeneği var.

Mop2 pro aldım, gırgır diyenlerle küseceğim :KK43: evet tabii ki foşur foşur bir silme süpürme yapması mümkün değil ama yine de kedili evde mükemmel bir performansı varmış. Sevdim 🤩

Merhaba modeli göremedim adını yazabilir misiniz

X